Pogaduchy II
#3861
Napisano 28 lipca 2008 - 18:53
#3864
Napisano 28 lipca 2008 - 19:08
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#3865
Napisano 28 lipca 2008 - 19:11
#3867
Napisano 28 lipca 2008 - 19:18
#3868
Napisano 28 lipca 2008 - 19:21
#3869
Napisano 28 lipca 2008 - 19:26
a jak mu poleciałam krople do nosa to wręcz błagał mi bym mu oddała swoje bo umiera
#3871
Napisano 28 lipca 2008 - 19:37
#3872
Napisano 28 lipca 2008 - 19:40
#3874
Napisano 28 lipca 2008 - 19:50
#3875
Napisano 28 lipca 2008 - 19:52
Wosk nie!!!! Raz próbowałam-dziękuje
jak kupiłam sobie plastry.. nie zdawałam sobie sprawy jaki to ból. Przygotowałam się do zabiegu, rozgrzałam plastry.. przykleiłam. Odczekałam chwilę.. pierwszy i ostatni plaster zrywałam 20 minut z krzykiem , rykiem i morzem łez:)
#3876
Napisano 28 lipca 2008 - 19:52
#3877
Napisano 28 lipca 2008 - 19:55
#3878
Napisano 28 lipca 2008 - 19:55
#3880
Napisano 28 lipca 2008 - 19:57
Nie martw się
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Styczniowe pogaduchy! |
|
|
|
Grudniowe pogaduchy |
|
|
|
Październikowe pogaduchy |
|
|
|
Październikowe pogaduchy! |
|
|
|
Lipcowe pogaduchy |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty









