CO zrobiliscie dzis DOBREGO dla swojego zwiazku?????
Rozpoczęty przez Ninka, 22 kwi 2008 01:00
1270 odpowiedzi w tym temacie
#101
Napisano 22 lipca 2008 - 12:39
pozwolilam mu zarejestrowac na mnie auto
#102
Napisano 22 lipca 2008 - 21:00
kupilam starter w play zeby pisac smski
#103
Napisano 24 lipca 2008 - 11:12
Dzisiaj jeszcze nic, bo rano przed pracą byłam zbyt nieprzytomna
ale za to On pojechał po świeże bułki o szóstej rano
#105
Napisano 28 lipca 2008 - 14:56
#107
Napisano 29 lipca 2008 - 11:09
Wrzuce na luz i pozwole mu dzis od siebie odpoczac. Dawno nie mial takiego dnia
#108
Napisano 29 lipca 2008 - 15:29
ja dzis gotuje dla Saszy pysny obiadek: zapiekanke makaronowa
i planuje na wieczor male dunga-dunga 
Dobre zarelko i
to to co lubi najbardziej
Dobre zarelko i
Live as you will die tommorow
Dream as you will live forever
#109
Napisano 29 lipca 2008 - 22:01
To miłego wieczoru milli
Po dobrym jedzonku na pewno będzie milej 
A ja dzisiaj ogarnęłam trochę pokój K. i pomogłam mu również w doborze odzienia, a konkretnie koszulki
Na nic więcej mnie nie stać
A ja dzisiaj ogarnęłam trochę pokój K. i pomogłam mu również w doborze odzienia, a konkretnie koszulki
#112
Napisano 30 lipca 2008 - 18:43
napisałam mu na gg wiadomość by jak tylko złapie chwilkę by zajrzeć na komp w czasie przygotowania sie do pracy to cieplej na serduszku by mu sie zrobiło, jak co dzień napisze mu mejla przed spaniem by zasypiał z tym ciepełkiem na serduszku.
#114
Napisano 30 lipca 2008 - 19:18
hm... rano pogoddzilismy sie po raz yyy nie wiem juz ktory haha... zrobilam mu sniadanko jak co rano... dalam ogromnego buziaka i obecalam ze wieczorem bedziemy godzic sie dalej... pozatym wyslalam slodkiego smsa...
#116
Napisano 30 lipca 2008 - 20:07
Pojechałam na zlot jego ukochanych aut i udawałam że się nie nudziłam :->
Jeśli jest ci dobrze, dwa razy lepiej jest mi!
#117
Napisano 31 lipca 2008 - 07:25
gratuluję!Nie lada wyczyni udawałam że się nie nudziłam
Do dupy było w Peru...więc wróciłam...
#120
Napisano 31 lipca 2008 - 14:50
Pomogłam mu się spakowac na wyjazd i poszłam do drogerii po kosmetyki dla niego (sama też skorzystałam)
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Pomysł na prezent dla rodziców |
|
|
|
Szukam dla siebie czegoś nowego ze sklepu |
|
|
|
Impreza integracyjna dla pracowników w firmie |
|
|
|
cwiczenia silowe dla kobiety |
|
|
|
Zajęcia dodatkowe dla dzieci. |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

























