Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

CO zrobiliscie dzis DOBREGO dla swojego zwiazku?????


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1270 odpowiedzi w tym temacie

#441 Mała

Mała
  • Użytkownik
  • 759 postów

Napisano 17 stycznia 2009 - 13:24

:arrow: zrobiłam mu jak zwykle pyszny obiadek :oops: :mrgreen: :-P ;-)
:arrow: staram się być miła choć mam dziś zły hymor :evil:

#442 mishi

mishi
  • Użytkownik
  • 378 postów

Napisano 17 stycznia 2009 - 13:33

:arrow: zrobiłam mu śniadanie
:arrow: obiadek też
:arrow: obiecałam mu na jutro pyszny obiadek :D
Bóg stworzył człowieka. Stać mnie na coś lepszego, powiedział, i stworzył kobietę...

Dołączona grafika

Dołączona grafika

#443 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 18 stycznia 2009 - 15:08

mimo choroby jestem u K. :)

#444 zaneta1

zaneta1
  • Użytkownik
  • 600 postów

Napisano 18 stycznia 2009 - 15:15

:arrow: wtulilam sie do niego mocno po przebudzeniu :mrgreen:

#445 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 18 stycznia 2009 - 15:44

:arrow: pyszne sniadanko
:arrow: a teraz pyszny obiadek :-D
:arrow: przytulam go co chwile i lecze rumiankiem jego spuchniete dziaslo ;-)
Dołączona grafika

#446 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 18 stycznia 2009 - 16:04

:arrow: slodka pobudka <sex></span> :oops:
:arrow: pyszne sniadanko
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#447 mishi

mishi
  • Użytkownik
  • 378 postów

Napisano 18 stycznia 2009 - 16:20

:arrow: cudowna kąpiel rano
:arrow: a wcześniej miła pobudka
:arrow: i śniadanko
:arrow: i obiadek...
Bóg stworzył człowieka. Stać mnie na coś lepszego, powiedział, i stworzył kobietę...

Dołączona grafika

Dołączona grafika

#448 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 18 stycznia 2009 - 23:23

:arrow: kawusie
:arrow: pogodzilam sie z nnim chociaz byl bardzo niegrzeczny:(
:arrow: piescilam :oops:

#449 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 18 stycznia 2009 - 23:24

:arrow: podokuczałam mu :mrgreen:
Jestem w Peru...

#450 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 18 stycznia 2009 - 23:26

:arrow: podokuczałam mu :mrgreen:

tez pozytywnie :lol: :lol:

#451 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 18 stycznia 2009 - 23:29

tez pozytywnie :lol: :lol:

a jak!
O się zawsze bardzo śmieje jak mu dokuczam :mrgreen:
Jestem w Peru...

#452 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 18 stycznia 2009 - 23:30

O się zawsze bardzo śmieje jak mu dokuczam :mrgreen:



No i o to chodzi ;)

#453 Madziuś

Madziuś
  • Użytkownik
  • 3 332 postów

Napisano 19 stycznia 2009 - 08:45

:arrow: porozmawiałam z nim o tym co mnie dręczy

#454 mishi

mishi
  • Użytkownik
  • 378 postów

Napisano 19 stycznia 2009 - 10:11

:arrow: dałam mu buziaka na dzień dobry
Bóg stworzył człowieka. Stać mnie na coś lepszego, powiedział, i stworzył kobietę...

Dołączona grafika

Dołączona grafika

#455 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 19 stycznia 2009 - 12:23

:arrow: sniadanko
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#456 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 19 stycznia 2009 - 18:56

siedzimy sobie razem własnie :)
i szykuje się wspólna nocka <serduszka></span>

#457 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 19 stycznia 2009 - 22:26

:arrow: piesicilam choc mial byc seksik... :oops:
:arrow: calowalam
:arrow: dalam picka i kupilam ciacha!
:arrow: pisalam slodkie smski

#458 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 20 stycznia 2009 - 08:00

:arrow: poszłam na łyżwy i pokazałam mu jak wiele jeszcze rzeczy możemy robić by nie byo nudnie .....

#459 lily

lily
  • Użytkownik
  • 690 postów

Napisano 20 stycznia 2009 - 14:17

dałam obiadek i przygotowałam śniadanie do pracy razem z witaminami by znowu chory nie był
lilian

#460 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 22 stycznia 2009 - 01:33

zaprosiłam K. na obiadek :)





Podobne tematy Collapse

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych