Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Pogaduchy II


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
14932 odpowiedzi w tym temacie

#3801 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 16:23

cerrata, <pocieszacz></span>
jutro już będzie lepiej ;-)
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#3802 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 16:23

Oo jakie tu pysznosci widze <mniami2></span> <mniami2></span>

Ale ja swiezo po obiedzie ;-) Ale co do tego zarelka z dworca we wrocku, to bleee... ale przyznam sie ze raz jadlam <trojk1></span> przyjechalam z kielc taka glodna, ze musialam cos szybko zjesc... i kupilam jakiegos hamburgera, ale okropne to bylo... bleee.... teraz nawet na to nie patrze.... :roll:

#3803 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 16:23

cerrata, bo laski w biurze sciemnialy mu ze jade do domu i dlatego nie mam dzis jazdy...a ja nie chcialam nic mowic...

#3804 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 16:25

katti, papa :*

[ Dodano: 2008-07-28, 17:25 ]
ale ja mam zapłon :P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#3805 milli

milli
  • Użytkownik
  • 477 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 16:48

Czesc dziewczyny!
Wlasnie wrocilam do domu. Zaczely sie przygotowania do slubu. Dzis bylismy u krawcowych, kotra uczyje mi sukienke. Po 1,5 godzinnej burzy mozgow, kawie i kilku papierowach ustalilismy co chce, czego nie chce, co pasuje do mojej figury, ile i czego kupic :) Zdecydowalam sie na cieta z jednego kawalka prosta sukienke ala princessa, czyli dopasowana na gorze i rozszerzajaca sie od bioder. Dekold tzw serduszko, krotkie rekawki zeby troche przykryc moje grube ramiona, sukienka bedzie pewnie do polowy lydki, a jak mi nie bedzie odpowieadac to sie skroci :) Material tez od razu kupilam, teraz jestem na etapie poszukiwania jakiejsc fajnej aplikacji kwiatowej do naszycia badz naklejenia. Widzialam tylko takie w jednym sklepie, ale byly tylko biale i czerwone. Biale nie pasuja bo material ecru a czerwone.. to sie jeszcze zastanowie.

Pozniej z miskiem poszlismy na umowione spotkanie z wlascielem hotelu i restauracji gdzie gdzielismy obiad i 5 pokoi dla gosci z daleka. Miesce naprawde bardzo ladne, mielismy dostac mala sale bo w duza ktos wczesniej zarezerwowal i poszlismy wlasciwie tylko dogadac szczegoly. Niestety okazalo sie ze te wesele z dozej sali prawdopodobnie bedzie na wiecej ludzi i zajma tez mala salke a my mozemy czekac tydzien na odpowiedz albo ulokowac sie w trzeciej salce, ktora znajduje sie w piwnicy. Miejsce przyjemnie pomalowane ale nie ma okien i jakos tak dziwnie w piwnicy. :/ Na poczytku mialam jeszcze nadzieje, ze moze bedzie miejsce w tej malej salce na gorze ale po rozmowie z "szefem" mielismy wrazenie ze nas chce tylko tak na odwal, bo przeciez wiecej zysku przyniesie mu to wesele na 300 osob. Przykladem tego jest fakt ze pan bardzo nalegal zebysmy wybrali szwecki bufet ( kelenerzy nie musieliby nas obslugiwac i by sie mogli skoncentrowac na "wazniejszych" gosciach) oraz to ze nasze wielokrotne pytania o zobaczenie menu jakie ma restauracja zostaly zignorowane. Teraz wiec szukamy nowego miejsca, gdzie ja jako panna mloda z 20 goscmi bede traktowana jak panna mloda z 300 gosci :) Misiek wrocil. Uciekam :) papa
Live as you will die tommorow Dream as you will live forever

#3806 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 16:50

Mam nadzieje ze macie racje, bo sama nie wiem czy dobrze zrobilam... Juz mi sie tego prawka odechcialo...:(

[ Dodano: 2008-07-28, 17:53 ]
milli, no fakt, piwnica to nieciekawie... A to najwazniejszy dzien w zyciu. Jak szefowi nie pasi, to go olejcie i poszukajcie jeszcze moze gdzies fajnego cos sie znajdzie.

[ Dodano: 2008-07-28, 17:55 ]
Lece jesc i na jazde:)




papapapa

#3807 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 16:57

witam wszystkich ja trochę sie poopalłam teraz was czytam i czytam i nadrobić nie moge więc wybaczcie ale pogaduchy sobie odpuściłam bo jakoś zaczynałam sie w tym gubić :-)

milli, olej tego gości bo potem jeszcze zacznie was na jedzeniu oszukiwać bo co lepsze pójdzie do tych na górze.... pewnie jeszcze znajdziecie jakąś ładną salę

Mirabelka__22, nie łam sie kobieto będzie dobrze <bryka2></span> będziesz jeszcze autkiem śmigać a dobrze ze zmieniłaś instruktora :-)

#3808 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 16:59

pogaduchy sobie odpuściłam bo jakoś zaczynałam sie w tym gubić :-)

w sensie czytania mam nadzieję, tzn odrabiania :)
bo ja tu czekam ciągle aż ktoś wpadnie pogadać ;-)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#3809 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 17:00

w sensie czytania mam nadzieję, tzn odrabiania :)
bo ja tu czekam ciągle aż ktoś wpadnie pogadać ;-)

no dokładnie nie mam zamiaru z was rezygnować bo bym z nudów padła ..... to pogadajmy :-)

#3810 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 17:04

bo ja tu czekam ciągle aż ktoś wpadnie pogadać ;-)

to jestem na twoje zawolanie Weronislawo ;-)

Probowalam jakos pobiezbnie przez te pogaduchy przebrnac no i udalo mi sie tyle o ile :-P
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#3811 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 17:04

to pogadajmy :-)

eee.... yhm tak.... ;-)
ale nie mam tematu, hahaha :D
do tej pory rozmawiałyśmy o tym, że źle się czuję po pizzy i innych.. i o spermie w sosie do knyszy na wrocławskim dworcu... także same pyszności :P

[ Dodano: 2008-07-28, 18:05 ]

bo ja tu czekam ciągle aż ktoś wpadnie pogadać ;-)

to jestem na twoje zawolanie Weronislawo ;-)


aj low ju :P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#3812 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 17:05

także same pyszności

az slinka cieknie normalnie :-P

to ja dla zmiany opowiem wam o torcie weselnym


byl przeeeeeeeeeeepyszny ;-)
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#3813 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 17:06

byl przeeeeeeeeeeepyszny ;-)

powiadasz? :P

ale.. o matko, zjadłabym sobie ale raczej nie powinnam w moim "stanie" ;-)

a wiecie.. jeszcze nic dzisiaj nie jadłam.... ;-)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#3814 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 17:07

o spermie w sosie do knyszy na wrocławskim dworcu... także same pyszności :P

fuj

a ja wam mogę opowiedzieć o pomyśle tomka na prezent urodzinowy co mnie :-)

angik1683, co z tym tortem jaki był?

#3815 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 17:08

a wiecie.. jeszcze nic dzisiaj nie jadłam....

no jak ci tak niedobrze to sie nie dziwie,tez bym chyba nie ryzykowala ;-)

a ja wam mogę opowiedzieć o pomyśle tomka na prezent urodzinowy co mnie

no to opowiadaj :-D

co z tym tortem jaki był?

no przecia pisalam,ze pyszny :-P
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#3816 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 17:08

na prezent urodzinowy co mnie :-)

co tobie?
nie ma mnie tu i nie będzie.

#3817 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 17:09

nie powinnam w moim "stanie"

czy ja czegoś nie wiem? torta to nai ale kopę bym zjadła :-)

#3818 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 17:09

no przecia pisalam,ze pyszny :-P

no ale jakiż to?
owocak? czy czekoladek? :P :P :P

[ Dodano: 2008-07-28, 18:11 ]

czy ja czegoś nie wiem?

ta jeszcze pisałam o tym, że jak któraś napisze, że się źle czuje czy czegoś nie dopowie, to zaraz, że jest w ciąży

tak nie wiesz, źle sie czuję
pisałam o tym przed chwilą
nie ma mnie tu i nie będzie.

#3819 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 17:11

no ale jakiż to?
owocak? czy czekoladek? :P :P :P


ani taki,a ni taki,biszkopt przekladany masa taka jakby z bitej smietany - ale byla to chyba ubita kremowka,bo nie byl za slodki,jakis tam dzemik na samym dole i kilka wisienek - pychotka byl i bardzo ladny :-D

zdjecia powrzucam jak juz sie ogarne
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#3820 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 17:12

jakis tam dzemik na samym dole i kilka wisienek

no to owocak :mrgreen:
nie ma mnie tu i nie będzie.





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych