Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

co najbardziej lubia jesc ???

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
154 odpowiedzi w tym temacie

#141 irma

irma
  • Użytkownik
  • 118 postów

Napisano 24 październik 2011 - 16:36

Ja robię , ale nie dla "pana" bo jestem bezpańska. Moim ostatnim wynalazkiem na super- szybko są francuskie pierożki z mięsem. Ciasto francuskie nabywam i postępuje zgodnie z przepisem, rozwałkowuję na cienko i kroję na kwadraciki 7x7 cm. Potem układam na każdym kwadracie łyżeczkę pasztetu (może być taki na wagę a może być z puszki, ja daje Profi z dzika), składam jak pierogi i sklejam. Później brzegi dociskam jeszcze widelcem co wzmacnia zamknięcie i ozdabia. Smaruję rozkłóconym jajkiem i wrzucam do piekarnika (180 st.) na 15 minut- pilnuję i wyciągam jak tylko zaczną się złocić. Proste, smaczne, niedrogie i ładnie wygląda

#142 AgnieszkaT

AgnieszkaT
  • Użytkownik
  • 3547 postów

Napisano 24 październik 2011 - 18:06

G. jest mało wymagajacy. Wszystko co mączne i z ziemniaków :) czyli kopytka, kluski śląskie, placki ziemniaczane, pierogi itp

#143 plinkq

plinkq
  • Użytkownik
  • 262 postów

Napisano 06 styczeń 2012 - 12:58

Odkad jesteśmy na diecie dobre rzeczy jemy rzadziej. Niezmiennie pomidorowa jest czymś, co mój mężczyzna może jeść non stop. Do tego kulki z mięsa mielonego i pieczarek pieczone w sosie pomidorowym z czosnkiem i ziołami. Albo chili con carne. Na wyjątkowe okazje mam deser - czekoladowe muffiny z nutellą w środku

#144 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11336 postów

Napisano 29 wrzesień 2013 - 08:23

wszystko. Najbardziej miesko ( zeberka w miodzie , golonko, kotelciki itp :lol: ) plus ziemniaki i buraczki. Ale niczym nie pomarudzi i jest wszystkozerny.
Nie lubi natomiast maslanki
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#145 inqaa

inqaa
  • Moderator
  • 5472 postów

Napisano 29 wrzesień 2013 - 08:27

K też raczej wszystko lubi, rzadko kiedy czegoś nie zje. Mięsko oczywiście ale bez mięsa też lubi zjeść.

Nie zje za to botwinki, wątróbki raczej też nie lubi no i mięsa gotowanego ( np z rosołu ) też raczej nie tknie :->

Keep calm and become a doctor <serducho> 

#146 palomka

palomka
  • Użytkownik
  • 2319 postów

Napisano 29 wrzesień 2013 - 10:36

Generalnie to oprócz: ryb, pomidorów i wszystkiego co ma w sobie majonez zjada wszystko ;)

I ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę...smileys-hearts-339319.gif

#147 karatetyka

karatetyka
  • Użytkownik
  • 5629 postów

Napisano 30 wrzesień 2013 - 01:49

U M. najważniejsze, żeby było mięso, a to, jak jest przyrządzone i z czym podane nie jest już takie ważne. Poza tym wszelkie jak najkwaśniejsze żelki :lol:

#148 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3496 postów

Napisano 30 wrzesień 2013 - 12:04

Ja też się nie wyłamię - najważniejsze żeby było mięcho ;-)

Podoba mi się, że nie jest wybredny i tak na prawdę niczym nie pogardzi. Sama nie jestem wybredna i nie lubię tej cechy u innych.

A już jego ulubionym daniem jest kasza z gulaszem i do tego buraczki ;-)

<ookk>

#149 Sarna

Sarna
  • Użytkownik
  • 56 postów

Napisano 01 październik 2013 - 14:13

Luby uwielbia kotlety de volaille więc czadem mam trochę roboty. A tak to jest wszystko zjadliwy i oczywiście przynajmniej raz dziennie musi zjeść posiłek zawierający mięso :)
A gdy znów zapragniesz tam być, na starym strychu odrodzą się marzenia...

#150 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13064 postów

Napisano 12 październik 2013 - 09:41

no to ja też was nie zaskoczę... mięso mięso jeszcze raz mięso nie ważne jak przyrządzone byleby mięso :) ale ja trochę to próbuję zmienić i wymyślam inne dania bezmięsne np bo ileż można tego mięsa jeść a ja jak gotuję to gotuję dla obojga a nie osobno ... :)

#151 Wisienkowa

Wisienkowa

HQ

• Moderator
  • 4657 postów

Napisano 12 październik 2013 - 10:31

Mój też lubi mięso, ale jeśli nie ma mięsa to też będzie.
On się cieszy gdy wgl zje coś gotowanego, bo samemu mu się nie chce ;)

Mój kocha pierogi ruskie swojej mamy, gołąbki...

A z deserów tiramisu, zakochał się jak pierwszy raz był u mnie w domu :lol:

„Kto chciał mieć bajkę własną - wie, że ognie jednak łatwo gasną,

A potem zostaje zostaje żar, którego dogasić często nie ma jak…”

#152 iwonaryki

iwonaryki

Prawdziwa miłość pokona , wszystkie przeszkody .

• Użytkownik
  • 1560 postów
  • Lokalizacja..
  • Wzrost:170
  • Włosy:Są jakie są :-p
  • Stan:Żoneczka.
  • Partner:Mój kochany Mąż :*
  • Nastrój:Zakochana
  • Odznaczenia:
    Odznaczenia użytkownika

Napisano 12 październik 2013 - 11:25

Mój mąż też wręcz uwielbia jeść mięso :mrgreen: najbardziej to kotlety, różne sosy robię z mięs , pulpety klopsiki , gołąbki :mrgreen:
Nasze 4 szczęścia synek 13 lat , córeczka 6 lat , córeńka 5 lat , nasze szczęście córeczka 13.04.2017r.💗
[*]Nasz aniołek 04.06.2016r.[*]9tc
20130928310114.png
Ślub Kościelny 26.11 2017r .❤❤❤

#153 Krystalia

Krystalia
  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 22 lipiec 2017 - 22:43

Mój mąż uwielbia moją pizzę. Odkryłam prosty patent, który po prostu zawojował jego podniebienie :) Zamiast ketchupu dodaję Pastenę z serem corregio, to mega aromatyczna pasta z suszonych pomidorów. Dodatki w zależności od tego co akurat jest w lodówce, ale wiadomo, że najbardziej lubi z mięchem ;)

#154 wloczykijka

wloczykijka
  • Użytkownik
  • 1046 postów

Napisano 30 październik 2017 - 20:22

No to ja się wyłamię.. mój mąż nie potrzeuje by było mięso ;)

Ot ważne by np do kanapek miał mięso, ale tak to nie musi mieć...

Ogólnie je wszystko co ugotuję, a niech już coś upieke... to już całkiem

#155 Babazwozu

Babazwozu
  • Użytkownik
  • 17 postów

Napisano 05 styczeń 2018 - 16:32

Długo próbowałam przekonać mojego faceta do pomidorów, mnie wydawało się to wręcz nierealne, bo przecież pomidory są takie zdrowe i dobre. Robiłam wiele podejść do tego tematu, czasem kończyły się kłótniami. W końcu okazało się, że to czego się nie widzi jest zjadliwe:P Zrobiłam zupę krem z pomidorów i dopiero wtedy mu posmakowały. Zupy z pomidorów to samo zdrowie, na potwierdzenie dodaje artykuł: ... link... W każdym razie 1:0 dla mnie :mrgreen: