Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[11.09.2008] czwartek


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
321 odpowiedzi w tym temacie

#281 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 11 września 2008 - 21:28

tak ciut ciut ale i tak cośczuje ze znowu nie pośpie :( przynajmniej mi sie humor ociupinke poprawił

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#282 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 11 września 2008 - 21:29

fajna babka, tez ogladalam kung fu panda bardzo fajny film :)

#283 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 11 września 2008 - 21:30

nie(d)oceniona, no i co :?: :?: :?: :?: Zadzwonilam? I tyle?

#284 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 11 września 2008 - 21:31

krowka17, jak tamu ciebie ? wścieklizna minęła ;P

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#285 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 11 września 2008 - 21:31

kung fu panda, to chyba bajka? Mam ja, ale jakoś nie naszło mnie zeby obejrzec <bezradny></span> Fajna?

powiem tak wole szreka czy inne tego typu ale nie jest złe trzeba sobie cin cina nalać i jest ok bo to bajka :-)

one, jak to dzieci, dogadały się, gorzej z ich mamami. Teraz jest u swojego taty i to on z nią rozmawiał. Jest ok.

czasem próba zwrócenia uwagi jakieś koleżanki tak sie właśnie kończy pewnie córka by chciała by jedna z nich nazywała ja właśnie prawdziwa przyjaciółką .... spokojnie dobrze że dzieci sie dogadały mamy się lubić nie muszą z czasem złość im przejdzie .... jeszcze z wieloma sytuacjami będziesz musieć sie zmierzyć wiec nie warto sie denerwować takim drobnostkami ona jest jeszcze na tyle mała ze nie rozumie czasem powagi sytuacji choć wie że źle robi :-)

#286 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 11 września 2008 - 21:32

nie(d)oceniona, tak minela :D dzisiejszy dzien byl cudowny poprostu :)

#287 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 11 września 2008 - 21:32

Mirabelka__22, w "problemach ..." napisałam wiecej ...

[ Dodano: 2008-09-11, 22:33 ]
krowka17, zazdroszcze ... mój był beznadziejny czekam jak na zbawienie żeby sie skńczył

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#288 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 11 września 2008 - 21:33

o kurcze, na tym zdjeciu w taka fajna sliwke wpada (albo monitor mi zle kolory pokazuje ;-) ), bardzo ladny masz ten kolor :-D

a może to jakość zdjęcia, bo z komórki... ;-)
Mam ciemny brąz, prawie czarny, ale na słońcu przebija taki jakby kasztan, szczególnie po lecie... :-D
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#289 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 11 września 2008 - 21:34

Kahela, piękna fryzurka :) i kolor... zabójczy :) od dawna na podobny choruję :D

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#290 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 11 września 2008 - 21:35

Kahela, śliczną fryzurka i ładny kolorek :-)

#291 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 11 września 2008 - 21:36

PdM wróć na BS po filmie :-P


a co już tęsknisz? :-P

Kahela, no no wyszło pięknie. :-)
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#292 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 11 września 2008 - 21:37

fajna babka, małe dzieci-mały kłopot; duże dzieci...aż boję się pomyśleć!
Jestem w Peru...

#293 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 11 września 2008 - 21:37

krowka17, czemu mnie nie czytasz?

nie(d)oceniona, dobra, to lece.

#294 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 11 września 2008 - 21:38

a co już tęsknisz?

pewnie <lovfl1></span>

:-D :-D :-D
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#295 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 11 września 2008 - 21:39

Kahela, tak w ogóle to dodałam fotkę tej "drugiej" Ani :P

hehe

no i lecę :P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#296 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 11 września 2008 - 21:41

Mirabelka__22, cZytalam :) ja poprostu mysle nad pytaniem i do kogo... bo nie wiem

#297 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 11 września 2008 - 21:43

małe dzieci-mały kłopot; duże dzieci...aż boję się pomyśleć!

nie martw się jakoś jak człowiek musi to z każdym problemem sobie poradzi i nie warto sie zastanawiać co będzie jak ona dorośnie jak będziesz z nią dużo rozmawiać i będziesz jej słuchać to szybko pokonacie wszystkie problemy :-)

#298 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 11 września 2008 - 21:44

a co już tęsknisz?

pewnie <lovfl1></span>

:-D :-D :-D


yhym... :->

ale mi się kimać chce masakra... a leci dobry film... :-o
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#299 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 11 września 2008 - 21:45

a mnie złapała lekka faza :-D
przecież mały był ten drink :roll:
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#300 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 11 września 2008 - 21:46

ale mi się kimać chce masakra... a leci dobry film...


a ty na babskim siedzisz :mrgreen: dobry znak :P jeszcze nie jesteś stracony dla społeczeństwa

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych