Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Pogaduchy wrześniowe 2014


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
299 odpowiedzi w tym temacie

#41 Melodia19

Melodia19
  • Użytkownik
  • 3 228 postów

Napisano 03 września 2014 - 08:55

@Blondynka88  Śliczny !! :) a powiększenie rodzinki kiedyś planujecie? :-)

 

Cześć!

 

My z małym w domu, mąż poszedł do pracy. Ogarnęłam troche mieszkanko, i zaraz musze zrobić pranie moich sweterków.

Botki mi przyszły i jestem zadowolona, mnie się podobają! :-P :-P

 

Pogoda zapowiada się fajna i ciepła... :-) :-)

 

Nic się u nas nie dzieje, więc nie ma więcej co pisać.. :-) Coś mnie wczoraj serce bolało, miałam niskie cisnienie, i brzuch mnie dziwnie bolał... :roll:

narazie spokój, oby już nie wracało :-)

 

 

Milego!


iv09i09kftvt0mdm.png

 

 

 


#42 Lady Di

Lady Di
  • Użytkownik
  • 1 800 postów

Napisano 03 września 2014 - 09:36

Witam we wrzesniu :)

U nas jeszcze pogoda dopisuje ;)

Upałów nie ma, ale słoneczko jest codziennie :)

Ja w pracy , dzieci zaczęły szkołę ;)

Miłego dnia ")



#43 Blondynka88

Blondynka88
  • Użytkownik
  • 1 351 postów

Napisano 03 września 2014 - 09:41

@wloczykijka dziękuję :)


Śliczny !!
dzia :)


a powiększenie rodzinki kiedyś planujecie?
Kiedyś... ;) Plan jest, że do mojej trzydziestki, ale zobaczymy jak się w życiu potoczy. Chcę najpierw złapać stałą pracę i większe mieszkanko kupić. Teraz mamy tylko jeden pokój.


Botki mi przyszły i jestem zadowolona, mnie się podobają!
Pokaż jakie kupiłas.


Upałów nie ma, ale słoneczko jest codziennie
No to super :D

nixqp2.png


#44 inqaa

inqaa
  • Moderator
  • 5 515 postów

Napisano 03 września 2014 - 15:13


Pogoda zapowiada się fajna i ciepła... :-) :-)

U mnie o dziwo też słoneczko ;-)

 

Informacja z ostatniej chwili - dostałam się na studia - do Katowic <lol>

Jezu, czemu wszędzie tam gdzie mi daleko tylko nie tam gdzie trzeba ? <bezradny> Przecież wiadomo, że trzeba gdzieś mieszkać, za coś się utrzymać.... Niech to szlag ! Do początku października zostanie ze mnie kłębek nerwów....


Keep calm and become a doctor <serducho> // Mission completed <tanczy7>

 

 


#45 palomka

palomka
  • Użytkownik
  • 2 338 postów

Napisano 03 września 2014 - 16:38

@inqaa ooo a gdzie do Katowic na UŚ czy jakaś inna szkoła? :D

 

Witam się po pierwszym dniu praktyk. Przetrwałam, bo dzisiaj to tylko sobie siedziałam i obserwowałam.

Natomiast już jutro zacznie się jazda.... bo samodzielnie prowadzę 3 godziny lekcyjne zajęć.

Przygotowałam już wszystko co trzeba... mam nadzieję, że da radę. Ale stres jest. :roll:

 

Miałam wybrac się dzisiaj dla relaksu na rower z Połówkiem, ale po napisaniu tych scenariuszy odechciało mi się.

Zrobię herbatę, wskakuję pod kołdrę i nigdzie się nie ruszam...

 

Miłego!


I ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę...smileys-hearts-339319.gif

 


#46 Madź

Madź

    heksa

  • Użytkownik
  • 4 069 postów

Napisano 03 września 2014 - 17:39


Przecież wiadomo, że trzeba gdzieś mieszkać, za coś się utrzymać

do pracy rodacy :P

ja cały czas kogoś potrzebuję :lol:

i K. trzeba zostawić :P

 

heloooł ;-)

ja dzisiaj tylko połówkę znowu miałam, jutro 12h i po pracy do kumpeli idę spać, bo moje dziecko u niej będzie.

W domu sajgon straszny, muszę coś ogarnąć, bo aż się mieszkać nie chce :lol: a tak mi się spać chce, wczoraj po tych 12h padłam na pysk i dzisiaj mi się zaspało, ale na szczęście do przedszkola spóźniłyśmy się tylko 15 minut :roll:

 

@palomka powodzenia jutro ;-)

 

i w ogóle nie wiem gdzie ta poprawa pogody, bo u mnie dalej nieciekawie :roll:


“One, remember to look up at the stars and not down at your feet.
Two, never give up work. Work gives you meaning and purpose and life is empty without it.
Three, if you are lucky enough to find love, remember it is there and don't throw it away.”
 

#47 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 03 września 2014 - 17:42

@Blondynka88 sliczny , lubie taki kolor oczek w pierscionkach ;-)

 

myslałam, ze zabiore sobie aparat na wyjazd ale nic z tego.:roll:


czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#48 Janina

Janina

    franca

  • Użytkownik
  • 938 postów

Napisano 03 września 2014 - 17:50

@inqaa gratulacje :) dostałaś się chyba wszędzie gdzie składałaś :D

@palomka powodzenia jutro!

 

<hello>

 

Dziś mnie okropnie boli głowa, chyba migrena się zaczyna, mam nadzieję, że w porę wzięłam tabletkę i jej nie zwrócę.

W niedzielę wyjeżdżamy, już nie mogę się doczekać, potrzebuję się zresetować. Mam nadzieję, że w Kazimierzu nabiorę sił.


Lubię czytać!    <lovam1>  Marcjanna Fornalska "Pamiętnik matki"

 


#49 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 03 września 2014 - 17:58


do Katowic
i co beda katowice ??? w katowicach jest sporo akademików ;-)

 


w ogóle nie wiem gdzie ta poprawa pogody, bo u mnie dalej nieciekawie
dokladnie , ja rano yslałam nad krótkim rekawkiem, ale dobrze zesie nie wygupiłam, bo w pracy jeszcze sweter załozyłam.

 

powinnam przejrzec ciuchy , powoli zastanowic co trzeba przeprac w co sie spakowac etc ale      nie chce mi sie :roll:


czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#50 inqaa

inqaa
  • Moderator
  • 5 515 postów

Napisano 03 września 2014 - 20:44


ooo a gdzie do Katowic na UŚ czy jakaś inna szkoła? :-D

Śląski Uniwersytet Medyczny ;-)


ja cały czas kogoś potrzebuję :lol:

byśmy się dogadały <lol>


i K. trzeba zostawić :-P

no też ubolewam <bezradny> Ale chciałabym go pewnie ściągnąć tam za jakiś czas.


dostałaś się chyba wszędzie gdzie składałaś :-D

no właśnie tam gdzie mi zależy się nie dostałam :cry:


i co beda katowice ???

okaże się później, prawdopodobnie muszę jechać tam zawieźć papiery w piątek :-/ i dlatego też pozostaje pod znakiem zapytania mój wyjazd na mazury.

Wszystko jest nie tak jak powinno być <cryyy>

 

Oglądam właśnie nowy, durny reality show - "kto poślubi mojego syna?" <lol>

Zaraz jeszcze prysznic ;-)


Keep calm and become a doctor <serducho> // Mission completed <tanczy7>

 

 


#51 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8 138 postów

Napisano 03 września 2014 - 21:23


Oglądam właśnie nowy, durny reality show - "kto poślubi mojego syna?"

Czekam na jakiś komentarz. Bo kumpela mi pisze, że ogląda i sika ze smiechu :lol:
Oglądam właśnie nowy, durny reality show - "kto poślubi mojego syna?"

Ja wybrałam mecz (Niem - Arg) i póki co 1-4 <co>  Mistrzowie....

 

@inqaa no to teraz decyzja do podjęcia ;-) Ale gratuluję tego, że się tam też dostałaś.

 

Mnie na wieczór rozbolała głowa. Za dużo dziś informacji dostała. Dziwnych. Ale fajnych. Chyba. Dosyć...  <hepi1>  Ajjjjj  <bing1> Spać i przespać to. Byle za dużo przed snem nie myśleć. 

 

Dobranoc. <czirl1>

 

PS. I u mnie dziś wiosenna pogoda była <tuptup>


“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#52 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 03 września 2014 - 22:07


kto poślubi mojego syna?"
nie wiem czy smiac sie czy plakac jak wiekszosc ludzi jest płytkich :roll:

@Olenka zeby tak sie dało nie myśleć :roll:

 

bilet zamówiony na autobus.prawie 6 h w drodze bede, choc autem mozna by to pokonac w 3 h ;-)

 

zjadlam lody , teraz kawałek jakiegoś filmu i lulu ;-)


czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#53 AgnieszkaT

AgnieszkaT
  • Użytkownik
  • 3 547 postów

Napisano 04 września 2014 - 04:51

@Blondynka88, śliczny pierścionek!!


dostałam się na studia - do Katowic

Gratulacje!! :D


Przygotowałam już wszystko co trzeba... mam nadzieję, że da radę. Ale stres jest.

Dasz radę!! No kto jak nie Ty :D


Oglądam właśnie nowy, durny reality show - "kto poślubi mojego syna?"

Jak wrażenia?? Ja całkiem o tym zapomniałam a byłam ciekawa...

 

Witam, 

 

Wczoraj poszliśmy we 4 na długaśny spacerek. Wróciliśmy wszyscy padnięci ale było przyjemnie i tak rodzinnie.

A dzisiaj z Hanką nie śpimy od 4.

O 6 śmigam po bułeczki na śniadanko bo już robię się głodna a ok. 9 wpada do nas położna na wizytę. Już przygotowałam dla niej zestaw pytań :D 

Potem pewnie zakupki itp

Teraz się pochwalę:) W sobotę mój tata idzie na "imprezę" firmową w Kazimierzu Dolnym. Miał nie iść ale okazało się, że musi się stawić bo zostanie odznaczony jakimś tam "medalem" za zasługi dla firmy, staż pracy i coś tam jeszcze. W sumie to sympatycznie. No a my w niedzielę wyruszamy również na imprezę firmową (ta sama firma) ale już do Janowca. To już będzie mniej oficjalne w formie festynu. Tatuś pochwali się córcią, która to może załapie się na balonik :) (gdzie nie pójdziemy to wszyscy mówią,że mała do G. podobna, a ja??)



#54 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 04 września 2014 - 06:35


(gdzie nie pójdziemy to wszyscy mówią,że mała do G. podobna, a ja??)
do ciebie od pasa w dól podobna ;-)

 

ja juz nie spie, sniadanko i mykam po plyn do demakijazu.


czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#55 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7 695 postów

Napisano 04 września 2014 - 09:05

<hello>

 

Nareszcie jakaś możliwa pogoda, pranie schnie już trzeci dzień :-D

Misiek w pracy, a ja się byczę bo mam kilka dni urlopu. :-) Tak, o żeby odpocząć :-)Takie przesiadywanie w samotności chyba nie jest za dobre, bo jakaś nostalgia mnie chyta :-P

Przydało by się wymyśleć coś konstruktywnego :-D



#56 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 04 września 2014 - 11:45


Nareszcie jakaś możliwa pogoda, pranie schnie już trzeci dzień
wlasnie a na dzisiejszym sloneczku migusiem ;-)

 


Przydało by się wymyśleć coś konstruktywnego
moze gotuj ;-)

 

zaraz zjem cos , potem do pracy , jeszcze tylko jeden opiep kurwa  w pracy i byle do 21,30 :mrgreen:  :-/ na mysl o pakowaniu mnie sie podnosi , kompletniezero pomysłu co zabrac , bo pogoda nie jest wogóle przewidywalna ....


czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#57 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8 138 postów

Napisano 04 września 2014 - 12:10


zeby tak sie dało nie myśleć :roll:

Ciężko, bo ostatnio sama zanim zasnę to do dwóch godzin potrafię się po łóżku wytarzać.

 

 


zostanie odznaczony jakimś tam "medalem" za zasługi dla firmy, staż pracy i coś tam jeszcze

Noo, nooo. To córcia pewni dumna z tatusia :D

 

 

Witam się, <jezorek11>

Wczoraj na wieczór koleżka dorzucił do pieca i wciągnął mnie w dziwne pogawędki. Ale przynajmniej zasypiałam i sama się do siebie śmiałam. Jak to niektórzy potrafią mnie rozbawić <umieraam>

Dziś już listonosz mnie odwiedził. Spotkanie wyznaczone....30 września. :roll: Ale... potem, oby, z górki wszystko się potoczyło. <bravoo>

Słoneczko świeci, spacerniak zaliczony. Zabieram się za naukę ;-)

 

Oby dzisiejszy dzień był spokojniejszy <amen> <amen> <bing1>


“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#58 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5 024 postów

Napisano 04 września 2014 - 12:48

Dzień Doberek <flow1>

 

Pogoda ładna od kilku dni, słoneczko świeci, wiatru prawie nie ma  <sun_>

Zakupy zrobiłam, później ugotuję z nich obiad  <mniami2>

Teraz trochę poleniuchuję, bo kompletnie się dziś nie wyspałam. Nie mogłam zasnąć, więc zaczęłam czytać książkę i tak do 4 siedziałam. Miałam nadzieję, ze odeśpię po prostu i wstanę później niż zwykle. Jednak jak się ma obok bloku budowę a prawie za ścianą przedszkole to czasem bywa ciężko <zleee> Taka jakaś lekko rozdrażniona jestem przez to.

 

Miłego dnia Babeczki :*


Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>


#59 nikus

nikus
  • Użytkownik
  • 3 355 postów

Napisano 04 września 2014 - 17:19

@ AgnieszkaT czytajac twoje posty, zauwyzylam, ze Hania nie wywrocila wam swiata do gory nogami. Bylo jak jest prawie  ;-) I dobrze! U nas tak sie nie obeszlo  :-P

 


na mysl o pakowaniu mnie sie podnosi , kompletniezero pomysłu co zabrac , bo pogoda nie jest wogóle przewidywalna ....

Dlugi+krotki rekaw, sweterek, kurtka i kalosze  :-P  Kiedy wyjezdzasz?

 


Spotkanie wyznaczone....30 września.
Jakie spotkanie?

 


Pogoda ładna od kilku dni
U mnie dopiero od 2dni ;-)

 

Hej wszystkim!

 

Padam!

Maz skonczyl na dzis robote na dworze i poszedl z Okruszkiem do pobliskiego lasu na grzyby :lol:  

Ostatnio mam nadmiar roboty tlumaczeniowej, wiec padam na pysk :-/

Ogolnie jest ok, wiec nie bede marudzic :-P

Oprocz, ze przylazla @ i chcica jak zawsze wieksza u nas obojga <umieraam>  :-P 

 

Milego wieczora ! 


Zanim zostałeś poczęty - pragnęłam Cie ,

zanim się urodziłeś - kochałam Cię ,

nim minęła pierwsza minuta Twojego życia -

byłam gotowa za Ciebie umrzeć... 


#60 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 04 września 2014 - 21:31

@karatetyka :

Ja często śmieję się sama do siebie, bo a to coś mi się przypomni, a to dostanę jakiegoś smsa, a to słyszę piosenkę, którą lubię. Czasem mijani ludzie dziwnie na mnie patrzą

 

ja ostatnio w pracy tak mialam, ze mi sie usmiech z twarzy nie chcial odkleić ;-) i ludzie dziwnie patrzyli.

 

Miało być pyszne, jogurtowe

 

mnie z jogurtowego z róznych przepisów, prawie zawsze zakalec wychodzi :roll:

 


to do dwóch godzin potrafię się po łóżku wytarzać.

a potem jeszcze sie przysni :-(

 


Kiedy wyjezdzasz?
w poniedzialek


sweterek
dwa w uniwersalych kolorkach juz wypralam , spodnie tez ;-) jakos dam rade  ;-) 

 


kalosze
nie posiadam, z butami zawsze jest problem.

 


chcica jak zawsze wieksza u nas obojga

nie powstrzymuj sie :P

 

zmeczona, pazurki zrobilam , zaraz lulu .

spokojnej nocy


czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 






Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych