no powiedz gdzie ty w ogole bylas bo nie wiem czy nie doczytalam?
Pogaduchy II
#3641
Napisano 27 lipca 2008 - 21:27
no powiedz gdzie ty w ogole bylas bo nie wiem czy nie doczytalam?
#3642
Napisano 27 lipca 2008 - 21:27
dobry wybórposiedze z wami chwilke
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#3643
Napisano 27 lipca 2008 - 21:28
dobry wybór
![]()
Najlepszy z mozliwych
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#3644
Napisano 27 lipca 2008 - 21:28
i mam nadzieje ze zaraz sprobuje bo sie obraze
#3645
Napisano 27 lipca 2008 - 21:29
#3646
Napisano 27 lipca 2008 - 21:30
Ale pewnie nie na dlugo, bo polowek powinien sie lada moment zjawic
Wykapalam sie i czekam...
#3647
Napisano 27 lipca 2008 - 21:30
#3648
Napisano 27 lipca 2008 - 21:32
I ja tez jestem...
Heloooooo Slonko
ja lubie jak jest nas wiecej
Ja tez
Zwlaszcza jak jest z kim pogadac na pogaduchach
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#3649
Napisano 27 lipca 2008 - 21:33
[ Dodano: 2008-07-27, 22:34 ]
katti, zdaje mi sie czy nie widzialam Twojej fotki nigdzie?
#3650
Napisano 27 lipca 2008 - 21:36
ja lubie jak jest nas wiecej
ja też lubię jak jest nas więcej ale dziś już sie pożegnam idę spać kolorowych snów
#3651
Napisano 27 lipca 2008 - 21:37
#3652
Napisano 27 lipca 2008 - 21:37
no wlasnie ja tez sie bardzo dziwie zawsze dlaczego tak jestZwlaszcza jak jest z kim pogadac na pogaduchach
bo nieraz sporo osob jest na forum a nikt sie tu nie odzywa
[ Dodano: 2008-07-27, 22:38 ]
fajna babka,
#3653
Napisano 27 lipca 2008 - 21:38
katti, zdaje mi sie czy nie widzialam Twojej fotki nigdzie?
Jesli masz dostep do dzialu z fotkami to odsylam tam
już sie pożegnam idę spać kolorowych snów
Dobranoc fajna babka
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#3654
Napisano 27 lipca 2008 - 21:39
#3655
Napisano 27 lipca 2008 - 21:40
A moja zaproszona kumpela cos nie pisze...
#3656
Napisano 27 lipca 2008 - 21:40
szkoda, że nam za to nie płacą
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#3657
Napisano 27 lipca 2008 - 21:40
Dobrej nocki dziewczynki:D
#3658
Napisano 27 lipca 2008 - 21:41
Mirabelka__22, dobrej nocki
#3659
Napisano 27 lipca 2008 - 21:41
katti, no wlasnie cos nie widzialam.. W jakich tematach?
"nasze foty"
Tez lece...Bye
Dobrej nocki dziewczynki:D
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#3660
Napisano 27 lipca 2008 - 21:41
Mirabelka__22, witaj i żegnaj
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Styczniowe pogaduchy! |
|
|
|
Grudniowe pogaduchy |
|
|
|
Październikowe pogaduchy |
|
|
|
Październikowe pogaduchy! |
|
|
|
Lipcowe pogaduchy |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty









