CO zrobiliscie dzis DOBREGO dla swojego zwiazku?????
#403
Napisano 07 grudnia 2008 - 15:00
#404
Napisano 07 grudnia 2008 - 17:51
#406
Napisano 07 grudnia 2008 - 23:55
#407
Napisano 08 grudnia 2008 - 19:31
#408
Napisano 09 grudnia 2008 - 20:54
wytuliłam
okryłam kocykiem bo chory
#409
Napisano 10 grudnia 2008 - 14:56
załatwiłam nam taniego sylwka - cały jego koszt to będzie 30 zł od osoby
#410
Napisano 11 grudnia 2008 - 10:58
chce żebym dziś po pracy wpadła do niego i została do śniadania
#412
Napisano 12 grudnia 2008 - 21:41
#413
Napisano 12 grudnia 2008 - 22:09
#414
Guest_niki_*
Napisano 14 grudnia 2008 - 14:00
#415
Napisano 14 grudnia 2008 - 15:12
akt miłość i naprawdę ... ale ci sie nie dziwie ... u mnie wszędzie lezą gry ma PCnie kopię jego sprzętu komputerowego leżącego na całej powierzchni podłogi - taka dzisiaj jestem kochana
co dobrego: nie wściekam sie pomagam mu jak tylko umiem i pocieszam ... układam jego nie zorganizowany świąt by łatwiej mu było wyjść z problemów.... i kocham go każdego dnia odnowa i coraz bardziej
#416
Guest_niki_*
Napisano 14 grudnia 2008 - 15:14
"a ja tu jeszcze w ogóle mieszkam ? "
.
hehehhe a to dobre
z dobrych rzeczy to jeszcze przygotowałam dla niego choinkę do złożenia
#417
Napisano 14 grudnia 2008 - 19:17
#418
Napisano 14 grudnia 2008 - 19:41
#419
Napisano 14 grudnia 2008 - 19:44
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Kredyt dla firmy transportowej – ktoś korzystał z takiej oferty? |
|
|
|
Pomysł na prezent dla rodziców |
|
|
|
Szukam dla siebie czegoś nowego ze sklepu |
|
|
|
Impreza integracyjna dla pracowników w firmie |
|
|
|
cwiczenia silowe dla kobiety |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych




















