CO zrobiliscie dzis DOBREGO dla swojego zwiazku?????
Rozpoczęty przez Ninka, 22 kwi 2008 01:00
1270 odpowiedzi w tym temacie
#482
Napisano 27 stycznia 2009 - 18:26
właśnie jesteśmy razem
#483
Napisano 27 stycznia 2009 - 18:28
pozwolilam zeby mnie zostawil na godzinke i pojechal zalatwiac nasze sprawy:) Kawusie zrobilam:)
#484
Napisano 27 stycznia 2009 - 20:24
Zabawiliśmy się w ciekawą gre na gadu
#485
Napisano 27 stycznia 2009 - 21:15
jaka?ciekawą gre
#487
Napisano 03 lutego 2009 - 17:44
powiedziałam, że kocham (nawet kilka razy
)
nockę spędzimy razem
nockę spędzimy razem
#488
Napisano 03 lutego 2009 - 17:48
#489
Napisano 16 lutego 2009 - 10:18
byłam miła z rana, przytulałam go
#491
Napisano 16 lutego 2009 - 18:43
pisalam, pisalam, pisalam esioki (on nic
)
#492
Napisano 17 lutego 2009 - 10:25
przytulanko
#496
Napisano 17 lutego 2009 - 16:33
#498
Napisano 17 lutego 2009 - 17:59
pisalam smsy
nie bylam zla chociaz sprawil mi przykrosc
nie bylam zla chociaz sprawil mi przykrosc
#499
Napisano 17 lutego 2009 - 18:02
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Kredyt dla firmy transportowej – ktoś korzystał z takiej oferty? |
|
|
|
Pomysł na prezent dla rodziców |
|
|
|
Szukam dla siebie czegoś nowego ze sklepu |
|
|
|
Impreza integracyjna dla pracowników w firmie |
|
|
|
cwiczenia silowe dla kobiety |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych
























