Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Biżuteria Artemiro

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

czy zabiegi wyszczuplajace bola?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 whitedalila

whitedalila
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 12 sierpień 2015 - 09:04

witam, mam naiwne troche pytanie, ale nurtuje mnie od dluzszego czasu jak to wyglada… czy zabiegi wyszczuplajace sa bolesne? zastanawiam sie nad taka forma modelowania sylwetki, ale boje sie troche ze bol nie jest wart efektu. czy ktos ma jakies doswiadczenia?

#2 minionka

minionka
  • Użytkownik
  • 22 postów

Napisano 27 styczeń 2016 - 19:39

Coś Ty. Moja znajoma chodziła na Venus Freeze do Vici Clinic i mówiła, że to nic nie boli :) Z tego, co pamiętam to akurat są zabiegi antycellulitowe, ujędrniające i redukujące tkankę tłuszczową. 

#3 Wegan.Marta

Wegan.Marta
  • Użytkownik
  • 22 postów

Napisano 29 luty 2016 - 13:46

Myślę, że to zależy, na jakie zabiegi się zdecydujesz. Jedne mogą być odczuwalne bardziej, a inne mniej. Zależne to też jest od Twojej tolerancji na ból. Jednak większość zabiegów pozwala na bezbolesne wyszczuplanie sylwetki. Istnieją też zabiegi, w których pojawia się znieczulenie. Jednak najlepszym sposobem na wyszczuplenie ciała są ćwiczenia. Jest to tańszy i o wiele zdrowszy sposób na zmniejszenie rozmiaru. Uprawiając sport, ćwicząc regularnie zmiany się nie tylko nasza sylwetka ale i nasz stan zdrowia. Polepszymy naszą kondycję, zmusimy nasze serce do lepszej pracy. 

#4 BarbaraM

BarbaraM
  • Użytkownik
  • 16 postów

Napisano 15 marzec 2016 - 11:10

Nie można wrzucać wszystkich zabiegów do jednego worka, są zabiegi bolesne, są bezbolesne i są bezbolesne po zastosowaniu np. maści znieczulającej. Druga ważna kwestia to tolerancja na ból dla jednych ugryzienie komara nie boli a dla innych to bardzo bolesne. Jeśli obawiasz się bólu to poinformuj o tym osobę, która wykonywać będzie zabieg wówczas będzie można dobrać tak zabieg abyś czuła się jak najbardziej komfortowo. 

#5 basiaw

basiaw
  • Użytkownik
  • 82 postów

Napisano 08 wrzesień 2016 - 07:48

No ja widziałam raz jak wyglada lipoiza i raczej bym sie nie wyrała bo wygladało to troche przerażająco ;/ Również zastanawiam się nad jakimś zabiegiem wyszczuplającym Głównie na ten okropny brzuch bo udało mi się zrzucić zarówno pupę jak i uda ale brzuch nadal wyglada kiepsko. Czy są jakieś niebolesne metody modelowania sylwestki?

i czy macie namiary na kogos doswiadczonego z Gdanska albo okolic? 

#6 girltalk

girltalk
  • Użytkownik
  • 59 postów

Napisano 09 wrzesień 2016 - 10:45

Jest wiele przyjemnych zabiegów.Na  przykład masaż endermologiczny nie jest taki zły. Masuje się pupę oraz uda za pomoza specjalnego urzadzenia.  u mnie masaz trwal prawie godzine bo zdecydwoalam sie na dwie okolice.Na pupe oraz na uda. 

Żaden dzień się nie powtórzy,
nie ma dwóch podobnych nocy,
dwóch tych samych pocałunków,
dwóch jednakich spojrzeń w oczy.

http://babskiswiat.net

#7 basiaw

basiaw
  • Użytkownik
  • 82 postów

Napisano 12 wrzesień 2016 - 10:44

A jak efekty? Widzisz u siebie jakieś? Bo zastanawiałam sie nad bańką chinska ale sama już nie wiem bo opnie sa rózne.Niektóre dziewczyny chwalą sobie tą bańkę, niektóre sobie to odradzają i tak się już zastanawiam czy się na to szarpnąć czy nie. Poza tym boję się siniaków bo gdizę na jednym blogu widzialam jak pewna blogerka wrzuciła zdjęcie po takim masażu i miała masakryczne siniaki. 

#8 girltalk

girltalk
  • Użytkownik
  • 59 postów

Napisano 13 wrzesień 2016 - 11:26

No widzżę różnicę. Wprawdzie jest lekka bo dopiero zaczynam masaże ale jest i to mnie cieszy Taki masaż to zupełnie coś innego niż bańka chińska. Bańka chińska daje działanie jedynie na skórę ma kiepskie działanie wewnętrzne. Masaż endermologiczny to zupełnie coś innego. Nie jest tani ale stosuje sie do tego specjalne urządzenie, które pewnie tanie nie jest tak więc działa głębiej. Tam gdzie powstaje cellulit, gdzie jest tkanka limfatyczna oraz tłuszczowa. Ponoć najlepsze działanie jest dopiero po 7-8 zabiegach. Ja jestem po trzecim , no zobaczymy ak to będzie. Robię to w klinice modleowania ciała czy jakoś tak doktora Michajłowskiego w Gdańsku. 

#9 basiaw

basiaw
  • Użytkownik
  • 82 postów

Napisano 14 wrzesień 2016 - 10:40

Oj to fajnie bo akurat moje okolice. Mają tam jakię inne zabiegi czy tylko to ? Oj to fajnie bo akurat moje okolice. Mają tam jakię inne zabiegi czy tylko to ? 

#10 girltalk

girltalk
  • Użytkownik
  • 59 postów

Napisano 15 wrzesień 2016 - 10:07

Oj mają i to sporo.Najlepiej jakbyś zapisała sie tam na konsultację bo jest to darmowe. Ja tak własnie zrobiłam i lekarz sam dobiera co mogłoby być skutecznze. Nie sądzę aby tutaj bez zdjęć ktoś na forum doradził Ci na co iść na co nie iść. Bo tak na logikę to dla każdej osoby moze byc skuteczniejsze coś innego. Ja jeszcze zastanawiałam sie nad dermapenem, który tam również jest ale spanikowałam trochę bo jest to wstrzykiwanie pod skórę preparatu aktywnego i dzieki temu efekty są ponoć lepsze niż przy masażu endermologicznym. Tak jak jednak pisałam cykor ze mnie i raczej na to nie pójdę :P

#11 basiaw

basiaw
  • Użytkownik
  • 82 postów

Napisano 16 wrzesień 2016 - 09:28

Wiesz co.... Ja bym chyba wolała to niż wysysanie tłuszczu, na które chodzą niektóre gwiazdy :PZnalazłabyś mi jakiś numer telefonu tam do nich? No i napiszesz jak się to u Ciebie przedstawia finansowo? 

#12 girltalk

girltalk
  • Użytkownik
  • 59 postów

Napisano 19 wrzesień 2016 - 11:46

Tutaj masz telefon: 48 791 604 604 . Klinika w Gdańsku znajduje sie na ulicy Skłodowskiej na Wrzeszczu. Jest to nowy ośrodek w budynku Polon park ( taki duży budynek na rogu ulic , myśle,ze jak znajdziesz się w okolicy to na pewno rozpoznasz). Ja płaciłam za 10 zabiegów 1300 zł . Wiem,że za jeden zabieg jest jakos tam trochę drożej ale nie opłaca się kuopwać pojedynczych bo jedynie seria może pomóc. 

#13 kapitulka

kapitulka
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 23 listopad 2016 - 08:56

ja chodzę na zabiegi wyszczuplające do ... (taki gabinet we Wrocławiu) i w na wstępnie zaznaczę: działają :-) trochę czuć taki ból ale to nie jest mocne czy coś. Raczej nawet takie przyjemne uczucie :-) ale najważniejsze że działają prawda? :-)

Użytkownik nie(d)oceniona edytował ten post 02 grudzień 2016 - 09:47

#14 0LIVIA

0LIVIA
  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 13 luty 2019 - 21:49

Większość zabiegów wyszczuplających to zabiegi nieinwazyjne. Oczywiście pamiętaj, ze sam zabieg to połowa sukcesu, równie ważna jest odpowiednia dieta oraz trening. Sama taki zabieg robiłam, nazywał się vela shape III i owszem efekty były bardziej niż zadowalające, ale na miejscu poinformowano mnie jak ważna jest dieta i ćwiczenia. Jeżeli poddasz się zabiegowi to pamiętaj jeszcze o tych dwóch czynnikach, a wówczas będziesz mogła się cieszyć wymodelowaną sylwetką.

#15 Inatka93

Inatka93
  • Użytkownik
  • 18 postów

Napisano 08 marzec 2019 - 09:47

Temat również mnie interesuje, ponieważ koleżanka zaprosiła mnie do primavery na kompleks zabiegów wyszczuplających i zastanawiam się, czy będzie bolało ;) . W pakiecie mamy na przykład masaż podciśnieniowy czy na przykład zabieg antycellulitowy na całe ciało. Czego mogę się kochana spodziewać? Wypad już w poniedziałek, więc fajnie, jakbyście mi coś o o tym napisały. Na początku chciałyśmy sobie zrobić weekend spa, ale w tygodniu jest mniej ludzi i koszta mniejsze.