wredota:P
poapap Slonkozmykam
katti, w tym roku byliśmy jeszcze z rodzicami
To tez fajnie
Ja tez juz mykam, jescze raz kochane milego dnia wszystkim
Napisano 28 lipca 2008 - 12:12
wredota:P
poapap Slonkozmykam
katti, w tym roku byliśmy jeszcze z rodzicami
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
Napisano 28 lipca 2008 - 12:13
Napisano 28 lipca 2008 - 12:36
Napisano 28 lipca 2008 - 12:38
Napisano 28 lipca 2008 - 12:39
Napisano 28 lipca 2008 - 12:39
Napisano 28 lipca 2008 - 12:40
hahakrowka17, ciesz sie ze ja masz...
Napisano 28 lipca 2008 - 12:44
Napisano 28 lipca 2008 - 12:45
Napisano 28 lipca 2008 - 12:46
Napisano 28 lipca 2008 - 12:54
a buuuuuuuuuuuuuuuuuucerrata, to zaczynajmy:)
Napisano 28 lipca 2008 - 12:56
Napisano 28 lipca 2008 - 13:02
Napisano 28 lipca 2008 - 13:07
Napisano 28 lipca 2008 - 13:08
Napisano 28 lipca 2008 - 13:10
Napisano 28 lipca 2008 - 13:11
Napisano 28 lipca 2008 - 13:13
Napisano 28 lipca 2008 - 13:15
cerrata, wracaj do narzekania:)
Napisano 28 lipca 2008 - 13:16
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Styczniowe pogaduchy! |
|
|
|
Grudniowe pogaduchy |
|
|
|
Październikowe pogaduchy |
|
|
|
Październikowe pogaduchy! |
|
|
|
Lipcowe pogaduchy |
|
|
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych