no niech ci bydzieno to owocak
a jak tam z praca,czytalam ze zakladow obstawiac nie bedziesz bo za malo kasiorki,cos innego na oku?
Napisano 28 lipca 2008 - 17:13
pyszny ale jaki śmietankowy czekoladowy ?no przecia pisalam,ze pyszny
Napisano 28 lipca 2008 - 17:14
Napisano 28 lipca 2008 - 17:14
spożywczak koło zakładówcos innego na oku?
on wyda kupę kasy na coś co mnie niekreci i co ja mam począć nie wiem
Napisano 28 lipca 2008 - 17:20
o on nie wie, że ty nie lubisz??
Napisano 28 lipca 2008 - 17:26
Napisano 28 lipca 2008 - 17:28
też mi to przyszło do głowyfajna babka a może on tak tylko pisze, żebyś myslała, że coś kiepskiego dostaniesz a tak na prawdę kupi ci coś innego?
Napisano 28 lipca 2008 - 17:31
oj raczej nie bo pytał mnie o wymiary w pokoju bo nie umie sobie przypomnieć tej ściany ..... mamusiu ja chce kwiatka a nie jakieś tam dzieło sztuki .... mam nadziej że chociaż będzie to jakaś roślinność albo zwierze a nie religijny motywżebyś myślała, że coś kiepskiego dostaniesz a tak na prawdę kupi ci coś innego?
Napisano 28 lipca 2008 - 17:33
no to nie wiesz co się robi żeby wkręcić kogoś?oj raczej nie bo pytał mnie o wymiary w pokoju
Napisano 28 lipca 2008 - 17:44
z prawej strony ten błękitny fajny i te żółte dłonie..
Napisano 28 lipca 2008 - 17:47
żaden bi nic nie widzęktóry wybieracie
Napisano 28 lipca 2008 - 17:47
Napisano 28 lipca 2008 - 17:48
to sobie na niego kliknij to ci sie wyostrzyżaden bi nic nie widzę
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Styczniowe pogaduchy! |
|
|
|
Grudniowe pogaduchy |
|
|
|
Październikowe pogaduchy |
|
|
|
Październikowe pogaduchy! |
|
|
|
Lipcowe pogaduchy |
|
|
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych