Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

CO zrobiliscie dzis DOBREGO dla swojego zwiazku?????


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1270 odpowiedzi w tym temacie

#341 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 27 listopada 2008 - 12:28

mily smsik jak zwykle o 6 rano, ze jest cudowny :mrgreen:
Dołączona grafika

"Dziecko nie odchodzi, zmienia tylko datę swojego przyjścia na świat..." :cry:

#342 Mała

Mała
  • Użytkownik
  • 759 postów

Napisano 27 listopada 2008 - 18:20

:arrow: pyszny obiadek :-P
:arrow: kupiłam mu prezent na urodzinki :mrgreen:
:arrow: jestem dla M.kofana :mrgreen: :lol:

#343 Lolka000

Lolka000
  • Użytkownik
  • 2 990 postów

Napisano 27 listopada 2008 - 19:40

:arrow: kupiłam mu prezent na urodzinki :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: wreszcie;)
:arrow: byłam milusia i kochana gdy dzwonił...
Dołączona grafika

#344 lily

lily
  • Użytkownik
  • 690 postów

Napisano 27 listopada 2008 - 20:53

Czekam na myszorka, aż wróci z pracy i będzie pyszna gorąco czekolada dla niego i dla mnie też :mrgreen: a wszystko podam będąc "czyściutka, mięciutka i pachnąca" czyli w szlafroczku po kompiułce :-D
lilian

#345 indonezjaa

indonezjaa
  • Użytkownik
  • 233 postów

Napisano 27 listopada 2008 - 20:56

kupiłam mu prezent na urodzinki

ja tyz
i sie usmiecham do niego :-D
Ludzie mogą należeć do nas tylko we wspomnieniach.

#346 star_princess

star_princess
  • Użytkownik
  • 287 postów

Napisano 28 listopada 2008 - 00:17

:arrow: Nie pyskowałam jak zaczął marudzić i mnie denerwować :P
:arrow: Sms-a Słodkiego na dobranoc dostał
"życie po to jest żeby z niego korzystać..."

#347 Karen

Karen
  • Użytkownik
  • 207 postów

Napisano 28 listopada 2008 - 09:09

A ja staram sie zapomniec o przeszlosci... dla neigo :)
I love you, not for what you are, but for what I am when I am with you.

#348 kayen

kayen
  • Użytkownik
  • 870 postów

Napisano 28 listopada 2008 - 11:25

Pocieszyłam maluszka :->
Jeśli jest ci dobrze, dwa razy lepiej jest mi!

#349 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 28 listopada 2008 - 17:47

:arrow: pojechałam do domu i z powrotem w sumie 40 km w jedną stronę by tylko wziąść siebie grę na plea :-)
:arrow: wstałam wcześnie by zrobić mu śniadanko :-)
:arrow:
wczorajsza wieczorna niespodzianka :oops:

#350 Mała

Mała
  • Użytkownik
  • 759 postów

Napisano 28 listopada 2008 - 17:50

:arrow: zrobiłam dla M pyszny obiadek :-P
:arrow: byłam kochana ;-) :lol:

#351 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 28 listopada 2008 - 18:17

Kupilam prezent na Mikolaja:) kupilam "Slodki Kubek" :lol:

#352 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 28 listopada 2008 - 18:28

kupilam mu prezent pod choinke
posprzatalam w domku
zrobie mu jeszcze pyszny obiadek jak wroci z pracy
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#353 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 28 listopada 2008 - 18:45

:arrow: zrobiłam za niego zadanie z angielskiego :P

#354 lily

lily
  • Użytkownik
  • 690 postów

Napisano 28 listopada 2008 - 20:01

jeszcze nic :-|
lilian

#355 Lolka000

Lolka000
  • Użytkownik
  • 2 990 postów

Napisano 28 listopada 2008 - 20:52

:arrow: zrobiłam pyszną kolację:D
:arrow: uśmiechałam się, byłam kochana
:arrow: masaż główki mu zrobiłam:) bo bolała
:arrow: tuliłam, całowałam.... mmmm:)
:arrow: rozmawiałam:)
Dołączona grafika

#356 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3 496 postów

Napisano 29 listopada 2008 - 09:41

:arrow: byłam bardzo miła, wczoraj zrobiłąm kolację

<ookk>


#357 star_princess

star_princess
  • Użytkownik
  • 287 postów

Napisano 29 listopada 2008 - 16:28

Jedyne co mogę dziś robić to wysyłać ładne SMS-ki i zadzwonić wieczorkiem :)
3-4 dni popołudniowej zmiany ma :/
"życie po to jest żeby z niego korzystać..."

#358 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 30 listopada 2008 - 14:27

jestem kochana i pozwoliłam mu iść na mecz hokeja choć wiedziałam że skoczy na piwko :-)
ostanio wspierałam go i pomagałam jak przesadził z alkoholem :-)

#359 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 30 listopada 2008 - 14:34

Napisałam, że go kocham :D

#360 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 30 listopada 2008 - 15:14

:arrow: obudzilam go z ranca telefonem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->





Podobne tematy Collapse

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych