gdzie jest ten wywiad caly tutaj? ;-/ nie moge tego znalezc ;-/
[11.09.2008] czwartek
#301
Napisano 11 września 2008 - 21:47
gdzie jest ten wywiad caly tutaj? ;-/ nie moge tego znalezc ;-/
#302
Napisano 11 września 2008 - 21:48
#303
Napisano 11 września 2008 - 21:49
#304
Napisano 11 września 2008 - 21:49
#305
Napisano 11 września 2008 - 21:50
ale mi się kimać chce masakra... a leci dobry film...
a ty na babskim siedziszdobry znak
jeszcze nie jesteś stracony dla społeczeństwa
albo na odwrót...
No nic dziewczyny zwijam żagiel i uciekam, do jutra.
#306
Napisano 11 września 2008 - 21:51
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#307
Napisano 11 września 2008 - 21:54
Ja też zadowolona...jak gwizdek
#308
Napisano 11 września 2008 - 21:56
i jak płynnie na kalwiaturze wywijam
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#309
Napisano 11 września 2008 - 21:58
dobra ja mykam spacku kochane bo jutro musze o 5 wstac a ciezko mi to idzie
#310
Napisano 11 września 2008 - 21:58
Godzina 23 w sumie, a ja jestem tak strasznie śpiąca... Może i dobrze, przynajmniej rano wstanę w miarę rozbudzona i nastawię się poztywnie na piąteczek, bo to w końcu u mnie po 15 weekend :]
#311
Napisano 11 września 2008 - 21:59
[ Dodano: 2008-09-11, 23:00 ]
krowka17, no nie daj sie wczesnej porze skop ją skubaną
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#312
Napisano 11 września 2008 - 22:11
#313
Napisano 11 września 2008 - 22:13
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#314
Napisano 11 września 2008 - 22:17
Glowa mnie juz boli..Za dlugo przed kompem. Kolejny dzien mialam sie za prace zabrac
#315
Napisano 11 września 2008 - 22:21
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#316
Napisano 11 września 2008 - 22:23
czas spać, pa pa
#317
Napisano 11 września 2008 - 22:24
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#318
Napisano 11 września 2008 - 22:24
#319
Napisano 11 września 2008 - 22:27
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#320
Napisano 11 września 2008 - 22:29
hmmm, zaraz coś wymyśle...wiem, jutro jedziemy do lekarza, dowiem się czy mamy szanse na dzidzie...Nie wiedzialam ze cos switujemy
[ Dodano: 2008-09-11, 23:31 ]
nie(d)oceniona, zostawie to na jutro, muszę się z tym przespać
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty






