Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

CO zrobiliscie dzis DOBREGO dla swojego zwiazku?????


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1270 odpowiedzi w tym temacie

#401 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 07 grudnia 2008 - 13:25

:arrow: pieszczoty od rana ;-)
Dołączona grafika

#402 MonikaK

MonikaK
  • Użytkownik
  • 933 postów

Napisano 07 grudnia 2008 - 13:44

zrobiłam mu smaczne sniadanko
Dołączona grafika

#403 WiOlLuŚś

WiOlLuŚś
  • Użytkownik
  • 174 postów

Napisano 07 grudnia 2008 - 15:00

:arrow: posprztałam w pokoiku na jego przyjazd :mrgreen:
:arrow: czekałam grzecznie w domciu i nigdzie nie wychodziłam :mrgreen:

#404 Mała

Mała
  • Użytkownik
  • 759 postów

Napisano 07 grudnia 2008 - 17:51

:arrow: grzałam go na przystanku :-D :oops:
:arrow: jestem dla niego miła :mrgreen:

#405 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 07 grudnia 2008 - 20:57

kolacyjke mu zrobilam ;-)

#406 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8 138 postów

Napisano 07 grudnia 2008 - 23:55

:arrow: sniadanko do lozeczka
:arrow: przyjemny dzionek w lozeczku
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#407 Madziuś

Madziuś
  • Użytkownik
  • 3 332 postów

Napisano 08 grudnia 2008 - 19:31

:arrow: byłam miła
:arrow: wyprałam mu piżamkę w której śpi jak do mnie przyjedzie

#408 WiOlLuŚś

WiOlLuŚś
  • Użytkownik
  • 174 postów

Napisano 09 grudnia 2008 - 20:54

zrobiłam kolacyjke :-)
wytuliłam :-)
okryłam kocykiem bo chory :-)

#409 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 10 grudnia 2008 - 14:56

zawiozłam na zajęcia i zraz jadę po niego a po drodze paluję mu stanąć po piwko by sie mu humorek poprawił :-) bo jak jest taki nerwy to nie da sie z nim gadać :-)
załatwiłam nam taniego sylwka - cały jego koszt to będzie 30 zł od osoby :lol:

#410 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 11 grudnia 2008 - 10:58

Właśnie zadzwoniłam do misia :) ostatnio widzieliśmy się w poniedziałek chyba...
chce żebym dziś po pracy wpadła do niego i została do śniadania :P czego sie nie robi dla związku :)

#411 Lolka000

Lolka000
  • Użytkownik
  • 2 990 postów

Napisano 12 grudnia 2008 - 21:31

byłam cały dzień kochana, tuliłam, rozmawiałam, słuchałam;) Po południu zjad :-P łam jego obiadek :D a później namietnie się z nim kochałam:D piękny początek weekendu:):) :-D :mrgreen:
Dołączona grafika

#412 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 12 grudnia 2008 - 21:41

nie wściekam się ..... i robie wszytko by zarobić dal nas jakaś kasę ....

#413 WiOlLuŚś

WiOlLuŚś
  • Użytkownik
  • 174 postów

Napisano 12 grudnia 2008 - 22:09

spedziłam z nim cały dzień :-P byłam kochana i robiłam mu jeściu :-P

#414 Guest_niki_*

Guest_niki_*
  • Gość

Napisano 14 grudnia 2008 - 14:00

zamówiłam prezent dla niego, nie wściekałam się, że był wczoraj na imprezie gdzie była pewna puszczalska, nie kopię jego sprzętu komputerowego leżącego na całej powierzchni podłogi - taka dzisiaj jestem kochana :)

#415 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 14 grudnia 2008 - 15:12

nie kopię jego sprzętu komputerowego leżącego na całej powierzchni podłogi - taka dzisiaj jestem kochana :)

akt miłość i naprawdę ... ale ci sie nie dziwie ... u mnie wszędzie lezą gry ma PC :evil: ostatnio wrzuciłam wszytko do kartonów (musiałam posprzątać by mu dziecko tego nie zniszczyło) przyszedł i zapytała "a ja tu jeszcze w ogóle mieszkam ? " :evil: ....

co dobrego: nie wściekam sie pomagam mu jak tylko umiem i pocieszam ... układam jego nie zorganizowany świąt by łatwiej mu było wyjść z problemów.... i kocham go każdego dnia odnowa i coraz bardziej :-)

#416 Guest_niki_*

Guest_niki_*
  • Gość

Napisano 14 grudnia 2008 - 15:14

"a ja tu jeszcze w ogóle mieszkam ? " :evil: .




hehehhe a to dobre :)

z dobrych rzeczy to jeszcze przygotowałam dla niego choinkę do złożenia :D i mocno go kocham

#417 Mała

Mała
  • Użytkownik
  • 759 postów

Napisano 14 grudnia 2008 - 19:17

zrobiłam mu obiadek i kolacje podokuczałam mu i byłam miła :mrgreen:

#418 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 14 grudnia 2008 - 19:41

przedchwila go zbilam... a pozatym zrobilam kawe herbatke ciasteczka kupilam dalam jesc:) hmmm bylam mila do teraz...

#419 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3 496 postów

Napisano 14 grudnia 2008 - 19:44

:arrow: zrobiłam to, czego tak bardzo pragnął :lol:

<ookk>


#420 Candy

Candy
  • Użytkownik
  • 16 postów

Napisano 14 grudnia 2008 - 21:19

A ja dzisiaj byłam milutka, zrobiłam mu jego ulubioną zapiekankę w sałatką, zrobiłam masażyk, a teraz nie przeszkadzam mu w oglądaniu filmu ;-)
Uśmiech nie zawsze oznacza radość, niekiedy ukrywa największy ból....

Dołączona grafika

Dołączona grafika





Podobne tematy Collapse

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych