Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

CO zrobiliscie dzis DOBREGO dla swojego zwiazku?????


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1270 odpowiedzi w tym temacie

#281 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 29 października 2008 - 20:55

:arrow: troszczę sie o niego bo mój misiek chory jest dzis bardzo
:arrow: oddałam mu swoje specjalne krople do nosa i nie chce za nie pieniążków by tylko lepiej sie poczuł
:arrow: kocham go każdego dni jeszcze bardziej
:arrow: przypomniałam mu jak sie poznaliśmy i zdobyłam fotki z imprezy sprzed roku gdzie pierwszy raz mnie zobaczył <serduszka></span>

#282 kayen

kayen
  • Użytkownik
  • 870 postów

Napisano 30 października 2008 - 13:55

Dałam mu ulubionego KitKata cappucino :-P
Jeśli jest ci dobrze, dwa razy lepiej jest mi!

#283 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 30 października 2008 - 17:24

:arrow: odwiozłam chorego misia do domu
:arrow: po główce głaskałam
:arrow: martwiłam sie i znieważając na swoje zdrowie załatwiałam za niego sprawy :-)

#284 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 30 października 2008 - 17:26

:arrow: pisalam eski
:arrow: jezdzilam z nim (pracowal a ja mu towarzyszylam)
:arrow: teraz czekam na niego i spedzimy razem kolejny wieczor

#285 tanika_aha

tanika_aha
  • Użytkownik
  • 2 491 postów

Napisano 30 października 2008 - 17:38

:arrow: a ja nie zrobiłam NIC!!! Bo on też nic nie zrobił :!: :cry:
Gdy patrzysz na mnie,wiem o czym myślisz, chcesz ze mnie czerpać słodkie korzyści!Wyluzuj koleś! Weź zimny prysznic! Nic nie kombinuj bo nic nie wymyślisz...!

If you don't know my name, you can call me baby Dołączona grafika" title="" />

#286 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 02 listopada 2008 - 18:24

Dziś??? Kawusie:) I jedzonko:) i Kosialam go!

#287 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 02 listopada 2008 - 19:06

postarałam sie nie pokłócić i przystałam na jego warunki jazdy na mieszkanie dopiero jutro .... bo on chce kubice obejrzeć :-)

#288 Alisekai

Alisekai
  • Użytkownik
  • 2 027 postów

Napisano 02 listopada 2008 - 19:18

Zaprosiłam Misia do siebie na 4 dni

#289 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 02 listopada 2008 - 21:05

otworzyłam mu piwko :lol:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#290 Mała

Mała
  • Użytkownik
  • 759 postów

Napisano 02 listopada 2008 - 21:16

:arrow: kolacje ;-)
:arrow: obiad na jutro :mrgreen: :-P

#291 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3 496 postów

Napisano 03 listopada 2008 - 16:14

czułe esemeski, no bo cóż mi inego pozostaje jak jego teraz nie ma...

<ookk>


#292 agatka_H

agatka_H
  • Użytkownik
  • 110 postów

Napisano 03 listopada 2008 - 16:22

poszlam po zakupki, zeby nie musial isc po nie kiedy wroci pozno z pracy ( nie lubi wyprowadzac samochodu z garazu )i kupilam mu akcesoria do jego konsoli

#293 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 03 listopada 2008 - 17:54

:arrow: wstalam razem z nim, mimo, ze nie musialam, bo wolne mialam i zrobilam mu sniadanie do pracy
Dołączona grafika

#294 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 03 listopada 2008 - 17:56

:arrow: wyslalam czule smski...
:arrow: zaraz zrobie mu kolacyjke :)
:arrow: a potem ...yyy tajemnica haha :)
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#295 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 03 listopada 2008 - 18:04

:arrow: obiadek który miałam zaplanowany na środę zrobiłam mu już dzis bo naszła go na to niego ochota
:arrow: miła jestem dal niego i spędzamy sobie miłe poniedziałkowe popołudnie :-)

#296 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 04 listopada 2008 - 12:19

:arrow: poleciałam dać mu buziaka (przyjechał tylko po narzędzia)
:arrow: dzisiaj wieczór bez kompa (planuję niespodziankę :lol: )
Jestem w Peru...

#297 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 04 listopada 2008 - 12:20

:arrow: sniadanko i cos jeszcze ale nie powiem :P

#298 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3 496 postów

Napisano 04 listopada 2008 - 12:24

kupiłąm już skłądniki na ulubiony żurek,dziś jak przyjedzie D. to ugotuję mu go:)

<ookk>


#299 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 04 listopada 2008 - 19:22

słodkie buziaki na dzień dobry :-)

#300 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 11 listopada 2008 - 20:08

Zupka z rana:)





Podobne tematy Collapse

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


    Bing (2)