Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

CO zrobiliscie dzis DOBREGO dla swojego zwiazku?????


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1270 odpowiedzi w tym temacie

#421 Lolka000

Lolka000
  • Użytkownik
  • 2 990 postów

Napisano 14 grudnia 2008 - 21:33

a ja się z Nim kochałam dzisiaj, dałam mnóstwo całusów, rozmawiałam :mrgreen:
Dołączona grafika

#422 Madziuś

Madziuś
  • Użytkownik
  • 3 332 postów

Napisano 15 grudnia 2008 - 08:05

wycałowałam go za wszystkie czasy,popieściłam go,podokuczałam ;)

#423 Marzycielka24

Marzycielka24
  • Użytkownik
  • 4 618 postów

Napisano 15 grudnia 2008 - 10:04

wstalam o 6 - mimo, ze jestem na urlopie :-) "Towarzyszyłam" w czasie brania prysznica i zrobiłam kanapki do pracy ;-)

#424 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3 496 postów

Napisano 15 grudnia 2008 - 10:10

:arrow: przekazałam mu dobre wieści :->

<ookk>


#425 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8 138 postów

Napisano 15 grudnia 2008 - 10:22

:arrow: trzymam za Niego kciuki bo ma dwa koła
:arrow: napisałam pozytywnego smska z rana :lol:
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#426 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 15 grudnia 2008 - 20:04

:arrow: dwoje się i troje by mu pomóc w zdaniu domowym :-)
:arrow: nie nalegam na szczerą rozmowę .... poczekam aż sam zacznie ....

#427 lily

lily
  • Użytkownik
  • 690 postów

Napisano 15 grudnia 2008 - 21:11

obiad na jutro, żeby nie walczył sam z gotowaniem :mrgreen:
lilian

#428 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3 496 postów

Napisano 15 grudnia 2008 - 21:34

:arrow: pojechałam do mechanika z jego samochodem:)

<ookk>


#429 Mała

Mała
  • Użytkownik
  • 759 postów

Napisano 15 grudnia 2008 - 23:16

:arrow: podzieliłam się z M. lodami <looodzik></span> :-> ;-)
:arrow: byłam miła choć ten wredniak zaś był wredny :-)
:arrow: obiecałam M. masażyk bo go głowa boli <przytul></span> <love></span>

#430 kjujiczek

kjujiczek
  • Użytkownik
  • 1 845 postów

Napisano 15 grudnia 2008 - 23:36

A ja do mojego K. nie zadzwoniłam, co jest szczytem poświęcenia, bo zwykle go zamęczam telefonami ;-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#431 asiunia

asiunia
  • Użytkownik
  • 238 postów

Napisano 16 grudnia 2008 - 08:51

:arrow: dałam buzi jak wychodzil do pracy

#432 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 15 stycznia 2009 - 16:09

a ja dzis :
:arrow: bede ciumkac go caly wieczor
:arrow: kupilam i zrobie mu jego ulubiona kawusie
:arrow: postaram sie byc grzeczna :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

#433 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 15 stycznia 2009 - 16:27

:arrow: mocno przytuliłam by poczuła się dobrze i by mu nastrój poprawić
:arrow: walczę nadal o każdy nasz wspólny dzień i nie nie poddaję choć to nie łatwa walka ...

#434 Madziuś

Madziuś
  • Użytkownik
  • 3 332 postów

Napisano 15 stycznia 2009 - 16:35

:arrow: byłam milutka
:arrow: walczę z moją niepewnością

#435 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 15 stycznia 2009 - 17:24

:arrow: poprawilam jego cv :-P
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#436 Mała

Mała
  • Użytkownik
  • 759 postów

Napisano 15 stycznia 2009 - 17:27

:arrow: troszcze się i dbam o M.
:arrow: zrobiłam mu pyszny obiadek :-P
:arrow: kocham go :-P :-D

#437 WiOlLuŚś

WiOlLuŚś
  • Użytkownik
  • 174 postów

Napisano 15 stycznia 2009 - 18:10

:arrow: starałam sie tańcząc poloneza na studniowke bo wiem ze mu zalezy :-D
:arrow: powiedziałam ze go kocham
:arrow: przytulałam cały dzien nawetw szkole bo go głowka bolała :-D

#438 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 16 stycznia 2009 - 16:06

może pozwole sie zaprosić do niego na mily wieczorek we dwoje ;) :oops: :mrgreen:

#439 Madziuś

Madziuś
  • Użytkownik
  • 3 332 postów

Napisano 16 stycznia 2009 - 16:19

:arrow: byłam dośc wyrozumiała

#440 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 17 stycznia 2009 - 13:20

:arrow: planuje mily wieczor bo wczorajszy choc byl mily to jednak nie o taki mi chodzilo :oops:
:arrow: poszlismy wczoraj na piwko i nie jeczalam zeby nie pil duzo:)





Podobne tematy Collapse

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych