Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

CO zrobiliscie dzis DOBREGO dla swojego zwiazku?????


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1270 odpowiedzi w tym temacie

#261 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3 496 postów

Napisano 24 października 2008 - 10:36

chwaliłąm go, duuużo chwaliłam:)

<ookk>


#262 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 24 października 2008 - 10:37

:arrow: pierwsza się do niego odezwałam
Jestem w Peru...

#263 Guest_niki_*

Guest_niki_*
  • Gość

Napisano 24 października 2008 - 13:43

podpowiadałam Michałowi na teście :)

#264 kasiatoja

kasiatoja
  • Użytkownik
  • 1 244 postów

Napisano 24 października 2008 - 14:06

niki, ojj Ty <bravoo></span>
A ja dzisiaj napisałam z rana pięknego smska i dostałam piękną odpowiedź ;-)
Dołączona grafika

"....a ja się śmieje kiedy ludzie mówią mi o tych królach zza dalekich mórz...a ja sie śmieje wtedy odpowiadam im: nie mam nic oprócz paru pięknych snów...."

#265 maljoanna

maljoanna
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 24 października 2008 - 14:08

ja dziś...
Ugotowałqm strogonowa i rosołek z wiejskiej kury ;-)
upiłam winko i mam zamiar wypić je z mężem dziś wieczorem popalając tytoń różany z sziszy ;-)
Wysłałam 3 sms mężowi kończąc je słowami :KOCHAM CIĘ

#266 Mała

Mała
  • Użytkownik
  • 759 postów

Napisano 24 października 2008 - 14:13

:arrow: zrobiłam mu pyszny obiadek :mrgreen:
:arrow: byłam i jestem miła ;-)
:arrow: nie ciągałam go zbyt długo po sklepach :-P

#267 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 24 października 2008 - 17:14

:arrow: zalatwilam mu pobranie krwi w mojej klinice i nie dosc ze umowilam go z dnia na dzien to jeszcze zostal przyjety jako pierwszy pacjent
:arrow: dalam mu buziaczka
:arrow: dzwonilam zeby sie dowiedziec czy go reka nie boli po tym pobieraniu krwi :-P
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#268 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 24 października 2008 - 19:55

:arrow: martwię sie jak jego interesy z sprzedaniem gier i okazuje mu że to mnie obchodzi (choć sie na tym nie znam ale sie uczę)
:arrow: napisałam miłego prowokacyjnego smsa gdy wiedziałam że ma nudny wykład
:arrow: nie marudzę że sie szlaja z kolegami

#269 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 24 października 2008 - 23:24

:arrow: mały telefonik do niego :)
:arrow: przejmuję się strasznie jego problemami, nie wiedziałam, że tak potrafię
:arrow: cały czas o nim myślę, tęsknie i marzę o spotkaniu...
:arrow: po prostu Go Kocham...
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."

#270 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 24 października 2008 - 23:27

caly dzien sie zastanawiamam i teraz stwierdzam ze nic nie zrobilam ale za to on dzis dla mnie duzo dobrego zrobil :mrgreen:

#271 tanika_aha

tanika_aha
  • Użytkownik
  • 2 491 postów

Napisano 27 października 2008 - 17:46

ja jestem na etapie poznawania się ale bardzo pozytywnie się nastrajam na kolejne spotkanko a to chyba bardzo dużo :-D
Gdy patrzysz na mnie,wiem o czym myślisz, chcesz ze mnie czerpać słodkie korzyści!Wyluzuj koleś! Weź zimny prysznic! Nic nie kombinuj bo nic nie wymyślisz...!

If you don't know my name, you can call me baby Dołączona grafika" title="" />

#272 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 27 października 2008 - 18:05

:arrow: dobry obiadek mu z domku przywiozła
:arrow: teraz siedzę i chwale za aukcje które wystawia na allegro że tak ślicznie je zrobił
:arrow: napisałam wczoraj czułego smsa chwaląc że w garniku wygląda tak męsko

#273 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 27 października 2008 - 18:17

napisalam ze przezylam wczoraj bardzo milusio dzien dzieki niemu :)

#274 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 27 października 2008 - 18:25

:arrow: pyszny obiadek ;-)

#275 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 27 października 2008 - 19:13

:arrow: powiedziałam "przepraszam"
Jestem w Peru...

#276 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 28 października 2008 - 01:01

Od wczoraj gramy na necie w literaki :-P

#277 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 28 października 2008 - 14:41

:arrow: mimo wczorajszej kłótni siedzę teraz przy nim i głaszczę a on śpi bo po wczorajszej imprezie ( :evil:) jest chory <chory></span>

#278 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3 496 postów

Napisano 28 października 2008 - 15:10

:arrow: czułe esemeski, bo niestety narazie się widzieć nie będziemy...

<ookk>


#279 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 28 października 2008 - 18:29

martwiłam sie o niego:)

#280 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 28 października 2008 - 18:31

jeszcze nic,ale zamierzam nadrobic zaleglosci po powrocie do domu :mrgreen:
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->





Podobne tematy Collapse

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


    Bing (1)