Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

CO zrobiliscie dzis DOBREGO dla swojego zwiazku?????


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1270 odpowiedzi w tym temacie

#381 WiOlLuŚś

WiOlLuŚś
  • Użytkownik
  • 174 postów

Napisano 04 grudnia 2008 - 20:27

dałam buzi rano ;)

#382 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8 138 postów

Napisano 04 grudnia 2008 - 21:58

:arrow: on jest w prac, a ja mu pisze slodkie smski, ze juz jutro sie spotkamy :mrgreen:
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#383 WiOlLuŚś

WiOlLuŚś
  • Użytkownik
  • 174 postów

Napisano 04 grudnia 2008 - 22:01

zaplanowałam mikołajki ;)

#384 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 13:36

kupilam mu maść na pekanie paluszkow bo go strasznie bola bo popekaly ... i kupilam SOBIE komplecik bielizny ale to przciez dla niego:)

#385 kasiatoja

kasiatoja
  • Użytkownik
  • 1 244 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 14:18

:arrow: piszę smski
:arrow: zapewniam go o swojej miłości :-D
Dołączona grafika

"....a ja się śmieje kiedy ludzie mówią mi o tych królach zza dalekich mórz...a ja sie śmieje wtedy odpowiadam im: nie mam nic oprócz paru pięknych snów...."

#386 Lolka000

Lolka000
  • Użytkownik
  • 2 990 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 17:45

:arrow: dałam buzi:*
:arrow: utuliłam:):)
:arrow: będę go wieczorkiem....hhhhmmmmm coś mu tam zrobię fajnego:D
Dołączona grafika

#387 Mała

Mała
  • Użytkownik
  • 759 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 19:49

:arrow: zrobiłam M. pyszne kanapeczki ze śledzikiem
:arrow: byłam kochana i się nie kłuciłam

#388 Lolka000

Lolka000
  • Użytkownik
  • 2 990 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 21:08

:arrow: zrobiłam mu kakao:D
:arrow: pogadałam, pochwaliłam:)
:arrow: pośmiałam się z nim i powygłupiałam:P :mrgreen:
:arrow: napaliłam go...:D
Dołączona grafika

#389 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 22:01

:arrow: pojechalam do niego o 6 rano ^^
:arrow: zrobilam mu obiadek i pozmywalam naczynia :)
:arrow: poskladalam jego ciuchy w szafce :)
:arrow: zrobilam mu masazyk :)

#390 lily

lily
  • Użytkownik
  • 690 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 22:09

raczej nic :-|
lilian

#391 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 06 grudnia 2008 - 14:46

nic :-/ bo nie widzieliśmy się od 32 godzin... :cry: a zobaczymy sie za jakieś 25 h :(
<bezradny></span>

#392 asiunia

asiunia
  • Użytkownik
  • 238 postów

Napisano 06 grudnia 2008 - 14:48

ja codziennie mu sprzatam piore gotuje obiadki itd

#393 Mała

Mała
  • Użytkownik
  • 759 postów

Napisano 06 grudnia 2008 - 15:50

:arrow: zrobiłam mu pyszny obiadek
:arrow: odprężyłam go :oops:
:arrow: byłam i jestem kochana :mrgreen:

#394 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 06 grudnia 2008 - 17:41

nie krzyczalam i nie bylam wredna jak mnie zdenerwowal a zdenerwowal mnie w pierwszej minucie spotkania! wrrr

#395 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 06 grudnia 2008 - 17:42

:arrow: poszłam na pocztę wysłać jego paczkę
Jestem w Peru...

#396 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 06 grudnia 2008 - 23:15

:arrow: sprzątnelam mu jego sajgon w pokoju :)

#397 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 06 grudnia 2008 - 23:23

kupilam misiowi szalik i czapusie :mrgreen:

#398 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3 496 postów

Napisano 07 grudnia 2008 - 09:46

:arrow: malowanie naszego gniazdka, to przede wszystkim robię dla niego :mrgreen:

<ookk>


#399 WiOlLuŚś

WiOlLuŚś
  • Użytkownik
  • 174 postów

Napisano 07 grudnia 2008 - 11:09

napisałam erotycznego eska żeby sie ucieszył :mrgreen:

#400 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 07 grudnia 2008 - 11:15

:arrow: staram sie wyluzować i nie wkurzać ......





Podobne tematy Collapse

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych