Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Pogaduchy wrześniowe 2014


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
299 odpowiedzi w tym temacie

#1 AgnieszkaT

AgnieszkaT
  • Użytkownik
  • 3547 postów

Napisano 01 wrzesień 2014 - 06:15

LadyNefretete, dnia 31 Sie 2014 - 12:49, napisał:snapback.png


ja uwielbiam zbierać może w przyszłym tyg sięwybiore na jakieś  

O to tak jak ja!! u mnie sąsiedzi szaleją po lasach i codziennie wracają z pełnymi koszami.

 

 

karatetyka, dnia 31 Sie 2014 - 13:06, napisał:snapback.png


Zawsze w czasie sprzątania włączam muzykę i drę się wniebogłosy

A to witaj w klubie  :-D dobrze, że małej muzyka nie przeszkadza i śpi:D

 

 

inqaa, dnia 01 Wrze 2014 - 01:18, napisał:snapback.png


Grali Bracia

Oooo bardzo ich lubię  :-)

 

Witam z rana,

Od 3 na nogach  :-D o 19 wykąpaliśmy małą i do 3 spała jak zabita. A później zanim się ogarnęliśmy z karmieniem i pieluchami to mi się spać odechciało. 

Mąż musiał dzisiaj pojechać do pracy więc i ja zabrałam się za robotę. 2 pranie wstawione, mieszkanko odkurzone, muza sobie leci, mała śpi więc czas dla siebie. Obiadu nie muszę robić bo coś tam mi zostało...

Wyszłabym na spacer ale kuźwa od wczoraj pada deszcz  :-/

Może zajmę się kwiatkami zagrzebie się pod kocem z książką :-)

 

Miłego dnia!!!



#2 Melodia19

Melodia19
  • Użytkownik
  • 3228 postów

Napisano 01 wrzesień 2014 - 08:43

Witam we wrześniu ! :)

 

Mały śpi, a ja trochę się ogarnęłam i myśle co by tu zjeść.

Mąż wraca z pracy wieczorem więc cały dzień sami. Mam nadzieje, że padać nie będzie , bo na spacerach czas szybciej leci.

Ciesze się , że seriale wracają, będzie co oglądać. :mrgreen: :mrgreen:

 

Czekam na 4 przesyłki w tym tygodniu, zamowilam sobie botki i 3 sweterki. :-) :-)  Mam nadzieje, że będe zadowolona <ookk>

 

Na obiad nie mam pomysłu , ale jeszcze czas ,żeby o tym myśleć.

 

Miłego dnia! :-)


iv09i09kftvt0mdm.png

 

 

 


#3 halynka

halynka

    mamuśka

  • Użytkownik
  • 5652 postów

Napisano 01 wrzesień 2014 - 09:01

WItam wrześniowo :)

Weszłam w pogaduchy sierpniowe i się dziwiłam, że odpowiedzi nie mogę dodać. Mały drzemie, a M. jeszcze przed pracą do lasu wyskoczył na grzybki i mi robotę przyniósł. Chętnie też bym się wybrała, ale jeszcze smarkam więc w taką pogodę szlajanie się to nie dla mnie. Dziś w planach sprzątanie. Popołudnu mawet połówek się deklarował do pomocy. Chcę to zobaczyć. Męczy mnie tylko, że musiałam odmówić koleżance zaproszenia na wesele, bo M. nie wie czy nie będzie musiał być w pracy :( Wczoraj na obiad była zapiekanka makaronowa- z brokułami, serem i cieciorką. M. znalazł ją w szafie, nie chciał tego ruszyć a jak spróbował to stwierził, że dobre to to xD

 

@magdaaaaa mój mały już jest mięsożerny :P

@LadyNefretete jeśli o mój wegetarianizm idzie to Ci wojujący powiedzieliby, że już nie jestem. Po porodzie jak dostałam wykład, to dałam się namówić i kilka razy grzecznie drób zjadłam "dla dziecka", ale mnie to nie przekonało i wracam do starych zwyczajów. Dziecku daje popróbować wszystkiego. Jak odrzuci - jego wybór.


201401111762.png

km5skrhmtofzztsl.png

 

 

 


#4 wloczykijka

wloczykijka
  • Użytkownik
  • 1104 postów

Napisano 01 wrzesień 2014 - 09:59

@AgnieszkaT Jak sie czujesz ??

 

Powrót do pracy po urlopie jest na prawdę cieżki, ale na szczęście już prawie z górki..

X zaczął mi w końcu toaletkę.

A ja się bawię ze słoikami



#5 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5024 postów

Napisano 01 wrzesień 2014 - 10:40

Dzień Doberek <flow1>

 


i cieciorką. M. znalazł ją w szafie, nie chciał tego ruszyć a jak spróbował to stwierził, że dobre to to
Pycha to to :mrgreen: Osobiście uwielbiam! Zupa z niej jest pycha ale lubię też tak samą podjadać z miseczki <jezorek11>

 

Wrzesień - sresień <zleee> Nie lubię jesieni i zimy! Oddajcie mi latooooo  <cryyy>

 

Zmykam zaraz do kosmetyczki i później do jubilera. Po drodze może jakieś zakupy spożywcze uczynię  :mrgreen:

Po powrocie czeka mnie odkurzanie i zmywanie, bo się brud zrobił w mieszkaniu  <bezradny>

 

Miłego dnia Babeczki :*


Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>


#6 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8138 postów

Napisano 01 wrzesień 2014 - 11:53


Wrzesień - sresień

Przyłączam się do tego komplementowania tej pory roku ...

 

 

 


Od 3 na nogach

Witamy stare nawyki :-D :-D Mała chyba po mamuśce to odziedziczyła :-P

 

Solidaryzuje się z @Madź. Też mam strasznie męczącą @ i od 2 dni chodzę i szukam kogoś na kim mogłabym się wyładować :-/ Nie wspomnę o bólach pleców. I brzucha.... i pleców.

 

W piątek zaliczyliśmy pierwsze balety w Berlinie. <ookk> <ookk> Nie pamiętam kiedy ostatnio tupałam nóżką, więc wyszalałam się konkretnie ... w  towarzystwie zacnych kawalerów <tancze> Spodobało mi się bardzo to, że w PL w klubie jest 90% kobiet, a tutaj odwrotność. 90% mężczyznóF  <bananowy1> Będę częściej tam zaglądać.

 

Póki co zabieram się za kawę, papiery, troche nauki i może jakiś serial wygrzebie.

Udanego poniedziałku.

 

9538395132_juz_poniedzialek.jpg


“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#7 AgnieszkaT

AgnieszkaT
  • Użytkownik
  • 3547 postów

Napisano 01 wrzesień 2014 - 12:07

@wloczykijka, a dziękuję bardzo dobrze :D  No może czasami dobija mnie kłucie w podbrzuszu ale to od cesarki chyba jeszcze ale poza tym jest  <ookk>


Wrzesień - sresień Nie lubię jesieni i zimy! Oddajcie mi latooooo 

Nie ma tak dobrze, w końcu zaczyna się coś dla mnie :)


Witamy stare nawyki Mała chyba po mamuśce to odziedziczyła

No chociaż w końcu znalazło się coś, co ma po mnie, bo tak gadzina mała to córeczka tatusia. Nawet co dziwne uszy ma po tacie :/

 

 

Może to dziwnie zabrzmi ale się nudzę :/ Posprzątałam, wszystko na full, mała ogarnięta i śpi, uszata obok a ja nie mam co robić :/  

Chyba zostało mi czekanie do 15 a wtedy do domu wróci G. 



#8 halynka

halynka

    mamuśka

  • Użytkownik
  • 5652 postów

Napisano 01 wrzesień 2014 - 12:25


Może to dziwnie zabrzmi ale się nudzę :-/

To dla mnie brzmi bardzo dziwnie. Ja mam wrażenie, że ledwo usiądę to mały się już budzi. Chociaż, nauczyłam się, że robota nie zając :)  Może upichcisz coś dobrego? Małż ci będzie za to wdzięczny. Albo ciasto ;)

 


W piątek zaliczyliśmy pierwsze balety w Berlinie. Nie pamiętam kiedy ostatnio tupałam nóżką, więc wyszalałam się konkretnie ...

Oj też bym chętnie się wyszalała... Ostatnio w klubie byłam... Ze 2 lata temu :shock:


201401111762.png

km5skrhmtofzztsl.png

 

 

 


#9 palomka

palomka
  • Użytkownik
  • 2338 postów

Napisano 01 wrzesień 2014 - 13:01

Witam się we wrześniu.

Ja tam ten miesiąc osobiście bardzo lubię, z kilku powodów. :D

 

Zaliczyłam już dzisiaj od rana zakupy - udane, więc humor od razu lepszy.

Teraz lenię się z laptopem na kolanach, zostały mi jeszcze dwa dni błogiego lenistwa. Więc korzystam. :D

Zaraz wezmę w łapki książkę i ją dokończę. :D

 

Miłego dnia!


I ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę...smileys-hearts-339319.gif

 


#10 Findmysky.

Findmysky.

    słaba, ale udźwignie

  • Użytkownik
  • 1069 postów

Napisano 01 wrzesień 2014 - 13:19

Dzień dobry.

 

Kolejny miesiąc zleciał taaaak szybko. Aż nie chce się wierzyć, że jeszcze trochę i ponura jesień.

 

 

Już jutro zaczynam praktyki, trzymajcie kciuki. :)

Dziś brak konkretnych planów. Pewnie TV, bo zaczynają się nowe serie programów i seriali.

 

Miłego dnia. :*


''W życiu często by­wamy poniewiera­ni, dep­ta­ni, upo­karza­ni i ob­rażani, a mi­mo to wciąż jes­teśmy ty­le sa­mo warci''

#11 wloczykijka

wloczykijka
  • Użytkownik
  • 1104 postów

Napisano 01 wrzesień 2014 - 14:14

@AgnieszkaT tak w sumie ominęło mnie to że rodziłaś.... 

Gratuluję, ile miała po porodzie ?

Mówisz że się nudzisz, to dobrze, masz choć chwilę by odetchnąć, a z tego co wiem kobiety często narzekają  na brak czasu ;)

 

Oj ja ogólnie nie przepadam za imprezami, ale na dobry koncert bym poszła :D

 

@Findmysky. powodzenia ;)



#12 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 01 wrzesień 2014 - 15:14


dobrze, że małej muzyka nie przeszkadza i śpi:D

super ze nie potrzebuje spac w ciszy.

 


Może zajmę się kwiatkami zagrzebie się pod kocem z książką

mała na to pozwoli ???

 


Czekam na 4 przesyłki w tym tygodniu
ja czekam na aparat a pod koniec tygodnia robie przelew za pakę ciuchów ;-)

 


Męczy mnie tylko, że musiałam odmówić koleżance zaproszenia na wesele, bo M. nie wie czy nie będzie musiał być w pracy
na slub tez nie pojdziesz ???

 


Dziecku daje popróbować wszystkiego. Jak odrzuci - jego wybór.
najlepsze podejscie ;-)

 


Zupa z niej jest pycha ale lubię też tak samą podjadać z miseczki

czesto u kolezanki tak jadałam zamiast orzeszków itp

 



Wrzesień - sresień Nie lubię jesieni i zimy! Oddajcie mi latooooo
już myslałam ze oprócz mnie i @nikus wszyscy tacy zakochani w jesieni :P


później do jubilera.
poco ???

 


tutaj odwrotność. 90% mężczyznóF Będę częściej tam zaglądać.
to nie dziwie sie ze sie wypad udał ;-)

 

@Olenka piesek cudny, od razu sie buzia smieje ;-)

 


ja nie mam co robić
Chyba zostało mi czekanie do 15 a wtedy do domu wróci G.
mlode mamusie zazwyczaj czas spedzaja na prasowaniu ;-)

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#13 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5024 postów

Napisano 01 wrzesień 2014 - 15:21


ja czekam na aparat
Co tam za sprzęcik kupiłaś? :)

 


czesto u kolezanki tak jadałam zamiast orzeszków itp
Kłopotliwe jest tylko to namaczanie jej przez kilka-kilkanaście godzin, jeśli ma się na nią ochotę tu i teraz :mrgreen:

 


poco
Dostałam od babci złoty pierścionek i chciałam się zorientować czy jego oczko jest z jakiegoś szlachetnego kamienia czy zwykłe szkiełko ;-)

 

Jakiegoś lenia złapałam <zleee> Co miałam załatwić na mieście to załatwiłam ale jakoś za sprzątanie mi się nie chce wziąć  <bezradny>


Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>


#14 AgnieszkaT

AgnieszkaT
  • Użytkownik
  • 3547 postów

Napisano 01 wrzesień 2014 - 15:49


Ja mam wrażenie, że ledwo usiądę to mały się już budzi.

A to ja tak jeszcze nie mam:) a co do pichcenia... wszystko było gotowe i jak tylko G. wrócił do domu to obiadek był na stole :D ciacha to sama bym zjadła ale wiadomo..cukrzyca.. :/


ile miała po porodzie ?

Ważyła 3400 więc tak w normie.


super ze nie potrzebuje spac w ciszy.

Nad nią można stać i gadać a ona twardo śpi. A czy mała pozwoli... głowa na podusi i śpi:)


mlode mamusie zazwyczaj czas spedzaja na prasowaniu

To jedyna rzecz której nie cierpię robić i nie robię i dlatego u nas kochany G. prasuje  :D

 

Obejrzeliśmy lekarzy, obiadek zaliczony i chyba obudzimy gadzinę bo jak padła o 13 to nadal cisza i spokój, aż dziwnie tak. 

Za to jutro w planach wypad na działeczkę bo chyba winogrona się już zaczęły (no o ile nie będzie padało) i jakieś zakupki. 

Korci mnie zrobić coś z włosami a nie wiem co... czy walnąć sobie kolorek czy może i ściąć. 



#15 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 01 wrzesień 2014 - 19:21

Co tam za sprzęcik kupiłaś?
 

zwykly aparat cyfrowy, jak mam gdzies jechac to moze jakąś dokumentacje fotograficzna zrobie ;-)

 

 

 

jeśli ma się na nią ochotę tu i teraz

jak sie na cos dluzej czeka to jak smakuje <jezorek11> <zawstydzony>

 

 

 

Dostałam od babci złoty pierścionek i chciałam się zorientować czy jego oczko jest z jakiegoś szlachetnego kamienia czy zwykłe szkiełko

i był brylant  <umieraam> ???

 

 

 

To jedyna rzecz której nie cierpię robić i nie robię i dlatego u nas kochany G. prasuje

gdzies ty go znalazła ???

 

 

 

Korci mnie zrobić coś z włosami a nie wiem co... czy walnąć sobie kolorek czy może i ściąć.

poczekaj  troszke bo wiele kobiet po porodzie traci wlosy , wiec daj sobie czas, a potem zaszalej ;-)

 

 

bylam w lumpku , 3 pary spodni ;-)idzie jesien koniec sukienek .... :cry:

kupilamsobie tez 3 lakiery do pazukrów ,jeden miałam a efekty dołaczam :-P  <umieraam>

Załączone miniatury

  • Zdjęcie0047.jpg

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#16 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8138 postów

Napisano 01 wrzesień 2014 - 19:39


efekty dołaczam

Kiedyś jak robiłam porządki w lakierach i znalazłam chyba 6 odcieni niebieskiego to też sobie taki mix zafundowałam <ookk>

 

Zadowolona jestem z siebie, bo dziś pół ksiązki do nauki przerobiłam :mrgreen: :mrgreen: Tyyyle miałam powera. Noo, ale w między czasie wpadł mi w ręce katalog z Ikei i zginęłam na godzine prawie :lol:

Teraz już łóżko i nowości telewizyjne <jezorek11>


“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#17 Madź

Madź

    heksa

  • Użytkownik
  • 4069 postów

Napisano 01 wrzesień 2014 - 19:56


katalog z Ikei i zginęłam na godzine prawie

nie jestem sama na świecie, dzięka bogu <lol> ja nie mogę wpadać na katalog z Ikei, bo potrafię jedną stronę 5 minut rozkminiać gdzie bym co postawiła u siebie :lol:

 

Witam we wrześniu,

kurdupel zmiany nie odczuł, poza tym w sumie, że awansowała na wyższy level po dwóch latach i ma salę na piętrze a nie na parterze <umieraam>  i wreszcie Panie nie odprowadzają za rączkę, bo przyszła nowa krew, którą trzeba się zająć. O buziaki muszę się upominać, ledwo jędza buty przebierze i już leci. Potwora wychowałam.

 

W pracy jakoś minęło, dzisiaj miałam połówkę tylko, jutro za to znowu 12h :roll: I rozpisałam grafik na wrzesień i znowu 220h stuknie. Z miłą chęcią oddałabym komuś 60h, miałabym coś czasu dla siebie i dla Zuzu więcej. Chociaż i tak dużo więcej będę miała rannych połówek, więc pewnie wreszcie uda nam się do kina na Dzwoneczka wyskoczyć, oby  <amen>  bo mnie dziecko przestanie kochać, tyle obiecuję i wiecznie czasu nie ma <bezradny>


“One, remember to look up at the stars and not down at your feet.
Two, never give up work. Work gives you meaning and purpose and life is empty without it.
Three, if you are lucky enough to find love, remember it is there and don't throw it away.”
 

#18 Blondynka88

Blondynka88
  • Użytkownik
  • 1351 postów

Napisano 01 wrzesień 2014 - 20:12

Witam we wrześniu :D

 

Za 10dni rocznica ślubu <serduszka> Spędzimy ją nad morzem, bo jedziemy za tydzień :D

Doczekać się nie mogę ;)


nixqp2.png


#19 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9613 postów

Napisano 01 wrzesień 2014 - 20:59

Dobry wieczor :P

 


Ciesze się , że seriale wracają, będzie co oglądać. :mrgreen: :mrgreen:
Jedyny plus :lol:

 


W piątek zaliczyliśmy pierwsze balety w Berlinie.
Fajno :mrgreen:

 


Spodobało mi się bardzo to, że w PL w klubie jest 90% kobiet, a tutaj odwrotność. 90% mężczyznóF
Przylatuje do Ciebie na nastepny weekend 8-) :lol:

 


czy walnąć sobie kolorek czy może i ściąć.
Mozesz polaczyc obie opcje  :-P 

 


idzie jesien koniec sukienek .... :cry:
No cos TY :-P Sa tez sukienki na jesien/zime :lol:

 


Spędzimy ją nad morzem, bo jedziemy za tydzień
Zazdraszczam wyjazdu  ;-) 

 

 


Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#20 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 02 wrzesień 2014 - 07:43


Sa tez sukienki na jesien/zime
 

no tak ale wymagaja rajstop i odpowiednich butów.

 

szaro , buro za oknem

 

nie wiem za co sie zabrac <hmm>

moze najpierw sie ubiore <umieraam>


Użytkownik magdaaaaa edytował ten post 02 wrzesień 2014 - 07:44

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 






Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych