Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Pogaduchy II


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
14932 odpowiedzi w tym temacie

#3821 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 17:13

no to owocak :mrgreen:

no niech ci bydzie :-P

a jak tam z praca,czytalam ze zakladow obstawiac nie bedziesz bo za malo kasiorki,cos innego na oku?
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#3822 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 17:13

no przecia pisalam,ze pyszny

pyszny ale jaki śmietankowy czekoladowy ?

tomek wymyślił że na prezent urodzinowy dostanę uwaga uwaga obraz!!!! ja teki koneser sztuki jestem że normalnie nawet neumie z pamięci wymienić jednego obrazu co wiem jak wygląda i kto go narysował .... on wyda kupę kasy na coś co mnie niekreci i co ja mam począć nie wiem <bezradny></span> napisałam mu ze to za drogo że ma sobie kasę zostawić że mi wystarczy różyczka ale ja go znam dostane jakieś ukrzyżowanie Chrystusa ....

#3823 dominika148

dominika148
  • Użytkownik
  • 46 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 17:14

a propos prawa jazdy ja też mam niezłe przygody. Dla mnie zdanie egzaminu jest jakimś życiowym egzaminem. Zdawałam już 2 razy i klapa. A jeszcze większe przeboje mam ze swoim instruktorem:| :evil: pomysł urodzinowy:) chętnie poczytamy.. a tak wlasnie.. co można oryginalnego kupić facetowi na prezent?
Być kobietą, być kobietą..

Dołączona grafika

#3824 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 17:14

cos innego na oku?

spożywczak koło zakładów ;-)
czekam na wieści ze spożywczaka koło mnie ;-)

w środę chyba... :oops: w środę idę na 16 na rozmowę do sklepu kosmetycznego w Arkadach wrocławskich . . .

[ Dodano: 2008-07-28, 18:16 ]

on wyda kupę kasy na coś co mnie niekreci i co ja mam począć nie wiem <bezradny></span>


:/
szczerze? beznadzieja ;-)
to on nie wie, że ty nie lubisz??
nie ma mnie tu i nie będzie.

#3825 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 17:20

o on nie wie, że ty nie lubisz??



wie ale chyba nie zdaje sobie sprawę że serio mnie to nie rusza.... jak mi posłał zdjęcia i napisałam czy chce taki obraz, (jeszcze przed wczorajszym malilem) to mu szczerze napisałam że wygląda to jak obrazki z kalendarza na tekturze przyklejone ale nie podziałało

za twoja prace trzymam kciuki

#3826 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 17:21

w środę chyba... :oops: w środę idę na 16 na rozmowę do sklepu kosmetycznego w Arkadach wrocławskich . . .

o tym chyba tez czytalam :-P

Zdawałam już 2 razy i klapa.

ja 6 i dalej klapa,tak ze glowa do gory,sa gorsi od ciebie :mrgreen:
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#3827 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 17:26

fajna babka a może on tak tylko pisze, żebyś myslała, że coś kiepskiego dostaniesz a tak na prawdę kupi ci coś innego? ;-)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#3828 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 17:28

fajna babka a może on tak tylko pisze, żebyś myslała, że coś kiepskiego dostaniesz a tak na prawdę kupi ci coś innego? ;-)

też mi to przyszło do głowy :mrgreen:
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#3829 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 17:31

żebyś myślała, że coś kiepskiego dostaniesz a tak na prawdę kupi ci coś innego? ;-)

oj raczej nie bo pytał mnie o wymiary w pokoju bo nie umie sobie przypomnieć tej ściany ..... mamusiu ja chce kwiatka a nie jakieś tam dzieło sztuki .... mam nadziej że chociaż będzie to jakaś roślinność albo zwierze a nie religijny motyw :-)

a prawkiem sie nie martwcie koleżanka zdawała 11 razy i zdała tylko dlatego że już 3 raz miał tego samego egzaminującego

#3830 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 17:33

oj raczej nie bo pytał mnie o wymiary w pokoju

no to nie wiesz co się robi żeby wkręcić kogoś? ;-)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#3831 dominika148

dominika148
  • Użytkownik
  • 46 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 17:36

nie martw się.. słyszałam , że jeżeli zdajesz 13 raz z rzędu jest za darmo:) mnie pewnie to czeka:P
Być kobietą, być kobietą..

Dołączona grafika

#3832 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 17:38

no to nie wiesz co się robi żeby wkręcić kogoś?

wiem i zobaczycie jak za 42 dni dostane coś innego to zaraz po powiedzeniu mu dziękuję napisze do was :-)

który wybieracie

Załączone miniatury

  • 20080714112 - Kopia.jpg


#3833 dominika148

dominika148
  • Użytkownik
  • 46 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 17:41

z prawej strony ten błękitny fajny i te żółte dłonie..
Być kobietą, być kobietą..

Dołączona grafika

#3834 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 17:44

z prawej strony ten błękitny fajny i te żółte dłonie..


szkoda że tak bardzo musiał to zmniejszyć bo ona niby nie są złe i niektóre są ładne i jak sie zmniejszyło to nie widać ich ładności ....

no dobra ale dość o mnie co tam u was moje piękne jak opalenizna ?

#3835 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 17:45

witam sie po udanym pobycie nad jeziorem,

było świetnie, opaliłam sie że nie wiem

fajnie tak z całą rodzinką :)


przyznam sie bez bicia, nie czytałam pogaduch, więc nie wiem za bardzo co sie dzieje, poprostu sobie odpuściłam :-/ :-)
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#3836 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 17:47

który wybieracie

żaden bi nic nie widzę

dobra ja lecę :)
papa :*
nie ma mnie tu i nie będzie.

#3837 dominika148

dominika148
  • Użytkownik
  • 46 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 17:47

witam sie po udanym pobycie nad jeziorem,


ale faaajnie:) wszyscy już po wczasach a ja dopiero za 3 tygodnie.. i jak było pogoda dopisała? też wybieram się nad jeziorko i mam nadzieje, że słońce nam dopisze.
Być kobietą, być kobietą..

Dołączona grafika

#3838 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 17:47

angik1683, jak tam wybawiłaś się na weselichu?
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#3839 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 17:48

. i jak było pogoda dopisała?

pogoda były rewelacyjna, a woda w jeziorku miodzio :) :) :)
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#3840 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 17:48

żaden bi nic nie widzę

to sobie na niego kliknij to ci sie wyostrzy :-)

asia21_87, witam i wybaczam bo sama nie czytałam





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych