Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

CO zrobiliscie dzis DOBREGO dla swojego zwiazku?????


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1270 odpowiedzi w tym temacie

#181 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 03 października 2008 - 22:23

Zadzwonilam i powiedzialam ze jest najcudowniejszym facetem jakiego znam :-P

#182 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 03 października 2008 - 22:24

...i się rozłączyłam :D :P
Bardzo ładnie Mirabelka__22! Masz buzi - :*

#183 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 03 października 2008 - 22:28

...i się rozłączyłam

nie.. Potem zaczal mnie meczyc jaki prezent dostanie na urodziny :-P
Dziekuję :-D

#184 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 03 października 2008 - 22:28

Poem zaczal mnie meczyc jaki prezent dostanie na urodziny :-P

Jak nie będzie grzeczny to nic nie dostanie :D

#185 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 03 października 2008 - 22:44

Elodi, zmyslilam ze cos tam dostanie:)
Zawsze chce wszystko ze mnie wyciagnac i taki szantaz emocjonalny stosuje:)

A jutro bede mila i bede szukala prezentu az znajde :mrgreen:

#186 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 03 października 2008 - 22:46

Mirabelka__22, ach, to Ty jeszcze go nie masz? :P Ja myślałam, że on ci już zapakowany i stoi w szafce do imprezki :P Ale może mi w pogaduchach napisz, na co się przymierzasz :D

#187 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 03 października 2008 - 22:50

Elodi, nie..ale widzialam taki jakis czas temu i wiem w jakim sklepie kupie takie rzeczy. Ale prezentu do urodzin nie zdradze bo solenizant jest na forum:)

#188 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 03 października 2008 - 22:55

<<img src='http://babskiswiat.net/public/style_emoticons/default/offtopic.gif' class='bbc_emoticon' alt='offtopic' />></span>
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#189 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3 496 postów

Napisano 04 października 2008 - 18:06

Bardzo miłe esemeski mu pisałam :->

<ookk>


#190 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 04 października 2008 - 19:41

Zrobiłam pyszna kolację
Wyprałam mu kurtkę
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#191 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 04 października 2008 - 20:49

:arrow: pozwolałam mu pojechać do Gdyni ( a teraz żałuję, że nie pojechałam z nim :-? )
Jestem w Peru...

#192 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 04 października 2008 - 22:28

obiad i kolacje
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#193 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 04 października 2008 - 23:11

miał ochote na lody:) to mu przynioslam takie litrowe i sam zjadł :D cieszyl sie jak dziecko:)

#194 Mała

Mała
  • Użytkownik
  • 759 postów

Napisano 05 października 2008 - 09:02

Wyprałam mu pranie 8-) :-P

#195 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 05 października 2008 - 10:25

:arrow: sniadanie 8-)

#196 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3 496 postów

Napisano 05 października 2008 - 11:40

O kurcze, ja jak narazie jeszcze nic...chyba muszę sięgnąć po telefon :-P

<ookk>


#197 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 05 października 2008 - 12:32

:arrow: wstałam dzisiaj raniutko i zrobiłam Misiowi kanapeczki do pracy. :*

#198 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 05 października 2008 - 12:35

:arrow: zezloscilam go? :mrgreen:

#199 kayen

kayen
  • Użytkownik
  • 870 postów

Napisano 06 października 2008 - 22:05

Po swoich zajęciach poszłam z Nim na wykład :->
Jeśli jest ci dobrze, dwa razy lepiej jest mi!

#200 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3 496 postów

Napisano 07 października 2008 - 09:32

Och, bardzo go pochwaliłam przez sms co prawda (ale inaczej się nie da) i nie omieszkałąm napisać jak bardzo go pragnę :-P :oops:

<ookk>






Podobne tematy Collapse

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych