Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

hybrydy czy żele?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#1 alison90

alison90
  • Użytkownik
  • 21 postów

Napisano 12 październik 2016 - 20:04

Dziewczyny, chce w koncu wziąć sie za pielegnacje i stylizacje swoich paznokci. Juz od dluzszego czasu maluje je regularnie odżywką, wcieram olejek, zeby zmiekczyc skorki i ogolnie staram sie regularnie podcinac wycinac skorki itd. Dorobilam sie calkiem ladnej dlugosci i paznokcie sa twarde, mocne, co bardzo mnie cieszy. Wiec teraz pora na malowanie- chcialabym zrobic sobie żele lub hybrydy- co polecacie? Mysle o kupieniu zestawu z .., bo wyczytalam duzo fajnych opinii i cena mi baardzo odpowiada. Co o tym sadzicie?

#2 martynakowal676

martynakowal676
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 13 październik 2016 - 17:18

To juz zalezy co wolisz ;) W żelach fajne jest to, ze mozesz sobie przedluzyc paznokcie, w hybrydach pracujesz tylko na swojej naturalnej płytce. Moze przejdź sie do salonu kosmetycznego i zrob sobie na próbę żele i hybrydy? Kupienie zestawu to dobra opcja, ale jak nie jestes przekonana do zadnej z metod to moze lepiej sie wstrzymac z zakupem i najpierw przetestowac manicure :)

#3 ameliaa

ameliaa
  • Użytkownik
  • 23 postów

Napisano 14 październik 2016 - 12:44

Tej marki mam hybrydy. W sumie nad żelami sie zastanawialam, ale stanęło na hybrydach :-) Powiem ci, że te zestawy z ... są dobrym rozwiązaniem, bo jest dosc spory przedzial cenowy. Wiec znajdzie cos dla siebie i profesjonalna manicurzystka i ktos, kto chce w domu robic sobie paznokcie :-)  Ze swojego jestem zadowolona. Jedynie dokupuję nowe kolory lakierow- ostatnio zamówiłam dwa Chameleony :-)

#4 alison90

alison90
  • Użytkownik
  • 21 postów

Napisano 14 październik 2016 - 21:06

Tej marki mam hybrydy. W sumie nad żelami sie zastanawialam, ale stanęło na hybrydach :-) Powiem ci, że te zestawy z... są dobrym rozwiązaniem, bo jest dosc spory przedzial cenowy. Wiec znajdzie cos dla siebie i profesjonalna manicurzystka i ktos, kto chce w domu robic sobie paznokcie :-) Ze swojego jestem zadowolona. Jedynie dokupuję nowe kolory lakierow- ostatnio zamówiłam dwa Chameleony :-)

A jak z trwałością? Bazy i topu tez uzywasz z em nail? Dobre są? Wolałabym kupić zestaw, ktory bedzie na tyle dobry, ze nie bede musiala dokupować innych produktow innych marek

#5 ameliaa

ameliaa
  • Użytkownik
  • 23 postów

Napisano 15 październik 2016 - 12:37

A jak z trwałością? Bazy i topu tez uzywasz z...? Dobre są? Wolałabym kupić zestaw, ktory bedzie na tyle dobry, ze nie bede musiala dokupować innych produktow innych marek

Trwalosc na plus- zmieniam lakier co ok. 3 tygodnie. Baza i top- uzywalam takich, jakie mialam w zestawie. Potem kupilam bazę regenerującą, ale to dopiero jak skonczyla mi sie baza z zestawu.

#6 alison90

alison90
  • Użytkownik
  • 21 postów

Napisano 18 październik 2016 - 08:27

Okej, zestaw kupiony. Jestem po zrobieniu pierwszych hybryd- wyszlo mi calkiem fajnie. Baza i top dobrze sie sprawdziły, lakiery rowniez ( bałam sie, ze bedą rozlewać sie na skórki, ale jest okej).

#7 wloczykijka

wloczykijka
  • Użytkownik
  • 1089 postów

Napisano 18 październik 2016 - 19:24

Hybrydy są fajne, bo kolor długo się trzyma, ale jednak nie "usztywniają" tak paznokcia jak żel..

Więc pytanie na czym zleży czy na kolorze czy twardości paznokcia ;)

#8 olex89

olex89
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 21 październik 2016 - 16:45

Dla naturalnych i mocnych paznokcii lepsza będzie hybryda, ponieważ to mneijsza ingerencja w płytę paznokcia, noatmouast dla slabych i łąmliwych lepszą opcją jest żel i przedłużenie, ja korzystam z tej drugiej metody, ponieważ mam słabe i łamliwe paznokcie, jednak jestem zadowolona z efektów.

#9 Barbarella

Barbarella
  • Użytkownik
  • 49 postów

Napisano 16 listopad 2016 - 09:37

Robiłam sobie zarówno hybrydy jak i żele, jednak wolę hybrydy. Żele trzeba piłować i jest z nimi dużo zabawy. Hybrydy nakładasz cieniutkimi warstwami, utwardzasz w lampie i juz są gotowe. Robi się je szybciej i nie trzeba miec takiej wprawy jak do żeli.

#10 tooleczka

tooleczka
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 13 grudzień 2016 - 19:10

Ja wolę paznokcie wykonane metodą hybrydową. Wydają się bardziej naturalne niż robione metodą żelową :D

#11 Mary66

Mary66
  • Użytkownik
  • 31 postów

Napisano 19 grudzień 2016 - 13:48

Dziewczyny, popieram. Wybieram hybrydy, bo wydają mi się mniej inwazyjne i bardziej naturalne. Aczkolwiek dobrze zrobione żele też mogą wyglądać naturalnie. Ale... Hybrydy mogę zrobić sobie sama. Już długi czas uskuteczniam sobie w domu "domowy salon kosmetyczny" i opanowałam sztukę nakładania hybryd. Korzystam też z dobrych lakierów z mollon i tam właściwie nie widzę różnicy między żelem a hybrydą, bo te lakiery są trwałe. A druga sprawa to odpowiednia pielęgnacja. Bo doczekałyśmy się czasów, kiedy lakiery nie są już tak szkodliwe dla płytki paznokcia, a wręcz go pielęgnują.

#12 elizabeth

elizabeth

lady

• Użytkownik
  • 7112 postów

Napisano 19 grudzień 2016 - 21:40

Mojej płytki niestety hybrydy się nie trzymają, więc od czasu do czasu żele. Zebrać się nie mogę ostatnio, żeby pojechać na żele, ale jak pomyślę jak kocham kiedy lakier nie odpryskuje po zmywaniu naczyń to aż chce się jechać na paznokcie :P

<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!

65vqegz2wjpc3llf.png

#13 palomka

palomka
  • Użytkownik
  • 2332 postów

Napisano 19 grudzień 2016 - 22:36

Na mojej plytce tez sie hybrydy nie trzymaja.
Teraz znowu wrocilam do zeli.

I ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę...smileys-hearts-339319.gif

#14 Blondynka88

Blondynka88
  • Użytkownik
  • 1351 postów

Napisano 20 grudzień 2016 - 10:47

U mnie hybrydy trzymają się max 1,5 tygodnia.

W czwartek jadę właśnie zrobić coś na paznokciach ;)

nixqp2.png

#15 wloczykijka

wloczykijka
  • Użytkownik
  • 1089 postów

Napisano 20 grudzień 2016 - 18:37

Krótko się Wam trzymają .. a zawsze ta sama firma ??

A sa też specjalne preparaty które wzmacniają trzymanie się hybryd

#16 elizabeth

elizabeth

lady

• Użytkownik
  • 7112 postów

Napisano 20 grudzień 2016 - 20:41

@wloczykijka  w sumie nie wiem czy ta sama firma ale robione u tej samej osoby. Podobno mam tłustą płytkę paznokcia czy coś, nie wnikałam, nie znam się ;)

<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!

65vqegz2wjpc3llf.png

#17 wloczykijka

wloczykijka
  • Użytkownik
  • 1089 postów

Napisano 22 grudzień 2016 - 12:25

Czasem sa takie plytki... ale chyba mozna probowac inna firma...
Aa no i sa primery ktore wzmacniaja przyczepnosc

#18 Aspirynkaaa

Aspirynkaaa

I do!

• Użytkownik
  • 3511 postów

Napisano 26 grudzień 2016 - 23:15

Ja tylko hybrydy. Jak chodziłam do pracy to co 2-3 tygodnie. Teraz tylko okazjonalnie jak szykuje mi się jakaś impreza. :)

-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?

-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! dzieci139.gifdzieci139.gif

#19 Majorka^^

Majorka^^
  • Użytkownik
  • 5119 postów

Napisano 29 grudzień 2016 - 20:39

Ja też tylko hybrydy. Zwykle robiłam co 3 tygodnie. 

Niestety moja znajoma przestała robić i ta babka do której teraz chodzę nie robi już tak dobrze... w sensie robi pięknie i dokładnie, ale częściej mi się łamią, bo niestety ja mam miękkie i łamliwe paznokcie. Nawet zmywarka ich nie ocali... Czasem bywa tak, że wszędzie się podhaczy  <bezradny>

Ta wcześniejsza babka chyba robiła grubszą warstwę lakieru dlatego były trwalsze. 

Na tę chwilę mam krótkie ;-)

Co to jest miłość ?
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...

#20 wloczykijka

wloczykijka
  • Użytkownik
  • 1089 postów

Napisano 29 grudzień 2016 - 23:18

Majorka a nie mozesz tej obecnej powiedziec by sprobowala robic jak ta pierwsza?