Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

CO zrobiliscie dzis DOBREGO dla swojego zwiazku?????


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1270 odpowiedzi w tym temacie

#361 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 14:22

:arrow: zrobilam mu sniadanko <jesc></span>

#362 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3 496 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 14:46

:arrow: obiecałąm mu, że kupię mu wkłady do elektrycznego papierosa ;-) (pasuje ;-) ?)

<ookk>


#363 tanika_aha

tanika_aha
  • Użytkownik
  • 2 491 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 14:47

(nie pytajcie co to)

Roxi, co to,co to,co to :?: :?: :?: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Gdy patrzysz na mnie,wiem o czym myślisz, chcesz ze mnie czerpać słodkie korzyści!Wyluzuj koleś! Weź zimny prysznic! Nic nie kombinuj bo nic nie wymyślisz...!

If you don't know my name, you can call me baby Dołączona grafika" title="" />

#364 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 14:48

Roxi, ale jestesmy ciekawe
Dołączona grafika

"Dziecko nie odchodzi, zmienia tylko datę swojego przyjścia na świat..." :cry:

#365 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3 496 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 15:00

Roxi, ale jestesmy ciekawe


ciekwaośc to pierwszy stopień do piekła :lol:

<ookk>


#366 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 15:01

nie rozpędzajcie się z <<img src='http://babskiswiat.net/public/style_emoticons/default/offtopic.gif' class='bbc_emoticon' alt='offtopic' />></span>

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#367 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 19:58

:arrow: sniadanko do pracy
Dołączona grafika

#368 WiOlLuŚś

WiOlLuŚś
  • Użytkownik
  • 174 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 21:22

wymysliłam mu fryzurke :)

#369 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 15:27

:arrow: oddalam mu swoja (czyli lepsza) polowe lozka, bo nie mogl usnac na swojej :-P

#370 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 15:55

obiadek mu zrobiłam i słodkiego smsa napisałam by poczuł jak może być dobrze jak sie postara .......

#371 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 17:04

:arrow: przepyszny obiadek
:arrow: kupiłam dla nas piwko na wieczór
:arrow: przygotowałam sobie seksowną piżamkę :lol:
Jestem w Peru...

#372 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 18:50

kupilam mu cieple skarpety
zrobilam buleczki do pracy

a on:
ucalowal slodko na dzien dobry
wlaczyl rano grzaleczke zebym miala cieplutko w pokoju
dal kolejnego buziaka jak wychodzil do pracy
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#373 WiOlLuŚś

WiOlLuŚś
  • Użytkownik
  • 174 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 19:45

- czekałam na niego
- powiedziałam ze kocham

#374 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 20:09

nic! bo go jeszcze nie ma! :-?

#375 zaniepokojona

zaniepokojona
  • Użytkownik
  • 460 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 20:11

Włoski mu obcięłam :-P

#376 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3 496 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 20:31

fajnie sobie pogadaliśmy przez telefon :-D

<ookk>


#377 lily

lily
  • Użytkownik
  • 690 postów

Napisano 04 grudnia 2008 - 11:11

powstrzymałam się przed wysłaniem esa, który tylko by gorszył obecną dziwną sytuację
lilian

#378 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 04 grudnia 2008 - 15:36

:arrow: zrobiłam mu jego ulubione pierogi
Jestem w Peru...

#379 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 04 grudnia 2008 - 15:40

:arrow: pojedziemy na pizze za którą ja zapłacę
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#380 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 04 grudnia 2008 - 15:43

:arrow: ogarnęłam trochę mieszkanie
:arrow: w liściku na poduszce zostawionym (jak co tydzień) kazałam iść na piwo z kolegą by odreagowała ten ciężki egzamin ..... i posłodziłam mu troszeczkę
:arrow: :oops: słodko go do snu ukołysałam :oops: <sex></span>
:arrow: szukam pracy byśmy ciągle nie musieli czuć że nas nie stać na przyjemności ..... chodzenie do kina i rożne takie randki





Podobne tematy Collapse

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych