Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

CO zrobiliscie dzis DOBREGO dla swojego zwiazku?????


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1270 odpowiedzi w tym temacie

#241 kasiatoja

kasiatoja
  • Użytkownik
  • 1 244 postów

Napisano 14 października 2008 - 12:19

a ja siedziałam przed komputerem 3 godziny i zrobiłam mu w końcu prace na studia bo W. nie miał czasu ;-)
Dołączona grafika

"....a ja się śmieje kiedy ludzie mówią mi o tych królach zza dalekich mórz...a ja sie śmieje wtedy odpowiadam im: nie mam nic oprócz paru pięknych snów...."

#242 sweet camilla

sweet camilla
  • Użytkownik
  • 308 postów

Napisano 14 października 2008 - 12:48

kupiłam mu wczoraj piwko wieczorkiem i zrobiłam masaż
..Doskonała argumentacja nigdy nie przekona zaślepiającej emocji....

#243 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3 496 postów

Napisano 14 października 2008 - 12:51

Bardzo się do iego przymilałam, aż za bardzo hahaha

[ Dodano: 2008-10-16, 11:11 ]
a czułe smski, czułe smski <buzki></span>

<ookk>


#244 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 20 października 2008 - 10:55

Przyznalam racje ze niepotrzebnie naskoczylam :oops: Kochana jestem, nie?

#245 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 20 października 2008 - 12:09

:arrow: przygotowalam kanapki na podroz
Dołączona grafika

#246 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 20 października 2008 - 12:11

:arrow: obudziłam go o 8 tak jak chciał i pozwoliłam jeszcze pospac 30 min kiedy mu sie nie chciało o 8 wstac z łóżka :D

#247 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 21 października 2008 - 16:07

:arrow: wczoraj nie zrobiłam mu awantury o taka poważną sprawę tylko spokojnie pogadałam
:arrow: dziś byłam miła i już nie wracam do tematu zrobiłam mu śniadanko choć mogłam przeleżeć cały dzień w łóżku ..... zawiozłam na uczelnie .... posprzątałam w pokoju ..... załatwiałam bluzkę na jutro by ładnie wygadać :-)

#248 Madalena

Madalena
  • Użytkownik
  • 196 postów

Napisano 21 października 2008 - 16:10

:arrow: rzuciłam palenie :-D

#249 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 21 października 2008 - 17:30

kupilam pomadke bo usta ma suche (sam o nia poprosil bo mi podkradal moje) :mrgreen:

#250 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 21 października 2008 - 18:45

:arrow: ile smski z rana
Dołączona grafika

#251 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 21 października 2008 - 18:46

kupiłam mu dużo pysznych rzeczy
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#252 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3 496 postów

Napisano 22 października 2008 - 08:54

ja nic nie zrobiłąm jedynie zezwałąm go z smsach że nie odbiera.... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

<ookk>


#253 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 22 października 2008 - 08:56

:arrow: kanapki do pracy :-D
Dołączona grafika

#254 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 22 października 2008 - 17:19

:arrow: pojechałam z D oddac kluczyk do jego pracy bo zapomniał i w połowie drogi do domu musiał się wracac do pracy żeby oddac :P

#255 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 22 października 2008 - 17:20

pisalam smski na "dzien dobry" :lol:

#256 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 22 października 2008 - 20:30

obudzilam go ladnie :mrgreen:

#257 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3 496 postów

Napisano 23 października 2008 - 08:24

zrobiłąm wczoraj fajny <sex></span>

<ookk>


#258 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 23 października 2008 - 13:08

:arrow: chwale go ile tylko się da :-)
:arrow: zawiozłam go na zajęcia
:arrow: posprzątałam w pokoju i zostawiłam czuły liścik na poduszce :-)

#259 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 23 października 2008 - 14:28

:arrow: zaraz zrobie porzadeczek w domku i obiadek

#260 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 24 października 2008 - 10:30

:arrow: sniadanie do pracy
Dołączona grafika
Dołączona grafika





Podobne tematy Collapse

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych