Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Depilacja

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1051 odpowiedzi w tym temacie

#1041 Maddie77

Maddie77
  • Użytkownik
  • 127 postów

Napisano 27 wrzesień 2017 - 07:57

A ta maszynka ze zdjęcia to w jakiej cenie? Jestem zainteresowana zakupem;-).

#1042 Wisienkowa

Wisienkowa

HQ

• Moderator
  • 4662 postów

Napisano 27 wrzesień 2017 - 17:30

A ta maszynka ze zdjęcia to w jakiej cenie? Jestem zainteresowana zakupem;-).
Jeśli chodzi o moją, bo to było ostatnie zdjecie wrzucone to 100 zł z darmową wysyłką dałam i do tej pory działa ok. 

„Kto chciał mieć bajkę własną - wie, że ognie jednak łatwo gasną,

A potem zostaje zostaje żar, którego dogasić często nie ma jak…”

#1043 gusiaQ

gusiaQ
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 09 październik 2017 - 08:34

Moim zdaniem najskuteczniejsza jest depilacja laserowo. Wiem, ze to wydatek, ale mozna to rozlozyc i nie wychodzi bardzo duzo. Wiem, ze to nie dla każdego. Ale jeśli ktoś ma problemy z podrażnieniami, uczuleniami, albo szybko mu włoski odrastają, to to jest wow. Masz zpokoj, ewentualnie czasem cos poprawisz, ale to jest zupełnie inne kolenie. Nie istotne czy mowimy o pachach, nogach czy bikini

#1044 GL0RIA

GL0RIA
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 10 październik 2017 - 08:53

Ja się trochę boje, czy wlosy nie za jesne, czy nie mama jakiś przeciwskazań, czy nie moze byc powikłań. Cen atez nie jest niska. Poleca ktoś coś w krakowie?

#1045 jud7ta

jud7ta
  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 13 październik 2017 - 08:51

Ja robiłam w vesunie wkrakowie w Bonarce, ale juz jakis czas temu. Moglo się trochę pozmieniać, ale genralnie lekarz Ci wszystko wyjaśni. Mozesz czuc dyskonfort, ale nie ma sie czego obawiać. 

#1046 wloczykijka

wloczykijka
  • Użytkownik
  • 1065 postów

Napisano 29 październik 2017 - 22:36

Ja się trochę boje, czy wlosy nie za jesne, czy nie mama jakiś przeciwskazań, czy nie moze byc powikłań. Cen atez nie jest niska. Poleca ktoś coś w krakowie?

Jak sie boisz że masz za jasne włosy to proponuję epilfree. Robisz najpierw wosk lub pastę cukrową a później epilfree i już...

#1047 Palka

Palka
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Nastrój:Brak

Napisano 01 listopad 2017 - 16:49

Ja używam depilatora, ale zawsze są łzy z bólu, mimo wszystko zaciskam  zęby, bo maszynka co 3 dni i podrażnienia mnie nie urządzają

#1048 rozalin

rozalin
  • Użytkownik
  • 123 postów

Napisano 21 grudzień 2017 - 08:29

Laserówka jest najlepsza:

...link...

Ale wystrzegajcie się czegoś takiego jak ipl. Z racji tego, że nie jest to tak napradę laser, ale jest to depilacja światłem, która nie daje praktycznie żadnych efektów bo włoski odrosną :-)

Niestety.....

Pieniądze szczęscia nie dają ale zakupy to co innego. 

#1049 sosimply.pl

sosimply.pl
  • Użytkownik
  • 88 postów

Napisano 22 grudzień 2017 - 08:51

Ja sama używam kremików, co prawda jeden z szybszych i najmniej bolesnych sposobów.

#1050 wloczykijka

wloczykijka
  • Użytkownik
  • 1065 postów

Napisano 23 grudzień 2017 - 22:29

Ale po kremie szybko odrastają ...

#1051 Babazwozu

Babazwozu
  • Użytkownik
  • 25 postów

Napisano 05 styczeń 2018 - 16:35

Ja wybieram klasyczne sposoby depilacji czyli maszynka lub kremy do depilacji. Na samą myśl o plastrach lub laserze robi mi się słabo. Nie znoszę bólu a nie muszę chyba mówić o tym jak depilacja woskiem boli. Laser ma sporo plusów jeśli chodzi o trwałość efektów, no ale podobno w zależności od partii ciała również jest nieprzyjemną opcją.

#1052 adena

adena
  • Użytkownik
  • 43 postów

Napisano 05 luty 2018 - 14:44

Ja wybieram klasyczne sposoby depilacji czyli maszynka lub kremy do depilacji. Na samą myśl o plastrach lub laserze robi mi się słabo. Nie znoszę bólu a nie muszę chyba mówić o tym jak depilacja woskiem boli. Laser ma sporo plusów jeśli chodzi o trwałość efektów, no ale podobno w zależności od partii ciała również jest nieprzyjemną opcją.

Spróbuj sobie depilatora ipl, ja mam z babyliss model i dla mne to wcale nie jest bolesne, do wrażliwszych miejsc jest specjalna nasadka, jedynie potrzeba trochę wprawy by umieć dobrze ustawiać głowicę ale potem idzi ejuż szybko i sprawnie