jutro już będzie lepiej
Pogaduchy II
#3801
Napisano 28 lipca 2008 - 16:23
jutro już będzie lepiej
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#3802
Napisano 28 lipca 2008 - 16:23
Ale ja swiezo po obiedzie
#3803
Napisano 28 lipca 2008 - 16:23
#3804
Napisano 28 lipca 2008 - 16:25
[ Dodano: 2008-07-28, 17:25 ]
ale ja mam zapłon
#3805
Napisano 28 lipca 2008 - 16:48
Wlasnie wrocilam do domu. Zaczely sie przygotowania do slubu. Dzis bylismy u krawcowych, kotra uczyje mi sukienke. Po 1,5 godzinnej burzy mozgow, kawie i kilku papierowach ustalilismy co chce, czego nie chce, co pasuje do mojej figury, ile i czego kupic
Pozniej z miskiem poszlismy na umowione spotkanie z wlascielem hotelu i restauracji gdzie gdzielismy obiad i 5 pokoi dla gosci z daleka. Miesce naprawde bardzo ladne, mielismy dostac mala sale bo w duza ktos wczesniej zarezerwowal i poszlismy wlasciwie tylko dogadac szczegoly. Niestety okazalo sie ze te wesele z dozej sali prawdopodobnie bedzie na wiecej ludzi i zajma tez mala salke a my mozemy czekac tydzien na odpowiedz albo ulokowac sie w trzeciej salce, ktora znajduje sie w piwnicy. Miejsce przyjemnie pomalowane ale nie ma okien i jakos tak dziwnie w piwnicy.
#3806
Napisano 28 lipca 2008 - 16:50
[ Dodano: 2008-07-28, 17:53 ]
milli, no fakt, piwnica to nieciekawie... A to najwazniejszy dzien w zyciu. Jak szefowi nie pasi, to go olejcie i poszukajcie jeszcze moze gdzies fajnego cos sie znajdzie.
[ Dodano: 2008-07-28, 17:55 ]
Lece jesc i na jazde:)
papapapa
#3807
Napisano 28 lipca 2008 - 16:57
milli, olej tego gości bo potem jeszcze zacznie was na jedzeniu oszukiwać bo co lepsze pójdzie do tych na górze.... pewnie jeszcze znajdziecie jakąś ładną salę
Mirabelka__22, nie łam sie kobieto będzie dobrze
#3808
Napisano 28 lipca 2008 - 16:59
w sensie czytania mam nadzieję, tzn odrabianiapogaduchy sobie odpuściłam bo jakoś zaczynałam sie w tym gubić
bo ja tu czekam ciągle aż ktoś wpadnie pogadać
#3809
Napisano 28 lipca 2008 - 17:00
no dokładnie nie mam zamiaru z was rezygnować bo bym z nudów padła ..... to pogadajmyw sensie czytania mam nadzieję, tzn odrabiania
bo ja tu czekam ciągle aż ktoś wpadnie pogadać
#3811
Napisano 28 lipca 2008 - 17:04
eee.... yhm tak....to pogadajmy
ale nie mam tematu, hahaha
do tej pory rozmawiałyśmy o tym, że źle się czuję po pizzy i innych.. i o spermie w sosie do knyszy na wrocławskim dworcu... także same pyszności
[ Dodano: 2008-07-28, 18:05 ]
to jestem na twoje zawolanie Weronislawobo ja tu czekam ciągle aż ktoś wpadnie pogadać
![]()
aj low ju
#3813
Napisano 28 lipca 2008 - 17:06
powiadasz?byl przeeeeeeeeeeepyszny
ale.. o matko, zjadłabym sobie ale raczej nie powinnam w moim "stanie"
a wiecie.. jeszcze nic dzisiaj nie jadłam....
#3814
Napisano 28 lipca 2008 - 17:07
fujo spermie w sosie do knyszy na wrocławskim dworcu... także same pyszności
a ja wam mogę opowiedzieć o pomyśle tomka na prezent urodzinowy co mnie
angik1683, co z tym tortem jaki był?
#3815
Napisano 28 lipca 2008 - 17:08
no jak ci tak niedobrze to sie nie dziwie,tez bym chyba nie ryzykowalaa wiecie.. jeszcze nic dzisiaj nie jadłam....
no to opowiadaja ja wam mogę opowiedzieć o pomyśle tomka na prezent urodzinowy co mnie
no przecia pisalam,ze pysznyco z tym tortem jaki był?
#3816
Napisano 28 lipca 2008 - 17:08
co tobie?na prezent urodzinowy co mnie
#3817
Napisano 28 lipca 2008 - 17:09
czy ja czegoś nie wiem? torta to nai ale kopę bym zjadłanie powinnam w moim "stanie"
#3818
Napisano 28 lipca 2008 - 17:09
no ale jakiż to?no przecia pisalam,ze pyszny
owocak? czy czekoladek?
[ Dodano: 2008-07-28, 18:11 ]
ta jeszcze pisałam o tym, że jak któraś napisze, że się źle czuje czy czegoś nie dopowie, to zaraz, że jest w ciążyczy ja czegoś nie wiem?
tak nie wiesz, źle sie czuję
pisałam o tym przed chwilą
#3819
Napisano 28 lipca 2008 - 17:11
no ale jakiż to?
owocak? czy czekoladek?![]()
![]()
ani taki,a ni taki,biszkopt przekladany masa taka jakby z bitej smietany - ale byla to chyba ubita kremowka,bo nie byl za slodki,jakis tam dzemik na samym dole i kilka wisienek - pychotka byl i bardzo ladny
zdjecia powrzucam jak juz sie ogarne
#3820
Napisano 28 lipca 2008 - 17:12
no to owocakjakis tam dzemik na samym dole i kilka wisienek
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Styczniowe pogaduchy! |
|
|
|
Grudniowe pogaduchy |
|
|
|
Październikowe pogaduchy |
|
|
|
Październikowe pogaduchy! |
|
|
|
Lipcowe pogaduchy |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty









