Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

CO zrobiliscie dzis DOBREGO dla swojego zwiazku?????


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1270 odpowiedzi w tym temacie

#201 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 07 października 2008 - 09:51

smska na miły dzień napisałam :P nie odpisał, cholera :P

no i dalej kombinuję z tym kalendarzem..
składniki na tort wczoraj kupiłam :P
jupi! <jupi></span>
nie ma mnie tu i nie będzie.

#202 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3 496 postów

Napisano 07 października 2008 - 09:52

cerrata, To będziesz robić sama torta? pierwszy raz czy już kiedyś robiłąś? :-P

<ookk>


#203 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 07 października 2008 - 09:58

pewnie, że sama...

robiłam torty już mylion razy ;-)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#204 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 07 października 2008 - 10:26

<<img src='http://babskiswiat.net/public/style_emoticons/default/offtopic.gif' class='bbc_emoticon' alt='offtopic' />></span>
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#205 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 08 października 2008 - 19:56

:arrow: kupiłam mu karte do orange żeby mógł wykupic smsy :P

#206 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 08 października 2008 - 20:45

:arrow: poszlam rano do piekarni po swiezutki chlebek i zrobilam pyszne kanapeczki :mrgreen:

#207 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 08 października 2008 - 22:06

:arrow: dzis maz zrobil cos dobrego i odebral mnie z pracy,czekal nawet na mnie cierpliwie jakies 15 minut w aucie bo sie przedluzylo
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#208 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 09 października 2008 - 06:50

:arrow: sniadanie do pracy :mrgreen:
Dołączona grafika

#209 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 09 października 2008 - 06:56

obudziłam go rano :mrgreen:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#210 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3 496 postów

Napisano 09 października 2008 - 09:13

napisałąm mu super długiego smska z samego rana:)

<ookk>


#211 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 09 października 2008 - 16:14

dziś? wszystko :P
<bzyklov></span>
nie ma mnie tu i nie będzie.

#212 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 09 października 2008 - 16:25

Martwilam sie o niego... :roll:

#213 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 09 października 2008 - 17:43

obiad mu zrobiłam, przestałam si e złościć, czekałam na niego 4 h aż skończy zajęcia by dać mu obiadek i posiedzieć 3 h nim pójdzie na kolejne zajęcia mimo że mogłam już o 10:00 być w domku (u mamy tam gdzie mieszkam), kupiłam mu śniadanie na jutro by nie musiał latać po sklepach , zostawiałam wafelka i słodki liścik na poduszce odkryje go jak spać pójdzie :* i w ogóle byłam dziś szczególnie miła dla niego

#214 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 09 października 2008 - 18:00

kupiłam mu 3 pary skarpet oryginalnych :lol:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#215 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 09 października 2008 - 18:05

fajna babka, oo.. musze chyba brac przyklad z Ciebie :-D

#216 Ananas

Ananas
  • Użytkownik
  • 660 postów

Napisano 09 października 2008 - 18:08

Zrobilam pranie, nie tylko ciuchów, mózgu również.
Powiesiłam mu fierankę w kuchni- sam by tego nie zrobił.

#217 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 09 października 2008 - 18:21

Mirabelka__22, szczerze moja lista ostatnio jest długa bo mieszkaj ac razem jest to łatwiejsze np. dziennie staram sie robić kanapki nawet wstaje o 7 rano mając na 14:00 by u zrobić jeść i posiedzieć nim pójdzie czasem wożę go do szkoły ..... mam nadzieje że to kiedy zaprocentuje i tomek zacznie wrabiać sie i też będzie mi tak słodził :-)

#218 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 09 października 2008 - 18:38

fajna babka, :) W sumie:) A ja mam juz prace na weekend, mam sie nim opiekowac, tak sobie zazyczyl. A on bedzie spal. Niech nie mysli ze dam mu spac :mrgreen: W sumie..ale ja z wstawaniem rano to bardzo ciezko mam

#219 Mała

Mała
  • Użytkownik
  • 759 postów

Napisano 09 października 2008 - 19:59

Ugotowałam mu podobno pyszny obiadek, zrobiłam pranie i byłam miła heh :mrgreen: :-P

#220 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 09 października 2008 - 20:42

:arrow: chyba dzisiaj nie maialam okazji.... :roll:





Podobne tematy Collapse

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych