Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

CO zrobiliscie dzis DOBREGO dla swojego zwiazku?????


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1270 odpowiedzi w tym temacie

#101 Black_Angel

Black_Angel
  • Użytkownik
  • 804 postów

Napisano 22 lipca 2008 - 12:39

pozwolilam mu zarejestrowac na mnie auto :mrgreen:

#102 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 22 lipca 2008 - 21:00

kupilam starter w play zeby pisac smski :D :D

#103 Samosia

Samosia
  • Użytkownik
  • 73 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 11:12

Dzisiaj jeszcze nic, bo rano przed pracą byłam zbyt nieprzytomna 8-) ale za to On pojechał po świeże bułki o szóstej rano :-)

#104 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 24 lipca 2008 - 11:15

:arrow: zrobilam Misiowi kanapeczki do pracy (jak co rano)
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#105 seli19

seli19
  • Użytkownik
  • 536 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 14:56

:arrow: zatankowałam Aniołkowi Goolfika do pełna i jutro jadę po niego na stację bo wraca.. nareszcie:):)

#106 Rodzynka

Rodzynka
  • Użytkownik
  • 67 postów

Napisano 28 lipca 2008 - 20:20

:arrow: poszliśmy razem na wspólne zakupy i doradziłam Miśkowi w wyborze spodenek na lato <kumpel1></span>
Dołączona grafika

#107 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 29 lipca 2008 - 11:09

Wrzuce na luz i pozwole mu dzis od siebie odpoczac. Dawno nie mial takiego dnia :mrgreen:

#108 milli

milli
  • Użytkownik
  • 477 postów

Napisano 29 lipca 2008 - 15:29

ja dzis gotuje dla Saszy pysny obiadek: zapiekanke makaronowa :) i planuje na wieczor male dunga-dunga :)

Dobre zarelko i <sex></span> to to co lubi najbardziej ;)
Live as you will die tommorow Dream as you will live forever

#109 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 29 lipca 2008 - 22:01

To miłego wieczoru milli :D Po dobrym jedzonku na pewno będzie milej :P


A ja dzisiaj ogarnęłam trochę pokój K. i pomogłam mu również w doborze odzienia, a konkretnie koszulki :) Na nic więcej mnie nie stać :P

#110 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 30 lipca 2008 - 11:39

pojechalam wczoraj z L. po czesc do samochodu i zajelo nam to 2 godziny w jedna strone wiec w wrocilismy do domku po 23ej

a Misio pozmywal naczynka :-D
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#111 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 30 lipca 2008 - 18:13

rano wysłałam milutkiego smsa jak był w pracy, przed wyjściem na taxi zapowiedziałam coś miłego na wieczór ;-) a największa przyjemność będzie już późniejszym wieczorkiem, oj mam dzisiaj na Niego chcicę ;-)

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#112 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 30 lipca 2008 - 18:43

napisałam mu na gg wiadomość by jak tylko złapie chwilkę by zajrzeć na komp w czasie przygotowania sie do pracy to cieplej na serduszku by mu sie zrobiło, jak co dzień napisze mu mejla przed spaniem by zasypiał z tym ciepełkiem na serduszku.

#113 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 30 lipca 2008 - 19:13

ja dopiero zrobie dziś wieczorem, bedzie wspaniale :mrgreen: :-P
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#114 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 30 lipca 2008 - 19:18

hm... rano pogoddzilismy sie po raz yyy nie wiem juz ktory haha... zrobilam mu sniadanko jak co rano... dalam ogromnego buziaka i obecalam ze wieczorem bedziemy godzic sie dalej... pozatym wyslalam slodkiego smsa...
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#115 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 30 lipca 2008 - 19:59

obiadek :mrgreen:

#116 kayen

kayen
  • Użytkownik
  • 870 postów

Napisano 30 lipca 2008 - 20:07

Pojechałam na zlot jego ukochanych aut i udawałam że się nie nudziłam :->
Jeśli jest ci dobrze, dwa razy lepiej jest mi!

#117 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 31 lipca 2008 - 07:25

i udawałam że się nie nudziłam

gratuluję!Nie lada wyczyn :-)
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#118 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 31 lipca 2008 - 08:11

zrobiłam pyszna kolacje ;-)
a dzisiaj rano sniadanie do pracy
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#119 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 31 lipca 2008 - 08:50

ja już zdążyłam wysłać z rana milutkiego smska :) a dzień dopiero się zaczął ;-)

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#120 zaniepokojona

zaniepokojona
  • Użytkownik
  • 460 postów

Napisano 31 lipca 2008 - 14:50

Pomogłam mu się spakowac na wyjazd i poszłam do drogerii po kosmetyki dla niego (sama też skorzystałam)





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych