Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Pogaduchy II


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
14932 odpowiedzi w tym temacie

#3581 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 27 lipca 2008 - 18:11

kattie21, ja sie az balam dzis wychodzic taka goraczka ;)

#3582 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 27 lipca 2008 - 18:12

Ano pusto pusto :-P

Kurcze.. jak tylko zabieram sie za robienie porzadkow w upalny dzien, to zaczyna mnie bolec glowa <trojk1></span> Jeszcze prawie nic nie zrobilam a juz musze sie polozyc i odlozyc to na kiedy indziej... tylko kiedy <bezradny></span>

#3583 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 27 lipca 2008 - 18:13

Madzik :), to tak jak u mnie... czas leci a efektu sprzatania nie widac :P

#3584 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 27 lipca 2008 - 18:13

Madzik :), no lepiej nic nie robic bo ta goraczka dobija... nie martw sie balagan nie ucieknie :P

#3585 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 27 lipca 2008 - 18:14

Ja jeszcze 2 godz i koncze prace:D a musze sie pochwalic ze wczoraj przyszedl jeden chlopak zaplacic abonament i kurcze no... tak slicznie sie usmiechal i rozmawial ze mna :D z ciekawosci na NK go odnalazlam... i ho ho no serduszko przyspieszylo :D

#3586 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 27 lipca 2008 - 18:15

kattie21, no no czyzby cos mialo sie odmienic ;)

#3587 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 27 lipca 2008 - 18:15

U mnie troche widac, bo kurze z polek i biurka poscieralam :mrgreen:

Ale wszedzie by sie przydalo cos zrobic, a dzis juz nie dam rady <bezradny></span> We czwartek wyjezdzamy, a nie chce zostawiac syfu, bo jak wrocimy to bedzie jeszcze gorzej :roll: Brr.... nie lubie upalow <zly></span>

#3588 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 27 lipca 2008 - 18:16

Olciiia, ale to takie wiesz... hehe zauroczenie, czy jakos tak... bo wiekszym uczuciem nie mozna czegos takiego nazwac:P

#3589 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 27 lipca 2008 - 18:18

kattie21, no tak ale przeciez mozesz nawiazac z nim jakis kontakt moze akurat bedzie fajny :) przeciez nie mowie ze to juz milosc ;)

Madzik :), ale do czwartku to jeszcze kupa czasu to zdazysz sprzatanie to raz dwa i gotowe ;) moze upaly troche przejda ;)

#3590 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 27 lipca 2008 - 18:19

witam witam i o zdrowie pytam:) wlasnie wrocilam od miska....bylam u niego na noc..:P jestem taka szczesliwa^^

#3591 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 27 lipca 2008 - 18:19

No ja otwarta na nowe znajomosci jestem :D wiem ze tez byl na moim profilu :D zobaczymy jak sie sprawy potocza :P trzymac kciuki prosze :mrgreen:

#3592 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 27 lipca 2008 - 18:21

kattie21, wiadomka trzymamy ;)

krowka17, <hello></span>

a ja wlasnie wyciagnelam ciasteczka z piekarnika i tak pachnie mniem :) :mrgreen:

#3593 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 27 lipca 2008 - 18:21

Olciiia, no nie tak wiele czasu... :-) 3 dni... moze jakos pomalu sie owine ze wszystkim :->

kattie21, bedziemy trzymac kciuki <ookk></span>

#3594 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 27 lipca 2008 - 18:23

Madzik :), ale tak wiesz stopniowo troszke jutro np lazienke pozniej cos innego i jeszcze twoj kochany moze by ci troszke pomogl :) dasz rade zobaczysz ;)

#3595 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 27 lipca 2008 - 18:25

dokladnie Madzik :), wspolnymi silami dacie rade :D

#3596 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 27 lipca 2008 - 18:27

[quote name="Madzik <zly></span> [/quote]
a ja uwielbiam <sun></span> <tanczy7></span>
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#3597 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 27 lipca 2008 - 18:35

wspolnymi silami dacie rade


taaa... trzeba by go zapedzic do roboty :-P ale powazniej.. to nie mam sumienia dawac mu scierke czy mopa po 10 godzinach pracy...i to wcale nie biurowej ;-)

Wlasnie sie dowiedzialam, ze kolejny kolega polowka sie ozenil... kurde juz tylko my zostalismy :roll: :roll: :roll:

#3598 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 27 lipca 2008 - 18:39

Madzik :), to na co czekasz :D

#3599 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 27 lipca 2008 - 18:42

Madzik :), ale wy juz macie chyba wyznaczana date ? czy jeszcze nie?

#3600 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 27 lipca 2008 - 18:42

Wlasnie sie dowiedzialam, ze kolejny kolega polowka sie ozenil... kurde juz tylko my zostalismy :roll: :roll: :roll:

Madzik :), nie patrz na innych... ;-)
co kogo to obchodzi, że Wy jeszcze nie :-?
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych