Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Pogaduchy II


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
14932 odpowiedzi w tym temacie

#3721 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 12:12

wredota:P


<zawstydzony></span> <zawstydzony></span> <zawstydzony></span> dziekuje za komplementa heheh :mrgreen: <buzki></span>

zmykam

poapap Slonko <chlipaj12></span>

katti, w tym roku byliśmy jeszcze z rodzicami


To tez fajnie ;-)


Ja tez juz mykam, jescze raz kochane milego dnia wszystkim <byebye></span> <byebye></span> <byebye></span>

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#3722 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 12:13

kurde poszlabym sobie chetnie nad wode pokapac sie...ale musze do tej cholernej pracy isc :evil:

#3723 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 12:36

Witam sie poniedzialkowo :mrgreen: Po goracej namietnej nocy <sex></span> <dreams></span> <love></span>

Widze, ze Madzia wrocila... fajnie ze wypoczelas, czuc ze zadowolona wrocilas ;-)

A moj polowek ma urlop od czwartku <jupi></span> Ale u nas to nie ma o czym mowic, bo jedziemy tylko w rodzinne strony ;-) wiekszy wypad nie wypalil niestety.... poza tym mamy pelno spraw do pozalatwiania, wiec pojezdzimy pewnie gdzies po okolicy... jak pogoda dopisze to moze skoczymy nad jakas wode 8-)

<buzki></span> <buzki></span> <buzki></span>

#3724 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 12:38

dzień dobry...
a buuuu.....
źle się czujemy... <rzygi></span>
nie ma mnie tu i nie będzie.

#3725 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 12:39

krowka17, ciesz sie ze ja masz...

#3726 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 12:39

cerrata, a tobie co sie dzieje ? <przytul></span>

#3727 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 12:40

krowka17, ciesz sie ze ja masz...

haha
no właśnie ;-) ja szukam i szukam... ;-)

Madzik :), nic się nie dzieje... źle się czuję, rzygać mi się chce, że tak się wyrażę ślicznie... wczorajsza pizza pewnie.... a buuuuuuuuuuuuuuuuu ;(
nie ma mnie tu i nie będzie.

#3728 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 12:44

[quote name="Madzik <sex></span> <dreams></span> <love></span>
[/quote]

A to dobre:)
A mi jakos tak nijak..zadumana wiecznie, zasmucona..

#3729 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 12:45

Mirabelka__22, pomarudzimy razem? ;-)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#3730 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 12:46

U mnie rozwiazanie problemu jest blisko.. a ja jak zawsze wole sie pomeczyc bo tchorz jestem..

cerrata, to zaczynajmy:)

#3731 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 12:54

cerrata, to zaczynajmy:)

a buuuuuuuuuuuuuuuuuu ;( wszystko jest nie tak jak powinnooooooooooo ;( abuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ;(

źle się czuję ...... chlip ;(
nie ma mnie tu i nie będzie.

#3732 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 12:56

cerrata, co jest nie tak?

#3733 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 13:02

Mirabelka__22, wszystko :P źle się czuję, cała chata na mojej glowie, bo mamuśka wyjechała :P nic mi się nie chce ;-) źle się czuję i nie mam sił tego wszystkiego zrobić

stęskniłam się już za Radziochem... ;(

;-)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#3734 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 13:07

cerrata, to ja wtedy nic nie robie... Nic na sile... <bezradny></span>
A co sie stanie jak odpuscisz na kilka godz?

Mojej mamy ostatnio na 4 tyg nie bylo.. Masakra...

#3735 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 13:08

ojjj ale maruderstwo <przytul></span> <przytul></span> <przytul></span>

#3736 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 13:10

Madzik :), ja to tak standardowo.. Az sie dziwiee ze Pawel wytrzymuje. Jak on to robi <bezradny></span>

[ Dodano: 2008-07-28, 14:10 ]
Nie chce isc na kurs:(

#3737 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 13:11

czasami trzeba :-P ja marudzilam wczoraj, to dzis kolej na inna forumki :-P

#3738 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 13:13

cerrata, wracaj do narzekania:)

Ch*** jakos ciezko mi sie juz rozluznic...:(

#3739 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 13:15

cerrata, wracaj do narzekania:)


a buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu


i jest mi niedobrze a tata se coś gotuje... i te zapachy mi tu lecą... o fu
nie ma mnie tu i nie będzie.

#3740 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 13:16

cerrata, a moze dzidzius sie obudzil, jak zapachy przeszkadzaja? :mrgreen:

[ Dodano: 2008-07-28, 14:17 ]
Ja juz melise zrobilam przed kursem..Paranoja... <bing1></span>





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych