Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Pogaduchy wrześniowe 2014


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
299 odpowiedzi w tym temacie

#21 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 02 września 2014 - 07:59


 
AgnieszkaT, dnia 01 Wrze 2014 - 07:15, napisał:

Może zajmę się kwiatkami zagrzebie się pod kocem z książką

mała na to pozwoli

u mnie np. nie bylo problemu z czasem dla siebie;) Na tym etapie dzieci glownia spia :-P za to teraz czas dla siebie to luksus

 

 

 


. Potwora wychowałam.

:-P lepiej w ta strone niz gdyby plakala :-P

 

 

 

@Blondynka88 u nas za 6 dni rocznica slubu :-)

 

 

 

 

 


Ważyła 3400 więc tak w normie.

to ladniutko . Nasza 3100 :-)

 

To juz leci nowy sezon Lekarzy???

 

 

Witam we wrzesniu :-)

Ktory to miesiac kocham  :mrgreen: ale na zime przyznam nie czekam :-/


Użytkownik Sajuri edytował ten post 02 września 2014 - 08:00

Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#22 wloczykijka

wloczykijka
  • Użytkownik
  • 1 104 postów

Napisano 02 września 2014 - 08:41

@AgnieszkaT udało Ci się z połówkiem. W sumie u nas ja prasuję, ale zanim się ubierze człowiek.

 

@magdaaaaa ja jakoś nie mogę znaleźć odpowiednich kolorów lakierów...

 

@Blondynka88 gratulacje ;) lata lecą..

 

 

a u mnie za oknem szaro... próbuję się wbić w rytm pracy ale jakoś mi nie wychodzi



#23 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 02 września 2014 - 09:48


ja jakoś nie mogę znaleźć odpowiednich kolorów lakierów...

ja zawsze oscienie czerwieni kupowalam , ale ostatnio postaniwiłam , ze warto by bylo cos innego , ja zazwyczaj kupuje takie malutkie za 2,6 sztuka ;-)

te czy drozsze i tak po 3 dniach odpryskuja :roll:

 

ide robic ciacho


czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#24 Blondynka88

Blondynka88
  • Użytkownik
  • 1 351 postów

Napisano 02 września 2014 - 09:52

@wloczykijka no lecą, lecą :-) Ja pamiętam przygotowania do ślubu jakby to wczoraj było :-D

 

Też u Was tak jesiennie i deszczowo?

 

Ja zaraz lecę do pracy.

 

Miłego wtorku :-)


Użytkownik Blondynka88 edytował ten post 02 września 2014 - 09:53

nixqp2.png


#25 wloczykijka

wloczykijka
  • Użytkownik
  • 1 104 postów

Napisano 02 września 2014 - 10:38

@magdaaaaa a ja sie zawsze staram by mieć różne kolory ;)

ale odcienie już niekoniecznie.

I tak maluję raz na tydzień bo mam żel

 

@Blondynka88 no u nas pierwszy rok od ślubu minął.. Ale.. stuknęło nam 4 lata razem...

Ucieka ten czas

 

ano pogoda istnie barowa....



#26 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 02 września 2014 - 11:44


Też u Was tak jesiennie i deszczowo?

tez :roll:

 


a ja sie zawsze staram by mieć różne kolory
ja raczej tez, tylko malo kiedy mam pastele ,latem zawsze szaleje z kolorami w zime juz mniejsza ochota na zabawe w kolorki;-)

obiadek zjedzony , spodnie podwiniete , ciacho w piekarniku , nakladam tusz i fru do pracy


czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#27 wloczykijka

wloczykijka
  • Użytkownik
  • 1 104 postów

Napisano 02 września 2014 - 11:59

Ja dopiero w tym roku kupiłam kilka pastelowych odcieni i jaśniejszych.

Z reguly zdecydowane i ciemniejsze były..

Ja odliczam do końca pracy. Jeszcze 3 h



#28 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8 138 postów

Napisano 02 września 2014 - 12:23


ja nie mogę wpadać na katalog z Ikei, bo potrafię jedną stronę 5 minut rozkminiać gdzie bym co postawiła u siebie :lol:

Wczoraj zaprojektowałam sobie 5 sypialni, 3 łazienki i chyba 10 kuchni <lol> <lol>

 


Przylatuje do Ciebie na nastepny weekend 8-) :lol:

Ej, ej. Ładniejszych od siebie nie zabieram na balety. :lol: :lol: Dla mnie nic nie zostanie :lol:

 


ja zazwyczaj kupuje takie malutkie za 2,6 sztuka ;-)

te czy drozsze i tak po 3 dniach odpryskuja :roll:

Ja się kiedyś zraziłam do tych mega tanich. Niektóre kolory nawet po 3 warstwach były "przezroczyste".

 


Też u Was tak jesiennie i deszczowo?

Ano. <deszcz> Całą noc padało. Teraz mega szarówka <chlipaj12>

 

 

Witam ! <czirl1> <czirl1>

 

Od rana porozrzucałam na łóżku książki, żeby przed nimi nie uciekać i tak chłonę wiedzę.

Wczoraj pozałatwiałam papierkowe pierdoły i teraz znowu czekam na listonosza. <amen> Jeszcze miesiąc, jeszcze miesiąc...

 

Miłego dnia <tuptup> 


“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#29 palomka

palomka
  • Użytkownik
  • 2 338 postów

Napisano 02 września 2014 - 13:14

Witam ponuro, deszczowo i jakoś tak nijak ogólnie..

 

Dziś od rana zabiegany dzień. W przedszkolu byłam, potem robiłam porządki w szafkach teraz dopiero łapię oddech i odpoczywam.

Po obiedzie wezmę się za tą cała papierkową pisaninę na praktyki. :roll:

 

Planów na wieczór brak... pewnie będę się nastawiała psychicznie na wejście w szkolne progi.

I może książkę dokończę, bo niby niewiele stron mi zostało a tak jakoś się ociągam.... :lol:

 

@Blondynka88 fajnie Wam z tym morzem. Ja bym się jeszcze raz wybrała chętnie. :-D


I ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę...smileys-hearts-339319.gif

 


#30 wloczykijka

wloczykijka
  • Użytkownik
  • 1 104 postów

Napisano 02 września 2014 - 14:36


Ja się kiedyś zraziłam do tych mega tanich. Niektóre kolory nawet po 3 warstwach były "przezroczyste".

Ale to chyba zależy od firmy i od koloru.

Osobiście jednak wolę kupić normalny i mieć na jakiś czas



#31 Janina

Janina

    franca

  • Użytkownik
  • 938 postów

Napisano 02 września 2014 - 17:37

 Tyyyle miałam powera. Noo, ale w między czasie wpadł mi w ręce katalog z Ikei i zginęłam na godzine prawie :lol:

 

Jest coś ciekawego?

 

Witam się w moim prawie ulubionym miesiącu wrześniu. :) W końcu mamy pogodę, która daje siły do życia. :D

Mama moja dziś się wyprowadziła, więc pierwsze co zrobiłam po powrocie z pracy to nadrobiłam zaległości pogaduchowe na BS.  :mrgreen:

Sierpień już za nami, małż wzbogacił się o kolejny rok życia i nową cyfrę z przodu. Kolejna taka impreza rodzinna za 10 lat.  <jupi>

 

Miłego wieczorku życzę, miło Was znów w spokoju móc poczytać. :D


Lubię czytać!    <lovam1>  Marcjanna Fornalska "Pamiętnik matki"

 


#32 Blondynka88

Blondynka88
  • Użytkownik
  • 1 351 postów

Napisano 02 września 2014 - 19:34


stuknęło nam 4 lata razem...
Nam już ponad 7,5 roku jak jesteśmy razem :)


fajnie Wam z tym morzem. Ja bym się jeszcze raz wybrała chętnie. :-D

Ja uwielbiam morze :D

 

Mąż już mnie obdarował prezentem z racji rocznicy :D <serduszka>


nixqp2.png


#33 wloczykijka

wloczykijka
  • Użytkownik
  • 1 104 postów

Napisano 02 września 2014 - 19:39

@Blondynka88 a czas leci i leci ;)



#34 Blondynka88

Blondynka88
  • Użytkownik
  • 1 351 postów

Napisano 02 września 2014 - 19:46


a czas leci i leci
Nieubłaganie... ;)
Z jednej strony dobrze, ale z drugiej chciałoby się pewne momenty na dłużej zatrzymać ;)

 

Idę się wykąpać i wygrzewać pod kołdrą. Podobno od jutra ma być ponad 20*C.


nixqp2.png


#35 Madź

Madź

    heksa

  • Użytkownik
  • 4 069 postów

Napisano 02 września 2014 - 19:55

@Blondynka88, tak, od jutra ma być znowu ładnie :)

Ja już w tramwaju siedzę, za 10 minut odjazd mam :) wypizgało mnie dzisiaj w pracy strasznie, naprawdę zbyt krótkie to lato.
I wykończonam strasznie , chyba przez te nudy w pracy :roll:
“One, remember to look up at the stars and not down at your feet.
Two, never give up work. Work gives you meaning and purpose and life is empty without it.
Three, if you are lucky enough to find love, remember it is there and don't throw it away.”
 

#36 inqaa

inqaa
  • Moderator
  • 5 515 postów

Napisano 02 września 2014 - 21:22


chyba przez te nudy w pracy :roll:

nudy czasem są bardziej męczące niż największy zapierdziel :roll:

 

U mnie relaksu ciąg dalszy i przygotowywanie się do rozpoczęcia roku akademickiego ( pytanie tylko : gdzie? :lol: :lol: )

Śpię do późna, w ciągu dnia nic nie robię - dosłownie lenistwo.

 

W czwartek w nocy wybywamy na Mazury. Mam nadzieję, że pogoda będzie ładna i że chociaż nie będzie padać <amen>


@Blondynka88 gratuluję rocznicy :-)


Keep calm and become a doctor <serducho> // Mission completed <tanczy7>

 

 


#37 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 02 września 2014 - 21:36


Mąż już mnie obdarował prezentem z racji rocznicy
pochwal sie ;-)

 

@wloczykijka za takie malotresciwe posty zielone moga fuczeć :*


Podobno od jutra ma być ponad 20*C.
fajnie by bylo ;-)

 


naprawdę zbyt krótkie to lato
przez ten zimny sierpień nie pamietam ze lato wogole bylo ....:roll:

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#38 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 02 września 2014 - 22:17


Witam ponuro, deszczowo


Ano. Całą noc padało. Teraz mega szarówka


Też u Was tak jesiennie i deszczowo?

Gdzie Wy kochane mieszkacie? :-P U mnie fakt, ze jak wstalam to bylo szaro, ale ja to wstaje bladym switem do pracy :lol:

Pozniej bylo slonecznie, cieplutko 8-) I powyzej 20 kresek na bank <swistak1>

 


W czwartek w nocy wybywamy na Mazury.
Udanej wyprawy ;-)

 

Podczytalam.... czas zbierac zabawki i sie klasc spac :lol:

 

Dobranoc ;-)


Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#39 Blondynka88

Blondynka88
  • Użytkownik
  • 1 351 postów

Napisano 03 września 2014 - 08:00


tak, od jutra ma być znowu ładnie :-)

Słońce już świeci :-D

 

 


gratuluję rocznicy

Dzięki :-) Za 8 dni ona przypada :-)

 

 


pochwal sie

Chwalę się:

39a9425a5aafca97med.jpg

 

 


Gdzie Wy kochane mieszkacie?

Wielkopolska :-P

 

Zaraz idę do sklepu po wędliny :-)


Użytkownik Blondynka88 edytował ten post 03 września 2014 - 08:01

nixqp2.png


#40 wloczykijka

wloczykijka
  • Użytkownik
  • 1 104 postów

Napisano 03 września 2014 - 08:32

@magdaaaaa dzięki za uwagę ;)

 

@Blondynka88  ładny ten pierścionek

 

 

wczoraj musiałam zostać dłużej w pracy, mam nadzieję że choć dziś wrócę normalnie.

Słoiki już raczej odpuszczam. swoje i tak już zrobiłam.

Teraz tylko ogarnać wszystko, doprowadzić do stanu używalnosci i będzie ok







Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych