Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Pogaduchy II


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
14932 odpowiedzi w tym temacie

#3641 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 27 lipca 2008 - 21:27

katti, tym lepiej dla nas kochana ;)
no powiedz gdzie ty w ogole bylas bo nie wiem czy nie doczytalam?

#3642 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 27 lipca 2008 - 21:27

posiedze z wami chwilke :-P

dobry wybór :-) <gadka1></span>
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#3643 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 27 lipca 2008 - 21:28

dobry wybór :-) <gadka1></span>


Najlepszy z mozliwych <gadka1></span> <buzki></span> <buzki></span> <buzki></span>

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#3644 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 27 lipca 2008 - 21:28

Donn, niestety jeszcze nie probowal teraz dopiero odszedl od kompa bo mial LCV czyli taki mecz miedzy klanami ehhh ale jego klan wygral takze jest szczesliwy teraz sie kapie

i mam nadzieje ze zaraz sprobuje bo sie obraze :P

#3645 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 27 lipca 2008 - 21:29

katti, ja też juz miałam iść a nadal siedzę :-)

#3646 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 27 lipca 2008 - 21:30

I ja tez jestem... :-)

Ale pewnie nie na dlugo, bo polowek powinien sie lada moment zjawic :-)

Wykapalam sie i czekam... :-D

#3647 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 27 lipca 2008 - 21:30

<jupi></span> ja lubie jak jest nas wiecej :D

#3648 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 27 lipca 2008 - 21:32

I ja tez jestem...


Heloooooo Slonko <hello></span>

ja lubie jak jest nas wiecej


Ja tez <jupi></span> <jupi></span> <jupi></span>

Zwlaszcza jak jest z kim pogadac na pogaduchach :mrgreen: bo nieraz sporo osob jest na forum a nikt sie tu nie odzywa <bezradny></span> :-/

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#3649 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 27 lipca 2008 - 21:33

Heja! Ja to kapac sie lece, potem obejrze Cube 2 i spac:)

[ Dodano: 2008-07-27, 22:34 ]
katti, zdaje mi sie czy nie widzialam Twojej fotki nigdzie?

#3650 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 27 lipca 2008 - 21:36

ja lubie jak jest nas wiecej :D


ja też lubię jak jest nas więcej ale dziś już sie pożegnam idę spać kolorowych snów :-)

<bejbi3></span>

#3651 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 27 lipca 2008 - 21:37

fajna babka, dobranoc :* kolorowych snow :-)

#3652 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 27 lipca 2008 - 21:37

Zwlaszcza jak jest z kim pogadac na pogaduchach :mrgreen: bo nieraz sporo osob jest na forum a nikt sie tu nie odzywa

no wlasnie ja tez sie bardzo dziwie zawsze dlaczego tak jest <bezradny></span> ja lubie plotowac o niczym :P

[ Dodano: 2008-07-27, 22:38 ]
fajna babka, <byebye></span>

#3653 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 27 lipca 2008 - 21:38

katti, zdaje mi sie czy nie widzialam Twojej fotki nigdzie?


Jesli masz dostep do dzialu z fotkami to odsylam tam :mrgreen: pare fot jest tam moich :mrgreen:

już sie pożegnam idę spać kolorowych snów :-)


Dobranoc fajna babka <byebye></span>

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#3654 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 27 lipca 2008 - 21:39

ja ide zabki umyc bo wykapana juz jestem zaraz wracam :P

#3655 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 27 lipca 2008 - 21:40

katti, no wlasnie cos nie widzialam.. W jakich tematach?

A moja zaproszona kumpela cos nie pisze... <hmm></span>

#3656 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 27 lipca 2008 - 21:40

chwile odejść od kompa a juz nastukały kilkanaście pościków <maniak></span>
szkoda, że nam za to nie płacą :-D <umieraam></span>
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#3657 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 27 lipca 2008 - 21:40

Tez lece...Bye

Dobrej nocki dziewczynki:D

#3658 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 27 lipca 2008 - 21:41

Uciekaja dziewczynki :-P

Mirabelka__22, dobrej nocki :*

#3659 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 27 lipca 2008 - 21:41

katti, no wlasnie cos nie widzialam.. W jakich tematach?


"nasze foty"

Tez lece...Bye

Dobrej nocki dziewczynki:D


<byebye></span> <byebye></span> <byebye></span>

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#3660 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 27 lipca 2008 - 21:41

fajna babka, kolorowych <spie></span> <spie></span> <spie></span>

Mirabelka__22, witaj i żegnaj :-D
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych