Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[11.09.2008] czwartek


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
321 odpowiedzi w tym temacie

#301 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 11 września 2008 - 21:47

Donn, hehe :P maly ale za to jaki ... :P
gdzie jest ten wywiad caly tutaj? ;-/ nie moge tego znalezc ;-/

#302 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 11 września 2008 - 21:48

fajna babka, masz rację, po co martwić się na zapas :mrgreen:
Jestem w Peru...

#303 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 11 września 2008 - 21:49

krowka17, w Hydeparku.

#304 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 11 września 2008 - 21:49

krowka17, hydepark, gry,zabawy, itp. :>

#305 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 11 września 2008 - 21:50

Donn, oj aż tak słaba główka? :->

ale mi się kimać chce masakra... a leci dobry film...


a ty na babskim siedzisz :mrgreen: dobry znak :P jeszcze nie jesteś stracony dla społeczeństwa


albo na odwrót... ;-)

No nic dziewczyny zwijam żagiel i uciekam, do jutra. :-D słodkich itd... <przytul></span>
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#306 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 11 września 2008 - 21:51

krowka17 wywiad-vt2559.htm

prosze :-)
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#307 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 11 września 2008 - 21:54

Dzięki wszystkim za uznanie <dziekujee></span> <dziekujee></span> <dziekujee></span> <dziekujee></span>
Ja też zadowolona...jak gwizdek :mrgreen:
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#308 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 11 września 2008 - 21:56

PdM jeszcze kontaktuje - spoko, spoko 8-)

i jak płynnie na kalwiaturze wywijam :mrgreen:
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#309 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 11 września 2008 - 21:58

ok juz znalazlam i napisalam :)
dobra ja mykam spacku kochane bo jutro musze o 5 wstac a ciezko mi to idzie <sadd1></span> spijcie dobrze i do juterka kochane ,milego dnia odrazu zycze na jutro :)

#310 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 11 września 2008 - 21:58

Nie wiem, czy pisałam Kaheli, że ma ładną fryzurkę, ale jeśli nie, to ŚLICZNA! :) Chciałam coś podobnego sobie zrobić, ale z ciut dłuższymi włosami :] Szkoda mi na razie i nie mam pieniędzy :P

Godzina 23 w sumie, a ja jestem tak strasznie śpiąca... Może i dobrze, przynajmniej rano wstanę w miarę rozbudzona i nastawię się poztywnie na piąteczek, bo to w końcu u mnie po 15 weekend :]

#311 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 11 września 2008 - 21:59

PdM, to miał być taki komplement wymyślny ale chyba nie wyszedł :D

[ Dodano: 2008-09-11, 23:00 ]
krowka17, no nie daj sie wczesnej porze skop ją skubaną :)

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#312 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 11 września 2008 - 22:11

nie(d)oceniona, masz zaraz pytanie w Hydeparku :-P

#313 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 11 września 2008 - 22:13

Mirabelka__22, wiec lece zobaczyć co tam wymyśliłaś :P

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#314 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 11 września 2008 - 22:17

nie(d)oceniona, tylko mnie nie ubij :-D

Glowa mnie juz boli..Za dlugo przed kompem. Kolejny dzien mialam sie za prace zabrac :-/ Bo w weekend Mis bedzie i kolejny tydzien zleci. Eh..pora sie porzadnie zmobilizowac jesli nie chce podpasc promotorowi..

#315 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 11 września 2008 - 22:21

Mirabelka__22, bede mordować.... śmiechem :P może być ?? delikatniej nie umiem :mrgreen: <umieraam></span>

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#316 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 11 września 2008 - 22:23

winko się skończyło :-(
czas spać, pa pa
Jestem w Peru...

#317 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 11 września 2008 - 22:24

malutka-iwona, jeszcze zerknij do wywiadu :P

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#318 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 11 września 2008 - 22:24

malutka-iwona, i co? Nie podzielilas sie nawet? Nie wiedzialam ze cos switujemy :-D

#319 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 11 września 2008 - 22:27

Mirabelka__22, no jak to ... nową przyszłą użytkowniczkę bs o ile mi wiadomo oblewałysmy :P cały wybór drinków miałaś a ty nic?? nieładnie nieładnie :mrgreen: :mrgreen:

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#320 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 11 września 2008 - 22:29

Nie wiedzialam ze cos switujemy

hmmm, zaraz coś wymyśle...wiem, jutro jedziemy do lekarza, dowiem się czy mamy szanse na dzidzie...

[ Dodano: 2008-09-11, 23:31 ]
nie(d)oceniona, zostawie to na jutro, muszę się z tym przespać :lol:
Jestem w Peru...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych