Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Poród


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
648 odpowiedzi w tym temacie

#281 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8 138 postów

Napisano 29 lutego 2012 - 14:30

nikus, całkiem przyjemnie wyglądał porod. Bez jakichs nieprzyjemnych akcji z położnymi czy innymi ;-)
Super, że macie już maluszka ze sobą :D Niech teraz chłopak zdrowo rośnie ;-) ;-)
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#282 Jula

Jula
  • Użytkownik
  • 1 273 postów

Napisano 29 lutego 2012 - 14:42

nikus całkiem sprawnie Ci poszło, a co do męża to aż się sama do siebie uśmiechałam jak o nim czytałam. Z takim wsparciem rzeczywiście możesz rodzić co roku :mrgreen:

er3mjw4zst9mivdb.png


#283 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 29 lutego 2012 - 14:49

nikus, szybko i sprawnie, obym i ja tak miała :lol:
a za ten porod rodzinny cos płaciłas ? jak to bylo ??
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#284 monik_ka

monik_ka
  • Użytkownik
  • 1 680 postów

Napisano 29 lutego 2012 - 15:26

nikus fajnie czytać że zadowolona jesteś i masz miłe wspomnienia ;-)
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#285 nikus

nikus
  • Użytkownik
  • 3 355 postów

Napisano 29 lutego 2012 - 16:31

Bez jakichs nieprzyjemnych akcji z położnymi czy innymi

Na porodowce faktycznie panowala mila atmosfera. Na polozniczym juz roznie :roll:

Zawsze zartowalam, ze chce miec mlodego, przystojnego lekarza podczas porodu :-P I co? I mialam zarowno mlodego jak i przystojnego :lol: Po wszystkim bylo mi lyso :oops:

a za ten porod rodzinny cos płaciłas

Normalnie sie placi, ale my bylismy na ten dzien jedyni do porodu rodzinnego SN i nic nie placilismy 8-)

monik_ka, musze i tobie podziekowac za dobre rady tuz przed <przytul></span>

Zanim zostałeś poczęty - pragnęłam Cie ,

zanim się urodziłeś - kochałam Cię ,

nim minęła pierwsza minuta Twojego życia -

byłam gotowa za Ciebie umrzeć... 


#286 karatetyka

karatetyka
  • Użytkownik
  • 5 629 postów

Napisano 29 lutego 2012 - 18:05

nikus, super, że wszystko minęło sprawnie i bez komplikacji :) Przede wszystkim jestem pełna podziwu dla Twojego opanowania, kiedy mimo mocnych skurczy zaganiałaś męża do spania, twierdząc, że w nocy nigdzie się nie ruszasz :-P A rano jeszcze spokojny prysznic i herbatka :mrgreen: Znając mnie i moje skłonności do paniki, u mnie wyglądałoby to zupełnie inaczej :lol:
Jesteś dzielną kobitką :)

#287 Jogobella

Jogobella
  • Użytkownik
  • 1 174 postów

Napisano 29 lutego 2012 - 18:33

Całkiem inaczej wyobrażałam sobie poród. Myślałam, że będzie łatwo, szybko i przyjemnie. Jakże się rozczarowałam. Wprawdzie miałam znieczulenie, ale z każdą kolejną dawką poród opóźniał się. Miałam już dość, na dodatek chciało mi się spać. Poród nie postępował, bo Synek w ostatniej chwili odwrócił się i konieczna była cesarka. Przyjęłam to wielką ulgą. Uśpili mnie i więcej już nic nie pamiętam. Rodziłam całą noc, Synek urodził się z rana.
Gdyby nie mąż, to nie wiem jakbym to wszystko zniosła.

#288 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 29 lutego 2012 - 18:48

nikus pozazdrościć takiego porodu... gdyby każda taki miała :)

#289 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5 825 postów

Napisano 29 lutego 2012 - 19:13

nikus super się czyta Twoje wspomnienia- taki bije z nich spokój, choć domyślam się, że w praktyce to inaczej wyglądało :-P Ale szybko się uwinął Maluszek z wyjściem na świat :)
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#290 Majorka^^

Majorka^^
  • Użytkownik
  • 5 119 postów

Napisano 29 lutego 2012 - 20:03

nikus świetny opis :-) Ja tez mam bardzo niski próg bólu więc Twój opis wniósł nadzieje w moje życie, że kiedyś tam i ja jakoś przeżyję poród :lol:

I mąż się spisał :-D

No to kiedy możemy się spodziewać kolejnego opisu z Twojego porodu :mrgreen:
Co to jest miłość ?
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...

#291 elizabeth

elizabeth

    lady

  • Użytkownik
  • 7 114 postów

Napisano 01 marca 2012 - 21:19

nikus - ależ Ty byłaś spokojna :shock: prysznic i herbatka?? dla mnie szok :P
Ale cieszy mnie, że poród był spokojny i obył się bez jakichś nieprzyjemność w szpitalu czy coś ;)

<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!
 

65vqegz2wjpc3llf.png

 


#292 halynka

halynka

    mamuśka

  • Użytkownik
  • 5 652 postów

Napisano 07 marca 2012 - 16:11

nikus świetnie czyta się taka historię. Jesteś bardzo dzielną kobietą, że tak sprawnie przez to wszystko przeszłaś. No i fajnie,ze miałaś dobrą opiekę w szpitalu i wsparcie męża.

prysznic i herbatka?? dla mnie szok :P


Też mnie zadziwił ten fragment, ale widać nie wszyscy od razu panikują (jak ja) :-P

201401111762.png

km5skrhmtofzztsl.png

 

 

 


#293 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 07 marca 2012 - 16:29

nikus, pięknie aż ci zazdroszczę :->

#294 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 19 maja 2012 - 14:04

To może teraz i ja ;)
Witam



Nasze małe słoneczko przyszło na świat 14 maja, tuz po 22 . ;)
Podzieliło sprawiedliwe date narodzin - 14 - po mamie, maj - po tacie :-P

W poniedziałek skurcze miałam już od 7 rano, ale nieregularne, byłam pewna że to jeszcze nie ten moment . Po 19 pojechalismy do szpitala.
Na IP okazało sie ze mam juz rozwarcie na 6 cm . :lol: Szybko na sale porodowa i tam 2 godzinki i nasz mały Cud był z nami . :mrgreen:
Najgorsza dla mnie była koncowka - bole parte. Do 8-9 cm tylko sobie pojekiwałam , ale pozniej darłam sie jak glupia - choc obiecywałam sobie ze nie bede
obeszło sie bez znieczulenia ( zreszta w tym szpitalu i tak nie daja, bo rodziłam u nas nie w Krakowie) i bez problemow.
Cały bol poszedł w niemapiec teraz - liczy sie tylko Emilka.
Sala porodowa ok, połozne super,Maż spisał sie na medal. Jestem z niego bardzo dumna
Z niego, z siebie, Emilki.
teraz staramy się wszystko ogarnac, miec tez chwile dla Nas, dla siebie.
Ale najpiekniejsze momenty to te kiedy sobie leżymy a nasza gwiazdeczka pomiedziemy nami.
Jest taka malenka . <dreams></span>
Malusie dłonie, stopki, oczka, usteczka. Tylko włoskow ma bardzo duzo i długie. :lol: Taka mała czarnulka.
Jestesmy w niej totalnie zakochani. <serduszka></span> <serduszka></span> <serduszka></span> <serduszka></span>
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#295 Madź

Madź

    heksa

  • Użytkownik
  • 4 069 postów

Napisano 19 maja 2012 - 14:07

Sajuri, fajnie, że tak gładko poszło ;-)
Jeszcze raz gratulacje, i dużo zdrówka dla Emilki :*
“One, remember to look up at the stars and not down at your feet.
Two, never give up work. Work gives you meaning and purpose and life is empty without it.
Three, if you are lucky enough to find love, remember it is there and don't throw it away.”
 

#296 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 19 maja 2012 - 14:14

Sajuri, gratulacje :!:
faktycznie szybko poszło :-)

#297 Katarzynka89

Katarzynka89
  • Użytkownik
  • 2 672 postów

Napisano 19 maja 2012 - 14:37

Sajuri, fajnie czyta się Twoją relację. Jakby poród był mało bolesny.

the sun is always rising in the sky somewhere...



Dołączona grafika

#298 Natalka

Natalka
  • Użytkownik
  • 1 457 postów

Napisano 19 maja 2012 - 14:46

Sajuri, gratulacje dla Ciebie, dzielna kobieto i męża, za wsparcie :-D

#299 kaskuskaa

kaskuskaa
  • Użytkownik
  • 256 postów

Napisano 19 maja 2012 - 15:28

Sajuri serdeczne gratulacje!!!! <rozyczka></span> rzeczywiscie jak tak opowiadasz to i ja choc mam jeszcze troszke czasu to wogole sie nie boje tego wszystkiego. Wiem ze to wspaniale przezycie dla Waszej trojki i teraz pozostaje zyczyc Wam zdrowka i wieeeeleee wspanialych chwil spedzonych juz z ta malutka najwazniejsza osobka!!!! <serducho></span>
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#300 nikus

nikus
  • Użytkownik
  • 3 355 postów

Napisano 19 maja 2012 - 16:11

Sajuri, gratuluje raz jeszcze! Super, ze porod przebieg tak szybko i w miare latwo ;-)

Ale najpiekniejsze momenty to te kiedy sobie leżymy a nasza gwiazdeczka pomiedziemy nami.

Najpiekniejsze...

Zanim zostałeś poczęty - pragnęłam Cie ,

zanim się urodziłeś - kochałam Cię ,

nim minęła pierwsza minuta Twojego życia -

byłam gotowa za Ciebie umrzeć... 






Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych