Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

CO zrobiliscie dzis DOBREGO dla swojego zwiazku?????


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1270 odpowiedzi w tym temacie

#221 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 10 października 2008 - 10:13

:arrow: pościeliłam mu łóżko :P
:arrow: pozwoliłam iść na siłownie i napompować się tam :D
:arrow: wyszyściłam łańcuszek :P

#222 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 10 października 2008 - 15:39

dzwonilam do konsulatu w jego sprawie :-D
powiedzialam mu,ze go kocham
rano dalam mu przeslodkiego buziaka :-D
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#223 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 11 października 2008 - 15:42

:arrow: obudziłam się koło niego :)

#224 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 11 października 2008 - 16:03

pisałam smski a teraz czekam na niego:)

#225 Mała

Mała
  • Użytkownik
  • 759 postów

Napisano 11 października 2008 - 19:53

:arrow: zrobiłam mu kolacje choć był dla mnie wredny 8-)

#226 Black_Angel

Black_Angel
  • Użytkownik
  • 804 postów

Napisano 12 października 2008 - 01:29

:arrow: zrobiłam mu kolacje choć był dla mnie wredny 8-)


niesamowite... u mnie dokladnie to samo dzis... <szok></span>

#227 SpryCiulaaa

SpryCiulaaa
  • Użytkownik
  • 406 postów

Napisano 12 października 2008 - 09:11

:arrow: a ja dziś odprowadze na peron mojego lubego :P
Dołączona grafika

Myśleli, że jak będe mała to będzie mniejszy problem :)

#228 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3 496 postów

Napisano 13 października 2008 - 08:20

Dziś jeszcze nic, ale wczoraj zrobiłą obiadek, kolację, i położyłąm spać jak małe dziecko, bo miał urodziny wczoraj i trochę osłabł... :lol:

<ookk>


#229 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 13 października 2008 - 08:57

:arrow: kanapki na podroz
:arrow: pomoglam mu sie spakowac
Dołączona grafika

#230 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 13 października 2008 - 12:27

:arrow: leżałam z nim dziś w łóżeczku do godziny 10 i słodziłam do uszka a jak przyjdzie to znowu zaciągnę go do łóżka na przytulanie sie by poczuł sie jak ktoś dla mnie wyjątkowy :-)

#231 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3 496 postów

Napisano 13 października 2008 - 12:38

fajna babka, Racja:) Tylko nie rozpieszczaj go zbyt często!! Nie można być zbyt dobrym :mrgreen:

<ookk>


#232 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 13 października 2008 - 12:49

Tylko nie rozpieszczaj go zbyt często!! Nie można być zbyt dobrym :mrgreen:

kiedy ja to sama uwielbiam :-)

#233 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 13 października 2008 - 14:09

A ja wczoraj slodzilam. Ale i tak zawsze mowi ze tego nie mowie. Albo ze nie wie czemu jest taki cudowny:)

#234 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 13 października 2008 - 15:57

:arrow: napisałam smska z rana na dzien dobry :) i zalatwilam sobie jutro dzien wolny dla niego po szkole :)

#235 kasiatoja

kasiatoja
  • Użytkownik
  • 1 244 postów

Napisano 13 października 2008 - 17:32

a ja dzisiaj W. umyłam bardzo dokładnie samochod :lol:
Dołączona grafika

"....a ja się śmieje kiedy ludzie mówią mi o tych królach zza dalekich mórz...a ja sie śmieje wtedy odpowiadam im: nie mam nic oprócz paru pięknych snów...."

#236 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 13 października 2008 - 17:46

:arrow: puściłam tomka na piwko :-) i udaje że wierze że będą ciężko pracować :-)

#237 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 13 października 2008 - 17:48

> kupiłam mu fajki bo prosił :P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#238 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 13 października 2008 - 19:37

zrobiłam mu kanapki do y
i sobie przy okazji
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#239 Maud

Maud
  • Użytkownik
  • 234 postów

Napisano 13 października 2008 - 20:01

pyszną kolację - zdążyłam , zanim uciekł na nockę do pracy :-D
Kobiece stroje nie były sprawą przesadnie zajmującą myśli Cutwella. Właściwie kiedy myślał o kobietach, pojawiające się w umyśle obrazy rzadko zawierały w ogóle jakieś stroje.

#240 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 14 października 2008 - 09:46

zachorowal i sie nim opiekowalam... chociaz wolalabym zeby nie byl chory :(

[ Dodano: 2008-10-14, 10:47 ]
i pisalam duzo smskow





Podobne tematy Collapse

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych