Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

CO zrobiliscie dzis DOBREGO dla swojego zwiazku?????


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1270 odpowiedzi w tym temacie

#121 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 03 sierpnia 2008 - 00:25

:arrow: pozmywalam za niego garki w jego domu :D ale podziekowal mi za to ladnie:P :mrgreen:

#122 Verona

Verona
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 18 września 2008 - 15:08

Nie mieszkamy razem z moim Mężczyzną wiec za kazdym razem kiedy przyjadę próbuje go czyms zaskoczyć.Przedwczoraj zaskoczyłam go samym przyjazdem- skarb poszedł na wieczór kawalerski do przyjaciela, a ja czekałam na niego w domku- Żebyście widziały jego radość gdy zobaczył mnie u siebie w łóżeczku :) Bezcenne! ...Wczoraj zafundowałam mu jego ulubiony obiadek, a dziś szykuje conieco na wieczór:)

#123 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 18 września 2008 - 15:16

miłe hasełko mu napisałam przez gg

#124 Alisekai

Alisekai
  • Użytkownik
  • 2 027 postów

Napisano 18 września 2008 - 15:17

Kupiłam mu bokserki w pajączki :D

#125 kasiatoja

kasiatoja
  • Użytkownik
  • 1 244 postów

Napisano 18 września 2008 - 15:25

a ja z rana napisałam mojemu ślicznego smska ;-)
Dołączona grafika

"....a ja się śmieje kiedy ludzie mówią mi o tych królach zza dalekich mórz...a ja sie śmieje wtedy odpowiadam im: nie mam nic oprócz paru pięknych snów...."

#126 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 18 września 2008 - 21:40

ja zrobilam dzis wyjatkowa kolacyjke przy swiecach byl zaskoczony :P

#127 Alisekai

Alisekai
  • Użytkownik
  • 2 027 postów

Napisano 18 września 2008 - 21:43

Uczciliśmy przez skype pół roku bycia razem :) Szkoda, że nie dało rady zrobić tego w realu, bo każde z nas ma naukę na poprawki, ale i tak było bosko :) Patrząc w kamerkę wypiliśmy po kieliszku winka i powiedzieliśmy sobie masę czułych słówek.

#128 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 19 września 2008 - 08:16

wstalam razem z nim, mimo, ze dzisiaj mam urlop i zrobilam mu sniadanie do pracy
Dołączona grafika

#129 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 19 września 2008 - 10:17

:arrow: obudziłam D. w nocy :lol:
:arrow: ide zrobić się na bóstwo (on to lubi)
Jestem w Peru...

#130 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3 496 postów

Napisano 19 września 2008 - 13:01

Dziś nad ranem bardzo ładnie się sposałam;p hihi no i wczoraj go ślicznie pochwaliłam, bo sam pięknie wyremontował kuchnię:) :mrgreen:

<ookk>


#131 Verona

Verona
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 19 września 2008 - 13:25

Ja też obudziłam mojego mężczyzne w nocy.. ale w oryginalny sposób :roll:
Twoje oczy mówią wszystko więc nie musisz mówić i pisać, bo jak tak właśnie patrzysz na mnie - to wiem że Ty wiesz że ja wiem że Ty wiesz

#132 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 19 września 2008 - 13:30

Ja może jeszcze nie zrobiłam nic dobrego, ale mam zamiar dzisiaj z K. się kurować - moczyć nóżki w wodzie solą, pić hebartkę z cytrynką, tulić się do kołdry i film oglądać :P I dodać sobie 30% odporności, czyli...

#133 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 19 września 2008 - 17:37

:arrow: obudzilam sie dzisiaj kolo mojego D. :) :*
:arrow: Zrobilam sniadanko mu i posprzatalam naczynia :)

#134 Jacqueline

Jacqueline
  • Użytkownik
  • 1 963 postów

Napisano 19 września 2008 - 17:39

:arrow: obudzilam sie dzisiaj kolo mojego D. :) :*


:shock: Nie miej mi tego za złe ;-) Ale Twoi rodzice nie mają nic przeciwko temu, czy moi są za bardzo staroświeccy ?( jeśli tak to mogę nazwać) ;-)

#135 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 19 września 2008 - 17:41

Jacqueline, chyba nic sie nie stanie jak raz na jakis czas pojade do niego na noc? czy cos w tym dziwnego ze spie na poduszce obok?

[ Dodano: 2008-09-19, 18:41 ]
Jacqueline, to czy oni maja cos do tego czy nie to juz moja sprawa :) nie zawsze szczerosc poplaca.

#136 Jacqueline

Jacqueline
  • Użytkownik
  • 1 963 postów

Napisano 19 września 2008 - 17:48

Jacqueline, chyba nic sie nie stanie jak raz na jakis czas pojade do niego na noc? czy cos w tym dziwnego ze spie na poduszce obok?


Oczywiście, że to nic złego, ale moi powiedzieli by mi ' absolutnie', nie wiem w jakimś takim otoczeniu żyję ;-)

[ Dodano: 2008-09-19, 18:41 ]
Jacqueline, to czy oni maja cos do tego czy nie to juz moja sprawa :)


Tzn. mówisz o swoich rodzicach ? Nie no jasne, przecież nie każe Ci się spowiadać ;-)
Zapytałam tylko czy nie mają nic przeciwko, ale widzę odpowiedź ;-)

nie zawsze szczerosc poplaca.



#137 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 19 września 2008 - 17:52

nie nawidze takiego czepiania sie...wiadomo ze by mie od tak nie pozwolili...dlatego wymowki wymyslam ze gdzies ide z nim ^^

#138 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 19 września 2008 - 17:55

czepiania sie...

nikt tu się nie czepia...
zrozum to w końcu
nie ma mnie tu i nie będzie.

#139 Jacqueline

Jacqueline
  • Użytkownik
  • 1 963 postów

Napisano 19 września 2008 - 17:55

nie nawidze takiego czepiania sie...


Czy ja się Ciebie dziewczyno czepiam ? To jest forum, różne tematy się porusza- byłam ciekawa. Zapytałam.

#140 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 19 września 2008 - 18:02

Jacqueline, cerrata, ciagle was wszystko dziwi to co ja tu pisze. to nie czytajcie tego. mam tyle lat ile mam i nie zamierzam sobie odmawiac niczego co akurat nie zagraza mojemu zyciu itp. jestem mloda i mam prawo do wszystkiego. koniec tematu





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych