Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Pogaduchy II


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
14932 odpowiedzi w tym temacie

#3561 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 27 lipca 2008 - 15:42

cerrata, no no dotarla :D

#3562 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 27 lipca 2008 - 15:42

cerrata, elo ziomal <hello></span>

[ Dodano: 2008-07-27, 16:43 ]
Donn, ok czekam ;)

#3563 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 27 lipca 2008 - 15:43

kattie21, a miałam nie dotrzeć? :P
z wielkim trudem ale dotarłam, ale i tak na sekundkę ;-)

..
oj dziewczynki.... ciężki przekaz dzisiaj...... ;-)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#3564 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 27 lipca 2008 - 15:43

cerrata, witamy :mrgreen:
no ale ja teraz zmykam :-P
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#3565 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 27 lipca 2008 - 15:45

cerrata, a c ty na imprezie bylas ?

#3566 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 27 lipca 2008 - 15:45

Donn, no to żegnam cię ;-)
ja zaraz też chyba 'zniknę'... hehe... padam na tyfasz ;-)

[ Dodano: 2008-07-27, 16:46 ]
Olciiia, nooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
nie ma mnie tu i nie będzie.

#3567 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 27 lipca 2008 - 15:46

cerrata, <hura></span> to szybko wrocilas hahaha :mrgreen:

#3568 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 27 lipca 2008 - 15:48

to szybko wrocilas hahaha :mrgreen:

daleko nie miałam
impr u mnie w domku była......
ale padam... ło matko...

:P

zaraz, tzn o 18 kolejna bibka ;-) nie dam rady dzisiaj ;-) herbatkę sobie ewentualnie zarzucę ;-)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#3569 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 27 lipca 2008 - 15:48

cerrata, no po takiej imprezie jaka sie u Ciebie zapowiadala to ja bym.... hmmm jeszcze spala pewnie :P

#3570 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 27 lipca 2008 - 15:50

kattie21, a myślisz, że mi się nie chce spać? ;-) nie wypada, moja dogorywająca przyjaciółka siedzi w kuchni i czeka na mnie :P

aaaaaaaaaaaaaa

jeszcze taki upał..
ło matko ;-)
ło matko x 100000000
nie ma mnie tu i nie będzie.

#3571 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 27 lipca 2008 - 15:50

hehe zimne pepsi i sie polepszy :P

#3572 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 27 lipca 2008 - 15:54

Cerrata no too nie tak zle hehe

to wroc do nas jak ci sie polepszy :)

a teraz sobie odpocznij ;)

#3573 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 27 lipca 2008 - 15:54

kattie21, Colę pijemy od rańca :P


to wroc do nas jak ci sie polepszy :)

kiedy to będzie.................? ;-)

ok, to ja idę sobiĘ ;-)

miłego dnia
nie pijcie dziewuszki :mrgreen:
nie ma mnie tu i nie będzie.

#3574 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 27 lipca 2008 - 15:56

cerrata, oj ty mala... papapa <byebye></span>

#3575 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 27 lipca 2008 - 15:58

oj ty mala...

ale słodka nie? ....


hahaha
:P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#3576 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 27 lipca 2008 - 15:59

cerrata, najslodsza :mrgreen: <hura></span> szczegolnie jak spojrze na lewo <umieraam></span> :*

#3577 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 27 lipca 2008 - 16:48

Colę pijemy od rańca :-P


suszy, suszy Cię :-P <omg23></span>
<pepsi11></span> <pepsi11></span> <pepsi11></span>
ale to w sumie takie oczywiste :-P
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#3578 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 27 lipca 2008 - 17:58

co tu taka cisza dzis ?? hmmm

#3579 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 27 lipca 2008 - 18:08

no dzisiaj nikogo nie ma... :(

#3580 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 27 lipca 2008 - 18:09

<bezradny></span> ladna pogoda to pewnie wywialo wszystkich na sloneczko ;)





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych