ha!teraz to ja będe zaraz
nie będę sama
nie, nie jestem w ciążya dlaczego ci po wszystkim nie dobrze..
taka moja cholerna natura...
Napisano 28 lipca 2008 - 15:58
ha!teraz to ja będe zaraz
nie, nie jestem w ciążya dlaczego ci po wszystkim nie dobrze..
Napisano 28 lipca 2008 - 15:59
Napisano 28 lipca 2008 - 16:01
taka moja cholerna natura...
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
Napisano 28 lipca 2008 - 16:03
no ale to szczera prawda!cerrata, bo wypisujesz takie rzeczy że człowieka ciągnie
![]()
a moze nie pomyslalam haha...
ale sosu nie widzisz jak doprawiaja to knysze jem u znajomego w knajpie bo widze jak mi ja robi i wiem co jem
umręa co bedzie jak kiedys juz bedziesz w ciazy i do tych nudnosci dojda nudnosci ciazowe
Napisano 28 lipca 2008 - 16:05
ale sosu nie widzisz jak doprawia
umrę
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
Napisano 28 lipca 2008 - 16:05
może....
tutaj jak któraś powie, że źle się czuje albo że okres się spóźnia czy coś to zaraz, że jest w ciązy
Napisano 28 lipca 2008 - 16:06
Napisano 28 lipca 2008 - 16:06
Napisano 28 lipca 2008 - 16:07
Ok, odpowiedziałam na pytanie w wywiadzie...teraz czeka tam pytanie do katti
nie nie niekatti, Ty też
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
Napisano 28 lipca 2008 - 16:15
uspokoj sie
![]()
![]()
heheh
że ja cholera jestem?e tam
cholery nic nie wezmie
![]()
![]()
się zaczynają ploty...katti, Ty też
Napisano 28 lipca 2008 - 16:16
Napisano 28 lipca 2008 - 16:20
chyba się skonczą, bo ide na polkosię zaczynają ploty...
Napisano 28 lipca 2008 - 16:21
Ty masz się czuć dobrze, a instruktorem się nie przejmuj, dobrze zrobiłaś, brawoAle masakra w stosunku do tamtego...
Napisano 28 lipca 2008 - 16:21
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
Napisano 28 lipca 2008 - 16:21
ee?Ale masakra w stosunku do tamtego...
herbata gorąca , jedna za drugącerrata a ty sie kuruj - pij dużo woooody
Napisano 28 lipca 2008 - 16:21
Napisano 28 lipca 2008 - 16:22
Napisano 28 lipca 2008 - 16:22
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Styczniowe pogaduchy! |
|
|
|
Grudniowe pogaduchy |
|
|
|
Październikowe pogaduchy |
|
|
|
Październikowe pogaduchy! |
|
|
|
Lipcowe pogaduchy |
|
|
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych