@Blondynka88, śliczny pierścionek!!
dostałam się na studia - do Katowic
Gratulacje!! 
Przygotowałam już wszystko co trzeba... mam nadzieję, że da radę. Ale stres jest.
Dasz radę!! No kto jak nie Ty 
Oglądam właśnie nowy, durny reality show - "kto poślubi mojego syna?"
Jak wrażenia?? Ja całkiem o tym zapomniałam a byłam ciekawa...
Witam,
Wczoraj poszliśmy we 4 na długaśny spacerek. Wróciliśmy wszyscy padnięci ale było przyjemnie i tak rodzinnie.
A dzisiaj z Hanką nie śpimy od 4.
O 6 śmigam po bułeczki na śniadanko bo już robię się głodna a ok. 9 wpada do nas położna na wizytę. Już przygotowałam dla niej zestaw pytań
Potem pewnie zakupki itp
Teraz się pochwalę
W sobotę mój tata idzie na "imprezę" firmową w Kazimierzu Dolnym. Miał nie iść ale okazało się, że musi się stawić bo zostanie odznaczony jakimś tam "medalem" za zasługi dla firmy, staż pracy i coś tam jeszcze. W sumie to sympatycznie. No a my w niedzielę wyruszamy również na imprezę firmową (ta sama firma) ale już do Janowca. To już będzie mniej oficjalne w formie festynu. Tatuś pochwali się córcią, która to może załapie się na balonik
(gdzie nie pójdziemy to wszyscy mówią,że mała do G. podobna, a ja??)