Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Pogaduchy II


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
14932 odpowiedzi w tym temacie

#3781 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 15:58

teraz to ja będe zaraz <rzygi></span>

ha! :P
nie będę sama :P


a dlaczego ci po wszystkim nie dobrze..

nie, nie jestem w ciąży ;-)

taka moja cholerna natura... :(
nie ma mnie tu i nie będzie.

#3782 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 15:59

cerrata, bo wypisujesz takie rzeczy że człowieka ciągnie :-D <rzygi></span>
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#3783 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 15:59

nie, nie jestem w ciąży ;-)

taka moja cholerna natura... :(


a skad wiesz ze pomyslalam ze w cizazy jestes...:P

a moze nie pomyslalam haha...
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#3784 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 16:01

Nie bywam na dworcu we wrocku wiec nie najem sie spermy :mrgreen: cerrata

ale ochydne <rzygi></span> ja to knysze jem u znajomego w knajpie bo widze jak mi ja robi i wiem co jem :lol:

[ Dodano: 2008-07-28, 17:02 ]

taka moja cholerna natura... :(


przerabane :!:

a co bedzie jak kiedys juz bedziesz w ciazy i do tych nudnosci dojda nudnosci ciazowe

przerabane

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#3785 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 16:03

cerrata, bo wypisujesz takie rzeczy że człowieka ciągnie :-D <rzygi></span>

no ale to szczera prawda!
sprawdzali te sosy... bo ludziom było źle ;-)


a moze nie pomyslalam haha...


może.... ;-)

tutaj jak któraś powie, że źle się czuje albo że okres się spóźnia czy coś to zaraz, że jest w ciązy ;-)

[ Dodano: 2008-07-28, 17:03 ]

ja to knysze jem u znajomego w knajpie bo widze jak mi ja robi i wiem co jem :lol:

ale sosu nie widzisz jak doprawia :P


a co bedzie jak kiedys juz bedziesz w ciazy i do tych nudnosci dojda nudnosci ciazowe

umrę
nie ma mnie tu i nie będzie.

#3786 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 16:05

ale sosu nie widzisz jak doprawia :P


wez bo mi sie zbiera <rzygi></span> <rzygi></span> <rzygi></span>

uspokoj sie :!: :evil: :!: heheh

umrę



e tam :!: cholery nic nie wezmie <buzki></span> <buzki></span> <buzki></span>

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#3787 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 16:05

może.... ;-)

tutaj jak któraś powie, że źle się czuje albo że okres się spóźnia czy coś to zaraz, że jest w ciązy ;-)



no wiesz to takie skojarzenie .. zawsze sie szybko nasuwa...ehhh...

ja nie jestem w ciazy... mam @.... i z jednej strony sie strasznie ciesze a z drugiej nie... to takie dziwne.. i ciezko to wyjaznic...
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#3788 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 16:06

Ok, odpowiedziałam na pytanie w wywiadzie...teraz czeka tam pytanie do katti
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#3789 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 16:06

katti, Ty też <rzygi></span> ? :-D
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#3790 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 16:07

Ok, odpowiedziałam na pytanie w wywiadzie...teraz czeka tam pytanie do katti


a gdzie to jest :?: :-| nie moge znalezdz :-/ :cry:

katti, Ty też

nie nie nie :!: :lol:

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#3791 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 16:08

katti, wywiad-vt2559,30.htm
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#3792 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 16:15

uspokoj sie :!: :evil: :!: heheh

:P


e tam :!: cholery nic nie wezmie <buzki></span> <buzki></span> <buzki></span>

że ja cholera jestem? :mrgreen:

katti, Ty też <rzygi></span>

się zaczynają ploty... :P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#3793 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 16:16

Wiecie co? Zmienilam instruktora od prawka... Bije sie teraz z myslami czy to dobrze, w pewnym sensie czuje ulge, bo wiem ze z tym sie dogadam.. Ale masakra w stosunku do tamtego...

#3794 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 16:20

się zaczynają ploty... :-P

chyba się skonczą, bo ide na polko :mrgreen:
cerrata a ty sie kuruj - pij dużo woooody :-P
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#3795 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 16:21

Ale masakra w stosunku do tamtego...

Ty masz się czuć dobrze, a instruktorem się nie przejmuj, dobrze zrobiłaś, brawo <ookk></span>
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#3796 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 16:21

Ja juz mykam, udanego wieczoru wszystkim <byebye></span>

Teraz pytanko w wywiadzie do Mirabelka_22

papapapapappa babeczki :->

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#3797 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 16:21

Ale masakra w stosunku do tamtego...

ee?

cerrata a ty sie kuruj - pij dużo woooody :-P

herbata gorąca , jedna za drugą ;-)
baardzo "przyjemne" w upały . . .. :/
nie ma mnie tu i nie będzie.

#3798 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 16:21

Mirabelka__22, no i dobrze, że zmieniłaś :-) nie można tak w nerwach jeżdzić...dobry wybór...napewno ten będzie lepszy i więcej Cię nauczy ;-)
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#3799 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 16:22

pa katti, miłego wieczoru! <buzki></span>
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#3800 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 16:22

O nie...dobra, wlaze na wywiad:)

Martwie sie tylko bo to niedoswiadczony instruktor, ale z nim sie wczesniej normalnie dogadywalam:)





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych