[ Dodano: 2008-07-28, 20:59 ]
jacie pierdziele....mam wrazenie ze jego znajomi sa wazniejsi dla niego ode mnie;/
Napisano 28 lipca 2008 - 19:59
Napisano 28 lipca 2008 - 20:03
Napisano 28 lipca 2008 - 20:05
Napisano 28 lipca 2008 - 20:08
Napisano 28 lipca 2008 - 20:09
Napisano 28 lipca 2008 - 20:11
Napisano 28 lipca 2008 - 20:11
Napisano 28 lipca 2008 - 20:13
Napisano 28 lipca 2008 - 20:14
Napisano 28 lipca 2008 - 20:15
Napisano 28 lipca 2008 - 20:15
Napisano 28 lipca 2008 - 20:15
Napisano 28 lipca 2008 - 20:17
Napisano 28 lipca 2008 - 20:19
Napisano 28 lipca 2008 - 20:22
miło sie spaceruje jak na dworze ciepło jest i przyjemnie i słonce zachodzi
Napisano 28 lipca 2008 - 20:24
Napisano 28 lipca 2008 - 20:24
Napisano 28 lipca 2008 - 20:27
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Styczniowe pogaduchy! |
|
|
|
Grudniowe pogaduchy |
|
|
|
Październikowe pogaduchy |
|
|
|
Październikowe pogaduchy! |
|
|
|
Lipcowe pogaduchy |
|
|
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych