Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Pogaduchy II


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
14932 odpowiedzi w tym temacie

#3861 dominika148

dominika148
  • Użytkownik
  • 46 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 18:53

Pech.. to pech:( poszlam zrywac morele. Przechodząc przez płot,a własciwie przeskakując przez niego wpakowalam się w pokrzywy po pachy:| pozniej wracając przechodzilam po gwyzie i kamien przytrzasnal mi nige:( moj palec u nogi krwawi. Pozniej przechodzac przez plot zdarlam sobie caaale prawe kolano.. czyli nici z seksownych, krotkich spodniczek:(
Być kobietą, być kobietą..

Dołączona grafika

#3862 Samosia

Samosia
  • Użytkownik
  • 73 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 18:57

dominika148 jest dobra strona sytuacji: pokrzywy pomagają na reumatyzm ;-)

a palec lepiej zdezynfekuj :!:
Dołączona grafika

#3863 dominika148

dominika148
  • Użytkownik
  • 46 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 18:58

fakt .. nie ma tego złego :-P marzę o pierogu...

[ Dodano: 2008-07-28, 20:05 ]
jak dodaje się suwaczek pod podpis?:>
Być kobietą, być kobietą..

Dołączona grafika

#3864 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 19:08

dominika148, kliknij na jakiś u dziewczyn i Ci się otworzy stronka... tam już sobie poradzisz :-)
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#3865 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 19:11

dominika148, współczuje ci ale pomyśl sobie może chłopak będzie mógł sie tobą zaopiekować jak powiesz że cię paluszek boli to będzie cię nosił na rekach :-)

#3866 dominika148

dominika148
  • Użytkownik
  • 46 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 19:14

masz rację to działa... opowiedziałam mu swoją dramatyczną przygodę i jakby od razu jakoś tak zaczął być kochaniutki ( chociaż przeważnie jest) i troskliwy:) co prawda trochę to ubarwiłam,ale czego nie robi się dla pięknych chwil ;-)
Być kobietą, być kobietą..

Dołączona grafika

#3867 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 19:18

dominika148, moja droga lata praktyki.... ja czasem lubię jak tomek do mnie jest taki kochany i jak sie martwi.... tylko czasem mi go szkoda bo on niekiedy tak sie przejmie cała sytuacja że potem mi głupio bo wcale aż tak nie bolało :-) ale na szczescie nie nadużywam tego ... :-)

#3868 dominika148

dominika148
  • Użytkownik
  • 46 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 19:21

a jak oni wyolbrzymiają i ubarwiają to jest dobrze.. Maaatko.. jak pączek jest chory to tak marudzi.., tak narzeka i stęka.. mierze mu gorączke a tam stan podgorączkowy..a tak mu zle jakby miał przynajmniej ze 40 stopni:) a ja oczywiście wtedy opiekuje się nim jak potrafie.. oczywiście wierząc w to jaki jest ciężko chory:)
Być kobietą, być kobietą..

Dołączona grafika

#3869 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 19:26

dominika148, no mój tomek jak była chory to stękał aż myslam że z nim jest tak źle
a jak mu poleciałam krople do nosa to wręcz błagał mi bym mu oddała swoje bo umiera :-) i tableteczki mu dałam a po paru godzinach pisze że idzie na dyskotekę z kolegami bo już zdrowy :-) bo tabletki działy :-)

#3870 dominika148

dominika148
  • Użytkownik
  • 46 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 19:31

tak to już jest z tymi chłopami.. niby silniejsza płeć , atak na prawdę to gdyby nie mu to zginęliby jak Andzia w Czechach:)..ale mój Kuba to jest słodko-śmieszny w tym swoim użalaniu się nad swoją marną egzystencją podczas choroby:P
Być kobietą, być kobietą..

Dołączona grafika

#3871 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 19:37

Ej mój to jak ma drobne zadrapanie to steka jakby nie miał nogi conajmniej :P
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."

#3872 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 19:40

to jest po prostu piękne te jego kochanie ja chyba umrze zadzwoń po lekarza na domową wizytę ... ale muszę ci powiedzieć że jak byłam chora i siedziałam z nim w domu to dzielnie znosił te moje choróbsko i nawet stwierdził ze mogę go całować bo na pewno mi to pomoże w leczeniu :-) ale metoda uzdrawiania :-)

#3873 dominika148

dominika148
  • Użytkownik
  • 46 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 19:46

kurcze kupiłam sobie depilator i nie wiem czy dobrze zrobiłam. Używacie? Próbowałam kiedyś wosku..ale chyba tylko masochiści wytrzymają coś takiego!
Być kobietą, być kobietą..

Dołączona grafika

#3874 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 19:50

Wosk nie!!!! Raz próbowałam-dziękuje :P
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."

#3875 dominika148

dominika148
  • Użytkownik
  • 46 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 19:52

Wosk nie!!!! Raz próbowałam-dziękuje :P


jak kupiłam sobie plastry.. nie zdawałam sobie sprawy jaki to ból. Przygotowałam się do zabiegu, rozgrzałam plastry.. przykleiłam. Odczekałam chwilę.. pierwszy i ostatni plaster zrywałam 20 minut z krzykiem , rykiem i morzem łez:)
Być kobietą, być kobietą..

Dołączona grafika

#3876 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 19:52

smutasno mi nooo:(:(

#3877 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 19:55

krowka17 co się stało?? <przytul></span>

#3878 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 19:55

ehh...nie widzialam miska caly dzien:(

#3879 dominika148

dominika148
  • Użytkownik
  • 46 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 19:56

fajna babka mieszkasz ze swoim facetem?
Być kobietą, być kobietą..

Dołączona grafika

#3880 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 19:57

Ja swojego nie widziałam całe 2 tygodnie :P i kto ma gorzej?? :P
Nie martw się :*
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych