CO zrobiliscie dzis DOBREGO dla swojego zwiazku?????
#163
Napisano 30 września 2008 - 19:11
jak mi wyjdzie
i makaron bo zrobilam spagetti i zapomnialam makaronu
#164
Napisano 01 października 2008 - 19:55
#165
Napisano 01 października 2008 - 20:04
#166
Napisano 01 października 2008 - 20:13
oj nie przesadzaj umiesz .... każdy umie tylko czasem nie dostrzega ze drobne rzeczy mogą cieszyć .... i szuka jakiś cudówA ja chyba nie umiem robic nic dobrego dla niego
#167
Napisano 01 października 2008 - 20:29
[ Dodano: 2008-10-01, 21:33 ]
Mialam zadzwonic.. Ale on gdzies przepadl, film ogladal, a teraz pewnie spi.. Wiec po prostu nie bede sie zloscila ze mial czekac na tel a przepadl
#168
Napisano 01 października 2008 - 20:39
#170
Napisano 02 października 2008 - 15:19
#171
Napisano 02 października 2008 - 15:56
#173
Napisano 02 października 2008 - 19:19
#174
Napisano 02 października 2008 - 19:49
#175
Napisano 02 października 2008 - 19:49
#176
Napisano 02 października 2008 - 19:59
#177
Napisano 02 października 2008 - 20:00
#178
Napisano 02 października 2008 - 20:01
WweronikaA, wybierz się do innego tematu z tym zapytaniem, to odpowiemy, bo OT nie są wskazane
pokićkały mi sie tematy sorrrrki Wybaczcie;)
#179
Napisano 02 października 2008 - 20:06
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Kredyt dla firmy transportowej – ktoś korzystał z takiej oferty? |
|
|
|
Pomysł na prezent dla rodziców |
|
|
|
Szukam dla siebie czegoś nowego ze sklepu |
|
|
|
Impreza integracyjna dla pracowników w firmie |
|
|
|
cwiczenia silowe dla kobiety |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych























