Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

CO zrobiliscie dzis DOBREGO dla swojego zwiazku?????


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1270 odpowiedzi w tym temacie

#321 Alisekai

Alisekai
  • Użytkownik
  • 2 027 postów

Napisano 20 listopada 2008 - 18:13

:arrow: znalazłam mu prezent na urodziny
:arrow: znalazłam mu prezent na Gwiazdkę
:arrow: powiedziałam mu, że go bardzo kocham

#322 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3 496 postów

Napisano 20 listopada 2008 - 20:47

hehehe, myślałam że robię dobrze ale wyszło... jak zawsze :-/

<ookk>


#323 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 20 listopada 2008 - 20:49

:arrow: kapiel
:arrow: szampanik
:arrow: <loove></span>
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#324 WiOlLuŚś

WiOlLuŚś
  • Użytkownik
  • 174 postów

Napisano 20 listopada 2008 - 22:13

nakarmiłam skarbeńka po powrocie ze szkoły ;-)
pomogłam napisać z list z angielskiego :-)
Powiedziałam milion razy ze kocham !! :-)

#325 kjujiczek

kjujiczek
  • Użytkownik
  • 1 845 postów

Napisano 20 listopada 2008 - 23:40

Powstrzymałam się od kąśliwej uwagi, która aż się cisnęła na usta ;-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#326 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 21 listopada 2008 - 07:38

:arrow: sniadanko do pracy
:arrow: czule buziaczki z rana i przytulance
Dołączona grafika

#327 Alisekai

Alisekai
  • Użytkownik
  • 2 027 postów

Napisano 21 listopada 2008 - 09:13

:arrow: Zadzwoniłam do niego rano
:arrow: Obiecałam mu wielkie dręczenie, jak przyjedzie (w aspekcie erotycznym)

#328 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 21 listopada 2008 - 11:33

:arrow: kupiłam Misiowi czapkę do pracy
Jestem w Peru...

#329 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 21 listopada 2008 - 12:04

:arrow: wstalam o 5 rano i zrobilam pyszne kanapeczki <mniami2></span>
:arrow: wyprasowalam dwie kurtki <prasowanie1></span>

#330 Mała

Mała
  • Użytkownik
  • 759 postów

Napisano 21 listopada 2008 - 20:30

:arrow: kupiłam mu śliczne perfumy :-D ;-)
:arrow: schodziłam pół miasta w poszukiwaniu czapki zimowej :mrgreen:

#331 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 21 listopada 2008 - 20:46

Dzis nic. Bo Misiek nie ma czasu sie odzywac <bezradny></span>

#332 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 21 listopada 2008 - 21:43

pyszny obiadek mu zrobilam
a Misio dla mne nalesniczki smazy,mnie juz nozki od stania w kuchni bola :->
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#333 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 22 listopada 2008 - 14:56

Pozwole misiowi isc wieczorem na firmowa impreze.. ;-)

#334 Malvia

Malvia
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 22 listopada 2008 - 15:46

Zrobiłam przepyszną roladę z czekoladą i bananami,mój się tym teraz objada :lol:

#335 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 26 listopada 2008 - 22:24

Zrobiłam kawusie taka jaka lubi najbardziej, pozniej sie pozloscilam bo ogladal film i malo sie mna interesowal:( Ale pozniej juz bylo tulu tulu jakie lubimy:)

#336 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 26 listopada 2008 - 22:35

ruskie pierogi na obiad- jak niewiele mu czasem trzeba do szczescia ;-)
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#337 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 26 listopada 2008 - 22:36

Nic.
To on powinien dzisiaj coś zrobić <jezorek1></span>
Jestem w Peru...

#338 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3 496 postów

Napisano 27 listopada 2008 - 10:36

mmm rano byłąm bardzo, bardzo miła :oops:

<ookk>


#339 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 27 listopada 2008 - 10:38

:arrow: zaraz zrobie mu snadanko :mrgreen:

#340 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 27 listopada 2008 - 11:52

:arrow: gotuje jego ulubiona zupke :-)





Podobne tematy Collapse

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych