Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Poród


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
648 odpowiedzi w tym temacie

#241 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 15 października 2010 - 08:04

że zazwyczaj drugi poród przebiega szybciej niz pierwszy.

Nie wiem,ale u mnie było na odwrót.Synek nim przeszedł przez otwór wielkości pomarańczy,to dał mi nieźle popalić.Córka jako pierwsza ,szybciutko,praktycznie bezboleśnie. ;-)

#242 Anika

Anika
  • Użytkownik
  • 100 postów

Napisano 16 października 2010 - 21:39

tak z porodami to jest różnie i każda inaczej to przechodzi wiec nie ma reguły i nie zawsze ten drugi jest szybszy czy lepszy ;-)

#243 aga_ta

aga_ta
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 31 października 2010 - 21:28

Ja rodziłam 3 miesiące temu siłami natury. Ból jest straszny ale jak tylko zobaczy się dziecko natychmiast się o tym zapomina. Według mnie najważniejsze jest współpraca z położną. To czy stosujesz się do jej poleceń naprawdę wpływa na długość porodu. Polecam szkołę rodzenia. Ja chodziłam do szkoły rodzenia i czułam się pewniej jak szłam na porodówkę :) Jak będę planowała kolejne dziecko to napewno wynajmę prywatną położną. Moje koleżanki które miały "swoją" położną o wiele szybciej urodziły i lepiej wspominają poród niż ja.

#244 marce-linka

marce-linka
  • Użytkownik
  • 91 postów

Napisano 28 listopada 2010 - 17:49

Czesc dziewczyny.Nie wiem czy w dobrym dziale to umieszczam ale niech bedzie.Jutro ide do szpitala na wywolanie porodu.Jestem juz 10 dni po terminie a moja malutka jeszcze sie nie spieszy z wyjsciem.Bardzo sie boje......Trzymajcie za nas kciuki!!!!! :->
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#245 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 28 listopada 2010 - 17:53

marce-linka, trzymam kciuki
moja przyjaciolka tez musala jechac na wywolanie porodu bo miala juz 2 tyg po terminie
pewnie beda smarowac cie do pochwowo takim zelem albo dostaniesz kroplowke

wiem tylko z doswiadczenia ze ten zel jest dosc bolesny

ale lepiej zebys juz urodzila
czekamy na adobre wiesci

bedzie wszystko dobrze i nie stresuj sie za bardzo
tyle kobiiet przez to przechodzi
;-)

#246 elizabeth

elizabeth

    lady

  • Użytkownik
  • 7 114 postów

Napisano 28 listopada 2010 - 20:22

marce-linka, ja urodziłam sie 2 tygodnie po terminie i wszystko było ok :)
Nie martw się na zapas.
Trzymamy kciuki <ookk></span>

<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!
 

65vqegz2wjpc3llf.png

 


#247 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 28 listopada 2010 - 20:53

marce-linka, trzymam kciuki za szybki i bezbolesny poród! :-)
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#248 anka1705

anka1705
  • Użytkownik
  • 2 490 postów

Napisano 28 listopada 2010 - 21:10

marce-linka, trzymamy :) powodzenia :*

Między nami nic nie było
Parę nocy, trochę wina,
To za mało by Cię mieć.
Może tylko się łudziłam,
Może lekko pogubiłam,
Nie bój się nie zrobię scen..

Kiedyś się uda
Jeszcze przyjdzie na nas czas


#249 monika34

monika34
  • Użytkownik
  • 528 postów

Napisano 28 listopada 2010 - 22:08

do następnego pisania już z dzisiusiem przy piersi ;-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#250 kashira

kashira
  • Użytkownik
  • 5 282 postów

Napisano 29 listopada 2010 - 13:07

marce-linka, trzymam kciuki :-) Na pewno wszystko będzie dobrze :-) Do dwoch tygodni po terminie to jeszcze nic zlego :-) Malej widocznie cieplutko w brzuszku i nie chce na to zimno wychodzic :-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#251 Marzycielka24

Marzycielka24
  • Użytkownik
  • 4 618 postów

Napisano 29 listopada 2010 - 14:36

wiem tylko z doswiadczenia ze ten zel jest dosc bolesny


Kroplówka też ;-) Ale bez przesady, to krótki ból, a maleństwo wszystko wynagradza :-D

marce-linka, do zobaczenia już z Paulinką :mrgreen: A może nawet już tulisz ją w ramionach? :>

#252 dajmira

dajmira
  • Użytkownik
  • 621 postów

Napisano 02 grudnia 2010 - 18:02

marce-linka daj znac jak Wam poszło, mam nadzieję,że wszystko ułożyło się dobrze i jestes juz szczęsliwą mamusią <dzidzia></span>
Dołączona grafika

#253 lily

lily
  • Użytkownik
  • 690 postów

Napisano 03 grudnia 2010 - 15:17

19.11 na świat przyszła moja mała księżniczka. :mrgreen: Od 24 jesteśmy w domu :) Jestem skrajnie zmęczona, mało sypiam, ale jestem szczęśliwa. Malutka miała wagę przy urodzeniu 2630 i mierzyła 55 cm. Brzuch juz mnie mało boli, tylko wieczorem po całym dniu dokucza mocniej. Miałam cesarkę, więc trochę potrwa nim będę w pełni sprawna.
lilian

#254 dajmira

dajmira
  • Użytkownik
  • 621 postów

Napisano 03 grudnia 2010 - 15:24

lily Gratulacje <flow1></span> Bidulka jestes po tej cesarce, życzę Ci żebyś szybciutko wróciła do formy i zeby ból nie dokuczał, dzielnie się spisałaś a dzidzia na pewno wynagradza wszystkie niedogodności. Dużo zdrówka dla Was i wytrwalości <pocieszacz></span>
Dołączona grafika

#255 Etinietiette

Etinietiette
  • Użytkownik
  • 332 postów

Napisano 03 grudnia 2010 - 15:25

19.11 na świat przyszła moja mała księżniczka. :mrgreen:


gratulacje! żeby wspaniale się rozwijała :mrgreen:

marce-linka nie martw się, przecież każda kobieta przez to przechodzi ;-)
ja się urodziłam o tydzień później, i wszystko było okej :-D

#256 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 03 grudnia 2010 - 18:18

lily, gratuluje <flow1></span> niech mala rosnie zdrowo i nie dokucza za bardzo Mamie ;-) a Tobie zycze szybkiego powrotu do formy <przytul></span>

#257 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 03 grudnia 2010 - 18:32

ale to szybciutko zleciało. gratuluje coreczki ;-)

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#258 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 03 grudnia 2010 - 18:41

lily gratulacje <flow1></span>
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#259 kashira

kashira
  • Użytkownik
  • 5 282 postów

Napisano 03 grudnia 2010 - 18:41

lily, gratuluje coreczki ;-) Mam nadzieje, ze teraz juz z gorki, życze Wam spokojnych nocy i wielu radosnych chwil ;-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#260 Marzycielka24

Marzycielka24
  • Użytkownik
  • 4 618 postów

Napisano 03 grudnia 2010 - 22:16

lily, gratulacje serdeczne :-) Niech się Mała zdrowo chowa :-D

<flow1></span> <flow1></span> <flow1></span>





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych