Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

co najbardziej lubia jesc ???

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
154 odpowiedzi w tym temacie

#1 wardzynka

wardzynka
  • Użytkownik
  • 65 postów

Napisano 14 luty 2007 - 12:35

hej!
czy wy tez gotujecie obiadki deserki pieczecie i pichcicie specjalnie dla waszych facetow?
probujecie dotrzec przez zoladek do serca czy raczej bardziej stawiacie na fast foody i kupowanie i zamawianie jakiegos jedzenie.
jezeli sa tu osoby ktore lubia gotowac swoim panom i znaja sie narzeczy niech sie podziela przepisami ktore uwodza waszych mezczyzn w kazdej sytuacji.
ja osobiscie wole cos ugotowac swojemu facetowi i nakarmic go do syta ze malo sie nie turla niz mam zamawiac pizze czy jakies jedzenia.

#2 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4508 postów

Napisano 14 luty 2007 - 13:03

jezeli sa tu osoby ktore lubia gotowac swoim panom

oj to nie ja ;-) niestety nie lubię gotować. i w kuchni raczej rządzi mój mąż ;-)
pracujemy jednak w takim trybie, że w tygodniu to ja jestem odpowiedzialna za obiady. i zawsze coś tam uda mi się stworzyć, razl epiej, raz gorzej ;-) zdarza się zjeść też gotowca, smacznie i wygodnie :-)

deserki

to już prędzej. przygotować jakiś deser to mogę :-)

przepisami ktore uwodza waszych mezczyzn w kazdej sytuacji.

mój Marcin to czuje się uwiedzony jak ugotuję mu normalny dobry obiad ;-) więc żadnych specjałów niestety nie podam.

FORUM DLA MAM

img-2006082601201230.png

200901181556.png

#3 Guest_Kociak_*

Guest_Kociak_*
  • Gość

Napisano 14 luty 2007 - 13:48

A mój jest uwiedziony jak gotujemy ( ale to zawsze wspólnie ) lasagne albo chińszczyznę. Przepisy podam jutro :D bo muszę je najpierw znaleźć i przepisać na wersję elektroniczną :) a dzisiaj jetem tak zalatana, że nie mam czasu na nic :)

#4 Diablica666

Diablica666
  • Użytkownik
  • 1419 postów

Napisano 14 luty 2007 - 14:21

Ja uwielbiam gotować (gorzej ze zmywaniem :-D ) w kuchni czuję się jak ryba w wodzie .Mój męższczyzna uwielbia jak mu upiekę szarlotkę i podam jeszcze cieplutką , oraz lasagne,spagetti,klasycznego schaboszczaka,pizze (własnej roboty), zapiekane brokułki z serkiem i sosikiem serowym , jakąś dobrą rybkę, lub też przysmak a'la hot dog (parówka z serem ,przyprawami zawinięta w ciasto francuskie i upieczona na złociutki kolor mmmm pychotka :-) ) Niestety nie mogę się zbytnio popisac bo mój facet do większości rzeczy ma wstręt :-( (sądząc po paru obiadach jakie zafundowała mi jego mama to wcale sie nie dziwie ) nie cierpi jarzyn (oprócz brokułów i kalafiora)oraz owoców,ryżu,owoców morza, i wielu innych rzeczy .Zup nie tknie jeśli w pizzy np: sa pieczarki czy jakieś inne warzywo bedzie je namiętnie wybierał ,jesli w sosie są jakieś warzywne dodatki to też nie zje :-? Ale za to bardzo podoba mi się to że zawsze powie "kochanie dziekuje było pyszne" a następnie idzie pozmywać (ale tylko wtedy jak nie ma nikogo w domu)

#5 Guest_niki_*

Guest_niki_*
  • Gość

Napisano 14 luty 2007 - 19:27

niby moglabym powiedziec ze moj misio wcina wszystko, ale tak po chwili zastanowienia to dochodze do tego, ze warzyw praktycznie nie tyka, trzeba mu wymyslac max 3 surówki, ktore jest w stanie zjesc. za to wszystko inne co mu ugotuje pochlania. raczej jemy domowe obiadki, ale od czasu do czasu zdarza sie zapiekanka albo inne danie zamawiane. problemow z gotowaniem nie mam, tylko zwykle checi brak, bo to strasznie nuuuuudne

#6 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4508 postów

Napisano 15 luty 2007 - 15:21

Niestety nie mogę się zbytnio popisac bo mój facet do większości rzeczy ma wstręt :-(

o kurde!! a to chyba jeszcze gorsze niż nieumiejętność gotowania!! smutno by mi byłom gdyby Marcin tak nic nie chciał jeść... :-|

FORUM DLA MAM

img-2006082601201230.png

200901181556.png

#7 wardzynka

wardzynka
  • Użytkownik
  • 65 postów

Napisano 15 luty 2007 - 21:29

smutno by mi byłom gdyby Marcin tak nic nie chciał jeść...

no mi tez bylo by smutno gdyby moj Mariuszek wybredzal tak ale na szczescie zle nie trafilam i je wszystko co mnie bardzo cieszy :-)

#8 Guest_Kociak_*

Guest_Kociak_*
  • Gość

Napisano 15 luty 2007 - 22:17

Niestety nie mogę się zbytnio popisac bo mój facet do większości rzeczy ma wstręt

u nas jest odwrotnie... tzn ja jestem okropnie wybredna jeśli chodzi o jedzenie. Piotrek je raczej większość :D Najśmieszniejsze jest to, że się okazało, że oboje nie lubimy kurczaka i rosołu ;) w sumie takie przeważnie lubiane potrawy. a strusiek tak w ogóle to uwielbia żeberka (ja ich nie jadam) więc będę musiała nauczyć je dobrze robić :D

#9 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4508 postów

Napisano 16 luty 2007 - 11:01

a strusiek tak w ogóle to uwielbia żeberka (ja ich nie jadam) więc będę musiała nauczyć je dobrze robić

a to niech sam się nauczy je robić :-P
co to, chłop i od razu lewe rączki do kuchni?? ;-)

FORUM DLA MAM

img-2006082601201230.png

200901181556.png

#10 Little My

Little My
  • Użytkownik
  • 76 postów

Napisano 16 luty 2007 - 13:49

Mój małż jest typowym mięsożercą, uwielbia wszelkie sosy, pieczenie, kotlety itp. ale nie stroni od sałatek, warzyw i innych zielsk ;) za to za słodyczami nie przepada, lubi jak upiekę szarlotkę i podam na ciepło z lodami, ale to nie często. Lubi też nowe smaki, czasami idziemy do restauracji np. chińskiej i zamawiamy to czego jeszcze nigdy nie jedliśmy :) Ale najbardziej to chyba lubi piwo ;)
Optymista wierzy, że cały świat stoi przed nim otworem, pesymista również, ale ...dobrze wie co to za otwór

#11 Guest_Kociak_*

Guest_Kociak_*
  • Gość

Napisano 16 luty 2007 - 16:55

Ale najbardziej to chyba lubi piwo

hehe, chyba jak każdy chłop :D a szczególnie latem, przynajmniej mój tak ma ;)
podejrzewam, że wiele ulubionych smaków mojego dopiero odkryję jak już będziemy ze sobą mieszkać, bo na razie to nie mam zbyt wielu okazji żeby mu coś ugotować :)

#12 evelin

evelin
  • Użytkownik
  • 24 postów

Napisano 22 maj 2007 - 20:45

oj, moj chlop to taki smietniczek :D
niepozorny z wygladu, kazdy mowi ze pewnie malutko je (niski i chudziutki) ale prawda jest taka ze ma chyba tasiemca :) zawsze jest zszokowany iloscia jaka ja sobie nakladam na obiadowy talerz, twierdzi ze to nawet za malo na sniadanie

#13 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7470 postów

Napisano 21 lipiec 2007 - 13:57

nie cierpi jarzyn (oprócz brokułów i kalafiora)oraz owoców,ryżu,owoców morza, i wielu innych rzeczy .Zup nie tknie jeśli w pizzy np: sa pieczarki czy jakieś inne warzywo bedzie je namiętnie wybierał ,jesli w sosie są jakieś warzywne dodatki to też nie zje

a ja myślałam , że tylko mó jest taki nic nie lubiący :-/

Jest tylko kilka potraw co lubi ale prawda jest taka , że większośc czasami powie , że nie lubi a wcale nie jadł :evil:

Ja nie gotuję nie wiem czy lubię bo jak widżę kiedy moja mama patrzy jak sie cos w kuchni robi poza nia to się odechciewa :cry: może kiedyś jak będziemy sami mieszkać <bezradny></span>
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#14 Diablica666

Diablica666
  • Użytkownik
  • 1419 postów

Napisano 21 lipiec 2007 - 21:25

że większośc czasami powie , że nie lubi a wcale nie jadł

Skąd ja to znam <bezradny></span> doprowadza mnie to wręcz do furii jak zrobię jakieś wymyślne danie on tylko zerknie i powie że nie zje bo to niedobre a na pytanie czy jadł kiedyś odpowiada : nie ale i tak tego nie zjem bo to niedobre :-x .Ostatnio tak powiedział jak zrobiłam leczo z kabaczka (kabaczek,kiełbaska wiejska,papryka czerwona i zielona , przyprawy) przeciez to jest pyszne (moge to żreć kilogramami) on powiedział ze tego nie zje bo dziwnie wygląda no poprostu załamać sę można :-|
Dołączona grafika

#15 Madae

Madae
  • Użytkownik
  • 5875 postów

Napisano 21 lipiec 2007 - 22:22

leczo z kabaczka ......... przeciez to jest pyszne (moge to żreć kilogramami)

ja też :D uwielbiam :P to dowodzi ze faceci maja niedorozwiniete qbki smakowe no bo ze sa jak dzieci to juz wiadomo powszechnie :D

leci samoloci leci....otworz usta to wyląduje w hangarze- probowałas takiej sztuczki Diabliczko?? :mrgreen:

#16 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4508 postów

Napisano 21 lipiec 2007 - 22:49

on powiedział ze tego nie zje bo dziwnie wygląda

nie no, to mój Marcin nigdy tak nie zrobił. zawsze choć spróbuje. i zazwyczaj mu smakuje, bo on to ogólnie jeść lubi ;-)

FORUM DLA MAM

img-2006082601201230.png

200901181556.png

#17 Diablica666

Diablica666
  • Użytkownik
  • 1419 postów

Napisano 22 lipiec 2007 - 14:27

leczo z kabaczka ......... przeciez to jest pyszne (moge to żreć kilogramami)

ja też :D uwielbiam :P to dowodzi ze faceci maja niedorozwiniete qbki smakowe no bo ze sa jak dzieci to juz wiadomo powszechnie :D

leci samoloci leci....otworz usta to wyląduje w hangarze- probowałas takiej sztuczki Diabliczko?? :mrgreen:

Nie :P u mnie krótka pilka : nie zjesz = będziesz głodny :-D
Dołączona grafika

#18 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7470 postów

Napisano 22 lipiec 2007 - 15:54

ja zawsze jestem zdania , ze jak nie smakuje to niech idzie do baru może będzie lepsze albo niech chodzi głodny :evil:

na szczęście teraz i tak jest juz lepiej niż kiedy sie poznalismy

więc może za parę lat będzie jadł wszystko Dołączona grafika Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#19 mamusia22

mamusia22
  • Użytkownik
  • 145 postów

Napisano 22 lipiec 2007 - 19:54

schabowy i tyle
Filipek

#20 dobra

dobra
  • Użytkownik
  • 2604 postów

Napisano 23 lipiec 2007 - 23:06

a mój jest tak kochany że poprsotu WSZYSTKO zje co by mu nie podac, nawet jak nie samkuje to zje i podziekuje. ja znwou jestem wybredna co do jedzenia i często cos w jedzeniu znajduje nie zjadliwego to oddaje dla kochanego ;-)
cokolwiek zrobic i jak kolwiek przyprawic i tak bedzie zjedzone. ale ja sie ciesze ze nie mam problemu z tym z nim :!: :-)
Dołączona grafika