AgnieszkaT, dnia 01 Wrze 2014 - 07:15, napisał:
Może zajmę się kwiatkami zagrzebie się pod kocem z książką
mała na to pozwoli
u mnie np. nie bylo problemu z czasem dla siebie;) Na tym etapie dzieci glownia spia
za to teraz czas dla siebie to luksus
. Potwora wychowałam.
lepiej w ta strone niz gdyby plakala ![]()
@Blondynka88 u nas za 6 dni rocznica slubu ![]()
Ważyła 3400 więc tak w normie.
to ladniutko . Nasza 3100 ![]()
To juz leci nowy sezon Lekarzy???
Witam we wrzesniu ![]()
Ktory to miesiac kocham
ale na zime przyznam nie czekam ![]()
Użytkownik Sajuri edytował ten post 02 września 2014 - 08:00






Temat jest zamknięty












