Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Pogaduchy II


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
14932 odpowiedzi w tym temacie

#3601 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 27 lipca 2008 - 18:48

Olciiia, nie, jeszcze nie mamy ;-) za dwa tygodnie jedziemy obejrzec sale, wiec moze juz bede miala i sie pochwale ;-) ale polowek powiedzial, ze za rok nie chce i ma byc za 2 lata dopiero :roll: ale z tego co wiem, to i tak juz rezerwacje sa, wiec wrocimy juz z jakas data... fakt, ze odlegla ale coz <bezradny></span>

Donn, a tu nie chodzi o innych :-P tylko dziwnie tak, zwlaszcza jak sie wszyscy spotykamy, a tu same malzenstwa... a my nawet razem nie mieszkamy... a moglibysmy, ale jak tylko jedna strona tego chce, to coz :roll:

#3602 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 27 lipca 2008 - 18:50

Madzik :), glowa do gory ;) w sumie wspolne mieszkanie, fajna sprawa, mozna sie bardziej poznac jezeli o charakterki i przyzwyczajenia chodzi ;)
ale wszystko zobaczysz ze z czasem przyjdzie :D

#3603 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 27 lipca 2008 - 18:52

kattie21, wiem, ze fajna sprawa... bo jestem juz z nim od czerwca, ale w pazdzierniku musze wrocic na te glupie studia... chcialam cos zmienic w zwiazku z tym, ale on nie chce... ciagle ma jakies argumenty przeciw moim, a nie chce sie juz o to klocic... no trudno <bezradny></span>

#3604 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 27 lipca 2008 - 18:55

Madzik :), a dlaczego on nie chce z Toba mieszkac?
dal jakis powod ?

#3605 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 27 lipca 2008 - 18:57

Madzik :), a moze porozmawiaj z nim... powiedz, ze przykro CI jest ze nie chce...
Mozesz zapytac czy po slubie tez bedzie mowil ze nie chce z Toba mieszkac :P wiem ze dziala bo kolezanki testowaly, i dzis mieszkaja z chlopkami :P

#3606 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 27 lipca 2008 - 18:58

Donn, a tu nie chodzi o innych :-P tylko dziwnie tak, zwlaszcza jak sie wszyscy spotykamy, a tu same malzenstwa...


i co z tego? :-)
jak patrze na moją NS to tam 1/2 moich koleżanek już są po ślubie i mają 1 lub 2 dzieci... i ja nie czuje się z tego powodu jakoś dziwnie...że one już a ja nic... ;-)
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#3607 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 27 lipca 2008 - 18:59

Ogolnie to twierdzi, ze chce... ale chce tez zebym skonczyla studia... i nie zaocznie jak ja bym chciala, tylko dziennie... zeby wytrwac w tym co sie zaczelo, a nie zostawiac bo mi sie nie podoba :roll: Ale pozniej stwierdzil, ze ok, ale mam znalezc prace... no to szukalam, znalazlam jakies ogloszenia, ale co z tego, jak on chce zmienic... i nie wiem co i jak z tym wyjdzie... :roll: wiec pozostaje po staremu :roll: :evil: <bezradny></span> <zly></span>

#3608 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 27 lipca 2008 - 18:59

no pewnie Donn, tez ma troche racji nie mozesz tak patrzec na to ze ktos to ty tez.... bedzie dobrze zobaczysz

#3609 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 27 lipca 2008 - 19:00

Madzik :), a gdzie studiujesz? bo jak studiujesz z innym miescie niz on mieszka, tzn. teraz razem mieszkacie i on ma tam prace, to wtedy faktycznie moze przeczekac okres studiow...

#3610 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 27 lipca 2008 - 19:03

kattie21, no ja studiuje w Kielcach... prawie 400 km stad.... wiem, ze mozemy przeczekac, ale ja mam juz serdecznie dosyc tych ciaglych rozstan na 2-3 tygodnie i spedzanie razem 5 dni w miesiacu :evil: no ale co ja zrobie <bezradny></span>

#3611 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 27 lipca 2008 - 19:04

Madzik :), wszystko bedzie dobrze ;) najwazniejsze jest pozytywne myslenie ;)

#3612 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 27 lipca 2008 - 19:06

ale o czym tu pozytywnie myslec ? ;-) ze szybko minie, ze to tylko (?/!) dwa lata :-> Tyle rzeczy nas omija... az szkoda slow na to :-|

#3613 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 27 lipca 2008 - 19:07

Madzik :), wiem ze ciezko, i w takiej sytuacji sie tylko ciemne strony widzi... zadnych pozytywow ...ale mowie Ci, ze za kilka lat sie bedziesz z tego smiala :P

#3614 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 27 lipca 2008 - 19:08

Madzik :), wiem co czujesz ja tez nie moglabym tego przezyc.... a nie moglabys sie przeniesc na uczelnie do tego miasta gdzie jest twoj kochany moze jest taki kierunek oceny sie przepisuje przeciez.... zainteresuj sie :-D

#3615 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 27 lipca 2008 - 19:12

za kilka lat sie bedziesz z tego smiala


tzn z czego ? <co></span>

Olciia interesowalam sie juz zmiana uczelni, no ale co mi to da jak Misiek znajdzie prace gdzie indziej, powiedzmy w Poznaniu... pozniej znowu bede latac z papierami ? :-x cala nadzieja tylko w tym, ze moze uda sie cos gdzies blizej znalezc... jejku 200 km juz moze byc, zeby w weekend swobodnie przyjechac :roll:

Alez namarudzilam dzisiaj :mrgreen:

#3616 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 27 lipca 2008 - 19:20

Madzik :), to niech tej pracy szuka i niech tak tobie nie gada a jak zmieni prace to wtedy sie przeniesiesz bo to w kazdej chwili mozna przeciez jak sie chce to mozna wiele uwierz mi ;)

czasami trzeba pomarudzic ;)

#3617 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 27 lipca 2008 - 19:22

Olciiia, to taki maly smaczek mojego marudzenia :mrgreen: Na dobre sie zacznie w pazdzierniku :->

#3618 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 27 lipca 2008 - 19:24

Madzik :), dasz rade ;) w koncu kto jak nie my kobitki musimy byc silne :D

[ Dodano: 2008-07-27, 20:33 ]
dziewczyny jestem z siebie dumna :D nauczylam sie odmawiac :D dzwonil wlasnie Pan co sie serwisem zajmuje , i znowu cos czy moge dluzej zostac... a ja ze dzis nie bo musze wyjsc... hehe w koncu wczoraj zamiast doi 21 zostalam do 22...

#3619 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 27 lipca 2008 - 20:09

kattie21, brawo - odmawiasz czyli robisz się asertywna :-)
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#3620 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 27 lipca 2008 - 20:37

Ja bylam dzis na suuuuuuuuuper wycieczce :mrgreen: extra dzien sie udal :mrgreen: teraz mykam sie kapac , bo niedawno wrocilismy i smigac lulu :-P padam po calym dniu atrakcji :-P

Kol. snow wszystkim :-> :-> :->

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 






Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych