Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

CO zrobiliscie dzis DOBREGO dla swojego zwiazku?????


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1270 odpowiedzi w tym temacie

#141 Jacqueline

Jacqueline
  • Użytkownik
  • 1 963 postów

Napisano 19 września 2008 - 18:12

Jacqueline, cerrata, ciagle was wszystko dziwi to co ja tu pisze. to nie czytajcie tego. mam tyle lat ile mam i nie zamierzam sobie odmawiac niczego co akurat nie zagraza mojemu zyciu itp. jestem mloda i mam prawo do wszystkiego. koniec tematu


; ] Przytocz mi chociaż jedną moją wypowiedź, poza tą - bo to rzeczywiście było pytanie, która świadczy o tym, że zdziwiła mnie jakaś Twoja wypowiedź. Idziemy dalej : ) Będę to czytać, dlatego że to forum publiczne, ja Ci nie każe niczego sobie odmawiać. Tak na marginesie, będąc w naszym wieku( bo jesteśmy chyba rówieśniczkami) nie mamy prawa do wszystkiego(tak mi się zdaje ;-) )
A cerratysię nie czepiaj, bo to JA zadałam pytanie, przez które jesteś tak zbulwersowana : )
Koniec irytującego OT

#142 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 19 września 2008 - 18:16

Jacqueline, ty maasz innych rodzicow ja mam innych i moi sa dobrzy i twoi.moi tez by mi nie pozwolili .

#143 Jacqueline

Jacqueline
  • Użytkownik
  • 1 963 postów

Napisano 19 września 2008 - 18:17

O, dziękuję za odpowiedź : )
Nie traktuj tej wypowiedzi jak czepiania się, bo o tego typu odpowiedź mi chodziło.

#144 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 19 września 2008 - 18:51

offtopic
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#145 Alisekai

Alisekai
  • Użytkownik
  • 2 027 postów

Napisano 23 września 2008 - 16:38

Znalazłam płytę, której Połówek szukał od dłuższego czasu :) The Booze Brothers - Elevator

#146 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 23 września 2008 - 17:07

:arrow: kanapeczki do pracy dla L i slodki buziak na pozegnanie :-D
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#147 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3 496 postów

Napisano 24 września 2008 - 21:38

Pogodziłam się z D. choć nadal się mogłam kłócić, to stwierdziłąm żenie warto...myślę, że to dobrze ;-)

<ookk>


#148 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 24 września 2008 - 22:59

:arrow: pozmywałam naczynia jego :P
:arrow: nalałam mu picia do kubka kiedy on złapał lenia :D

#149 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 25 września 2008 - 07:51

:arrow: zrobilam mu sniadanie do pracy (zreszta jak co dzien ;-) )
Dołączona grafika

#150 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 25 września 2008 - 10:45

poprzytulałam się rano do Niego ;-)

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#151 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 25 września 2008 - 11:02

Dzis jeszcze nic bo mi gdzies przepadl <bezradny></span>

#152 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3 496 postów

Napisano 26 września 2008 - 11:51

Mirabelka__22, haha znajdzie się :mrgreen: a ja posprzątałam dom cały, zrobiłąm jajeczniczkę z boczkiem, no i takie tam jeszcze różne rzeczy porobiłąm :oops:

[ Dodano: 2008-09-26, 12:52 ]
znaczy chciałóam dodać że nasz dom cały sprzątnęłam bo nabałaganił D. więc to także dla niego(ale dla mnie też) :-P

<ookk>


#153 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 26 września 2008 - 12:04

:arrow: posprzątałam misiowi garaż :mrgreen:
:arrow: wstałam razem z nim
Jestem w Peru...

#154 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 28 września 2008 - 16:50

pokłóciłam się bardzo brzydko ale pogodziłam bardzo ładnie...

:*
nie ma mnie tu i nie będzie.

#155 kayen

kayen
  • Użytkownik
  • 870 postów

Napisano 29 września 2008 - 13:36

Wstałam wcześnie rano i pojechałam z nim na dni adaptacyjne na uniwerku :-D
Jeśli jest ci dobrze, dwa razy lepiej jest mi!

#156 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 29 września 2008 - 17:41

bylam kochaniutka - tak mi powiedzial :P

#157 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 30 września 2008 - 17:02

:arrow: obudzilam sie dzisiaj kolo mojego D. :) :*
:arrow: Zrobilam sniadanko mu i posprzatalam naczynia :)



no jak dla mnie to za mloda jestes na spanie u niego sorry :D

#158 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 30 września 2008 - 17:03

WweronikaA, ciii ;-)
OT:)
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#159 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 30 września 2008 - 18:44

jeszcze nic zaczekam aż przyjedzie, gorzej że zapomniałam o dniu chłopaka
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#160 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 30 września 2008 - 18:46

kupilam Tomkowi gume mambe caly taki dlugi pasek on je uwielbia :mrgreen:
bedzie mial dzien chlopaka :P





Podobne tematy Collapse

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych