Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Pogaduchy II


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
14932 odpowiedzi w tym temacie

#3881 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 19:59

tyle ze jutro na dodatek widzimy sie chwilke:(:(:(:( buuuuuuuuu;(

[ Dodano: 2008-07-28, 20:59 ]
jacie pierdziele....mam wrazenie ze jego znajomi sa wazniejsi dla niego ode mnie;/

#3882 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 20:03

Ej napewno tak nie jest. To że nie widzieliście się 1 dzień, bo on się spotkał ze znajomymi to nie katastrofa i oznaka, że zależy mu mniej na Tobie :)
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."

#3883 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 20:05

ale on codziennie wieczorem do nich leci;/

#3884 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 20:08

Eeee no to zmienia trochę postac rzeczy... :/
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."

#3885 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 20:09

ehh....ciagle pyta sie mnie o ktorej jade do domu.... i jak tylko jade to leci do znajomych;/

#3886 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 20:11

dominika148, depilator mam wzywam i sobie chwile ale tylko do nóg reszta za bardzo mnie boli, musisz przetrzymać pierwsze 5 minut i potem pójrdzie już dobrze :-)
a co do mieszkania z tomkiem to my na razie z sobą nie mieszkamy pomieszkiwaliśmy prze pól roku bo studiujemy w jednej miejscowości i tak średnio dwie trzy noce w tygodniu spędzaliśmy razem :-) ale od października może będę juz mieszkać zobaczymy czy mnie o to zapyta :-)

krowka17, nie łam się ja mojego tomka juz miesiąc nie widziałam i da sie przeżyć... nie możesz wymagać od niego że dziennie będziecie się widywać bo po prostu sobą się znudzicie ... jeśli on wyjdzie z kolegami to potem będzie ci miał co opowiadać i lepiej będzie sie wam siedziało trzeba nauczyć się czekania na bycie z sobą by związek się rozwijał a nie kisił we własnym sosie :-)

#3887 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 20:11

co tak tu smutaśno :>
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#3888 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 20:13

malenka i tak ja wygrywam mam najgorzej bo nie bede go widzieć jeszcze jeden miesiąc :-) a juz jeden minoł :-)

#3889 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 20:14

ok fajna babka wygrałas nagrodę niespodziankę :P
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."

#3890 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 20:15

Donn, tez sie zastanawiam donna rozbujajmy te forum IMPREZA???????????? <zatancz3></span> <zatancz3></span> <zatancz3></span> <zatancz3></span> <zatancz3></span> <tancza3></span> <tancza3></span> <tancza3></span> <tancza3></span> <piwo></span> <piwo></span> <piwo></span>

#3891 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 20:15

ale on nie tylko z kolegami lazi....kolezanki mnie jego denerwuja;/ nie nawidze kiedy je przytula na dzien dobry wrrrrrrrr :evil:

#3892 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 20:15

Heeeeeeeeej :mrgreen:

Wrocilam ze spacerku.... fajnie bylo.... cieplo :-)

Koncze kolacje i ide sie kapci kapci <wanna></span>

#3893 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 20:17

Ej może to zabrzmi głupio ale ja też nie lubię kiedy mój przytula inne ale udaje że jest ok i nakładam na twarz uśmiech numer 9 :mrgreen:
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."

#3894 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 20:19

krowka17, wiesz jesli chesz z nim byc musisz mu ufać .... jak cię to złości to powiedz mu że nie lubisz jak je tuli bo czujesz sie wtedy dziwnie .... alke na twoim miejscu jesli nie daje ci podstaw do tego by być zazdrosna to bym wyluzowała (ale nie przestała byc czujna) może to tylko koleżanki

Madzik :), witam cię :-) duszno to fakt ale miło sie spaceruje jak na dworze ciepło jest i przyjemnie i słonce zachodzi :-)

#3895 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 20:22

miło sie spaceruje jak na dworze ciepło jest i przyjemnie i słonce zachodzi


ojj bardzo fajnie... :-) jak jest tak upalnie jak bylo dzisiaj, to siedze w domu, bo nie lubie upalow <bezradny></span> i wychodze wieczorkiem.... mmm <dreams></span>

#3896 dominika148

dominika148
  • Użytkownik
  • 46 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 20:23

przeszłabym się na romantyczny spacer..ale moje kochanie mieszka 30 kilometrów ode mnie i nie może przyjechac:(
Być kobietą, być kobietą..

Dołączona grafika

#3897 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 20:24

Madzik :), u mnie też taki upał mam nadziej że nie będzie z tego burzy bo ja nie lubie burzy i nie mam sie do kogo przytulić

#3898 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 20:24

dominika148, to samemu :-P trzeba sobie radzic :-P moj jest w pracy ;-)

[ Dodano: 2008-07-28, 21:25 ]
fajna babka, ojj ja tez nie lubie burzy... znaczy sie w dzien moze byc... nie przeszkadza mi... ale w nocy to ojejku <trojk1></span>

#3899 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 20:27

Ja teraz niedawno byłam pod namiotem i burza złapała mnie w nastepujących miejscach
a)na środku łąki
b)w lesie
c) w namiocie ;D
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."

#3900 dominika148

dominika148
  • Użytkownik
  • 46 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 20:27

Madzik co rozumiesz przez" musisz sobie sama radzic"?:)
Być kobietą, być kobietą..

Dołączona grafika





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych