Nie wiem,ale u mnie było na odwrót.Synek nim przeszedł przez otwór wielkości pomarańczy,to dał mi nieźle popalić.Córka jako pierwsza ,szybciutko,praktycznie bezboleśnie.że zazwyczaj drugi poród przebiega szybciej niz pierwszy.
Poród
#241
Napisano 15 października 2010 - 08:04
#242
Napisano 16 października 2010 - 21:39
#243
Napisano 31 października 2010 - 21:28
#245
Napisano 28 listopada 2010 - 17:53
moja przyjaciolka tez musala jechac na wywolanie porodu bo miala juz 2 tyg po terminie
pewnie beda smarowac cie do pochwowo takim zelem albo dostaniesz kroplowke
wiem tylko z doswiadczenia ze ten zel jest dosc bolesny
ale lepiej zebys juz urodzila
czekamy na adobre wiesci
bedzie wszystko dobrze i nie stresuj sie za bardzo
tyle kobiiet przez to przechodzi
#246
Napisano 28 listopada 2010 - 20:22
Nie martw się na zapas.
Trzymamy kciuki
![]()
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat
są z nami zawsze, chcesz czy nie.
Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany
być może kiedyś spełnią się?
Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy
w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!

#248
Napisano 28 listopada 2010 - 21:10
Między nami nic nie było
Parę nocy, trochę wina,
To za mało by Cię mieć.
Może tylko się łudziłam,
Może lekko pogubiłam,
Nie bój się nie zrobię scen..
Kiedyś się uda
Jeszcze przyjdzie na nas czas
#251
Napisano 29 listopada 2010 - 14:36
wiem tylko z doswiadczenia ze ten zel jest dosc bolesny
Kroplówka też
marce-linka, do zobaczenia już z Paulinką
#253
Napisano 03 grudnia 2010 - 15:17
#255
Napisano 03 grudnia 2010 - 15:25
19.11 na świat przyszła moja mała księżniczka.
gratulacje! żeby wspaniale się rozwijała
marce-linka nie martw się, przecież każda kobieta przez to przechodzi
ja się urodziłam o tydzień później, i wszystko było okej
#256
Napisano 03 grudnia 2010 - 18:18
#257
Napisano 03 grudnia 2010 - 18:32
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#260
Napisano 03 grudnia 2010 - 22:16
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Poród po śmierci |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych























