Jacqueline, cerrata, ciagle was wszystko dziwi to co ja tu pisze. to nie czytajcie tego. mam tyle lat ile mam i nie zamierzam sobie odmawiac niczego co akurat nie zagraza mojemu zyciu itp. jestem mloda i mam prawo do wszystkiego. koniec tematu
; ] Przytocz mi chociaż jedną moją wypowiedź, poza tą - bo to rzeczywiście było pytanie, która świadczy o tym, że zdziwiła mnie jakaś Twoja wypowiedź. Idziemy dalej : ) Będę to czytać, dlatego że to forum publiczne, ja Ci nie każe niczego sobie odmawiać. Tak na marginesie, będąc w naszym wieku( bo jesteśmy chyba rówieśniczkami) nie mamy prawa do wszystkiego(tak mi się zdaje
A cerratysię nie czepiaj, bo to JA zadałam pytanie, przez które jesteś tak zbulwersowana : )
Koniec irytującego OT






















