@Janina, fajne miejsca w Kazimierzu.... hmm...wiesz, to jest miasteczko typowo turystyczne z zabytkami typu: kościół farny, ruiny zamku, baszta (na którą ja nigdy nie wlazłam), góra Trzech Krzyży (ładny widok na cały Kazimierz). W Kazimierzu można promem przepłynąć na drugą stronę do Janowca
Aaa no i tradycyjnie na ryneczku - cyganki, które chcą powróżyć. A "trochę" dalej od Kazimierza masz Nałęczów 
Buc mi zrobil niespodziankę niesamowitą, przyjechał aż na 1 dzień!
Oo to super niespodzianka
Witam,
Wczoraj dzień zleciał nam tak szybko, że nawet nie wiadomo kiedy
Impreza się udała, mała grzeczna cały czas spała.
A dzisiaj szara rzeczywistość. G. pojechał do pracy więc my 3 baby zostałyśmy w domu. Pranie już mi się pierze, odkurzyłam, mała ogarnięta i leży sobie w łóżeczku, muszę pomyśleć o jakimś śniadanku dla siebie.
O 11 wpada siostra abym mogła wyjść z uszatką na dwór 
No a potem obiadek: barszcz czerwony, ziemniaczki i jajeczko.
Miłego!!