Witam, witam
Ja po imprezie weekendowej powracam do żywych
uuuu bardzo dobrze
Napisano 28 lipca 2008 - 15:31
Witam, witam
Ja po imprezie weekendowej powracam do żywych
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
Napisano 28 lipca 2008 - 15:31
Napisano 28 lipca 2008 - 15:34
Napisano 28 lipca 2008 - 15:42
Napisano 28 lipca 2008 - 15:43
teraz ochote na pizze
wszystko przez ciebie ......
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
Napisano 28 lipca 2008 - 15:44
Napisano 28 lipca 2008 - 15:47
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
Napisano 28 lipca 2008 - 15:49
Napisano 28 lipca 2008 - 15:49
a co to jest?na knysze
Napisano 28 lipca 2008 - 15:49
katti jak mogłaś tą pizzę tu dać....
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
Napisano 28 lipca 2008 - 15:51
buła z warzywami i co tam jeszcze chcesz... niedobrea co to jest?
e-e....oj raz pozadnie
i Ci przejdzie odrazu
Napisano 28 lipca 2008 - 15:51
a co to jest?
niedobre
nawet i mnie jelita bolą...
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
Napisano 28 lipca 2008 - 15:54
Napisano 28 lipca 2008 - 15:55
ciesz sięzacofana jestem widocznie
Napisano 28 lipca 2008 - 15:57
wykryto jakieś 10 sperm różnego pochodzenia
ale pomi po wszystkim niedobrze
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Styczniowe pogaduchy! |
|
|
|
Grudniowe pogaduchy |
|
|
|
Październikowe pogaduchy |
|
|
|
Październikowe pogaduchy! |
|
|
|
Lipcowe pogaduchy |
|
|
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych