Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

CO zrobiliscie dzis DOBREGO dla swojego zwiazku?????


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1270 odpowiedzi w tym temacie

#161 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 30 września 2008 - 19:07

uszykuje mu kanapki będzie miał co jeśc jak wróci
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#162 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 30 września 2008 - 19:11

:arrow: maly skromny prezencik
:arrow: jego ulubiony obiadek :-P
Dołączona grafika

#163 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 30 września 2008 - 19:11

o 19:44 wskoczulam w buty kurtke i szalik i pobieglam do sklepu bo tylko do 20 byl i kupilam mleko i zrobie puding :P
jak mi wyjdzie :P ale z paczki chyba wyjdzie ;-)

i makaron bo zrobilam spagetti i zapomnialam makaronu :P

#164 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 01 października 2008 - 19:55

wczoraj skorzystałam z rad na forum jaki prezent dać i było miło a dziś wstałam o godzinę wcześniej w biegu sie ubrałam by podwieś tomka na uczelnie bo zimno dziś u nas ....obiad zrobiłam i pozwoliłam mu isc z kolegą na piwo

#165 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 01 października 2008 - 20:04

A ja chyba nie umiem robic nic dobrego dla niego :roll:

#166 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 01 października 2008 - 20:13

A ja chyba nie umiem robic nic dobrego dla niego :roll:

oj nie przesadzaj umiesz .... każdy umie tylko czasem nie dostrzega ze drobne rzeczy mogą cieszyć .... i szuka jakiś cudów :-)

#167 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 01 października 2008 - 20:29

fajna babka, jakos nie mamy okazji teraz.. Bo on w pracy, po niej spi albo zajety. Wiec tylko smsami moge byc mila.

[ Dodano: 2008-10-01, 21:33 ]
Mialam zadzwonic.. Ale on gdzies przepadl, film ogladal, a teraz pewnie spi.. Wiec po prostu nie bede sie zloscila ze mial czekac na tel a przepadl <bezradny></span>

#168 zaniepokojona

zaniepokojona
  • Użytkownik
  • 460 postów

Napisano 01 października 2008 - 20:39

A ja mojemu Misiowi kupiłam dzisiaj cukierki z alkoholem. Cieszył się jak dziecko. A potem zarejestrowałam go do dentysty :-D

#169 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 01 października 2008 - 21:55

kupiłam dzisiaj cukierki z alkoholem. Cieszył się jak dziecko. A potem zarejestrowałam go do dentysty

<umieraam></span>
te cukierki to chyba specjalnie były :mrgreen: ja dziękuje za taki prezent
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#170 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 02 października 2008 - 15:19

nic nie zrobiłam a wrecz przeciwnie ! Nagadałam mu bo za duzo łązi z kolegami:( jak myslicie da sie cos na to poradzic? On za czesto moim zdaniem wychodzi z kolegami na piwko albo pogadac:(

#171 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 02 października 2008 - 15:56

:arrow: nie nakrzyczałam na niego chociaż mogłam bo nie dość ze godzinę sie spóźnił to jeszcze mnie obudził ..... ale wybaczyłam mu też ma prawo do wyjścia i piwka z kolegami :-)

#172 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 02 października 2008 - 16:49

ja kupiłam dziś dla swojego A. nowy bryloczek do kluczy a dokładnie do kluczy od samochodu BMW
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#173 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 02 października 2008 - 19:19

:arrow: zaprosiłam D na herbatke do restauracji/klubu :)

#174 Mała

Mała
  • Użytkownik
  • 759 postów

Napisano 02 października 2008 - 19:49

Nie kłuciłam się :lol: :mrgreen: :-P :-D

#175 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 02 października 2008 - 19:49

:arrow: kocham go dzis jeszcze mocniej niz wczoraj :!:

#176 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 02 października 2008 - 19:59

Kosiałam go:)

#177 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 02 października 2008 - 20:00

WweronikaA, wybierz się do innego tematu z tym zapytaniem, to odpowiemy, bo OT nie są wskazane ;)

#178 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 02 października 2008 - 20:01

WweronikaA, wybierz się do innego tematu z tym zapytaniem, to odpowiemy, bo OT nie są wskazane ;)



pokićkały mi sie tematy sorrrrki Wybaczcie;)

#179 Ananas

Ananas
  • Użytkownik
  • 660 postów

Napisano 02 października 2008 - 20:06

Kupiłam mu sgrzewke Lecha :P LOL

#180 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 03 października 2008 - 21:50

:arrow: dalam pozwolenie na wyjscie z kolegami :-P :mrgreen:
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->





Podobne tematy Collapse

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych