Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...
Zdjęcie

depilacja a sex

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
186 odpowiedzi w tym temacie

#1 asiunia_1987_

asiunia_1987_
  • Użytkownik
  • 74 postów

Napisano 26 sierpień 2007 - 20:21

:oops: mam pytanie może mi pomożecie?:)Spotkałam się już kilka razy z krytyką pod moim adresem na wizycie u ginekologa:(mianowicie depiluje miejsce intyme na zero a Pani doktor(nie jedna) twierdzi że grorzą mi choroby grzybiczne i zły sex:)nie wiem co to ma do tego??Czy spotkałyście się z takimi komentarzami u lekarza bo po takich wizytach nie wiem co mam zrobić??:( :-? :?: :?: :?:

#2 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6640 postów

Napisano 26 sierpień 2007 - 20:26

Po pierwsze co to za lekarz :!: Nie powinno go to nic obchodzić :roll: prywatne sprawa
CO do dalszej czesci pytania...to jaki to może miec wpływ? zły sex ... <zakrecona></span> <umieraam></span>

#3 Nymphadora

Nymphadora
  • Użytkownik
  • 2636 postów

Napisano 26 sierpień 2007 - 21:12

Jeśli chodzi o choroby grzybicze, to rzeczywiście ma to pewien związek - włoski to taka naturalna ochrona miejsc intymnych. Ale bez przesady, depilacja sama w sobie nie jest przyczyną grzybicy!!
Zły sex... mogę tylko zgodzić się z przedmówczynią: <umieraam></span> i co to lekarza obchodzi??

#4 Guest_Kociak_*

Guest_Kociak_*
  • Gość

Napisano 26 sierpień 2007 - 21:13

grorzą mi choroby grzybiczne i zły sex

<umieraam></span> <umieraam></span> <umieraam></span> to się uśmiałam :) od kiedy to wielkośc depilacji wpływa na jakość seksu?? W ogóle co to za lekarka?? Radzę zmienić. Jedno z drugim nie ma ze sobą nic wspólnego :roll:
Faktycznie, włoski są pewną ochroną, ale nie aż taką, że jak się je goli to grozi komuś choroba grzybiczna, a jak nie goli to jej nie będzie miał.

#5 Nimfetka

Nimfetka
  • Użytkownik
  • 568 postów

Napisano 26 sierpień 2007 - 21:17

Hehehe, dobre :mrgreen:

#6 asiunia_1987_

asiunia_1987_
  • Użytkownik
  • 74 postów

Napisano 26 sierpień 2007 - 21:37

no starsza doświadczona Pani ginekolog tak mnie opieprzyła że aż mi wstyd było coś się odezwać:) :oops:
My to Ty i Ja:* 25 kwietnia zbliża się dużymi krokami:)

#7 Diablica666

Diablica666
  • Użytkownik
  • 1419 postów

Napisano 26 sierpień 2007 - 21:43

Mój starszy pan ginekolog mnie chwali za to że się depiluje bo mówi że jest mniejsze ryzyko złapania infekcji (bądź co bądź na włoskach od potu i innych rzeczy zbierają się bakterie) oraz że jest chigieniczniej.Dziwna ta twoja pani doktor na twoim miejscu bym ja ładnie okrzaniła,wkońcu nie miala prawa prawic ci morałów a tym bardziej podnosić na ciebie głosu :roll:
Dołączona grafika

#8 asiunia_1987_

asiunia_1987_
  • Użytkownik
  • 74 postów

Napisano 26 sierpień 2007 - 21:53

no i wzięła za wizyte 50 zł:)bo teraz strajkują lekarze i nic nie można załatwić nawet recepty na tabletki a mi się kończyły!Już więcej jej nie odwiedze :evil: ale co to ma do sexu to nie wiem a pytać już nie chciałam:) może żal jej było że ja mogę szaleć w łóżku a ona już nie zabardzo :mrgreen: ale mnie wkurzyła:)a wstyd mi było strasznie :oops:

#9 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4508 postów

Napisano 27 sierpień 2007 - 13:44

pierwszy raz słyszę, żeby w ogóle ginekolog wtrącał się w sposób depilacji :roll:
dziewczyny już wszystko napisały: włosy zapewniają naturalną ochronę, ale ich brak na pewno nie jest powodem grzybicy :roll:

a z tym seksem to po prostu śmiechu warte <umieraam></span>
pani doktor może starej daty i dlatego tak to skomentowała. doradzam wybrać innego lekarza, może lepiej faceta, Oni inaczej do tego podchodzą.

FORUM DLA MAM

img-2006082601201230.png

200901181556.png

#10 Nymphadora

Nymphadora
  • Użytkownik
  • 2636 postów

Napisano 27 sierpień 2007 - 13:48

może żal jej było że ja mogę szaleć w łóżku a ona już nie zabardzo :mrgreen:

Heh, ja to samo pomyślałam na początku :lol:

#11 kasia1980

kasia1980
  • Użytkownik
  • 297 postów

Napisano 27 sierpień 2007 - 14:02

ja też depiluje się do zera, no i w sumie moj lekarz jak widzi taki stan rzeczy to mówi: - no ty wiesz co ja lubie :-) myśle, że chyba samo badanie jest o wiele przyjemniejsze dla ginekologa jeśli nie musi przebijać się przez dżungle, aby dostać się do celu :mrgreen: , a sex- mam rewelka
:)

#12 Emiliana

Emiliana
  • Użytkownik
  • 313 postów

Napisano 28 sierpień 2007 - 11:53

również byłam już u kilku ginekologów, Pań i Panów i nigdy, zaden lekarz nie komentował, indywidualna sprawa kazdej dziewczyny, czy sie depiluje czy nie, a lekarzowi nic do tego.

#13 Ko.

Ko.
  • Użytkownik
  • 81 postów

Napisano 28 sierpień 2007 - 12:27

W zyciu wiekszych glupot nie slyszalam :shock: Jakosc seksu moze chyba w tym przypadku byc tylko lepsza, a co do chorob grzybicznych, to jak ktos zyje w malo higieniczny sposob i czesto zmienia partnerow seksualnych, to wlosy lonowe beda bez znaczenia a i tak zlapie grzyba. Wlosy lonowe co prawda tworza naturalna ochrone przed "zanieczyszczeniami", ale rozklad potu i wydzielin gromadzacych sie na nich, powoduje, ze nie mozna utrzymac tam przyjemnej "atmosfery" przez tak dlugi czas, jak przy wloskach ogolonych. Nigdy ginekolog nie komentowal mojej lonowej fryzury - za to ja zdecydowanie moglabym przyczepic sie do kompetencji kazdego z nich :lol:
"Z życiem jest jak z sukienką : można mieć bogate i kolorowe, a jednak je zmarnować, można też mieć życie zwyczajne i nosić sie z klasą" .

#14 asiunia_1987_

asiunia_1987_
  • Użytkownik
  • 74 postów

Napisano 28 sierpień 2007 - 13:18

ja już się kilka razy spotkałam z tym że lepiej się nie golić na łysko(Panie doktor o tym wspominały)ale pierwszy raz dostałam taki opieprz jakbym nic nie robiła tylko się ciągle bzykała i choroby roznosiła:( :evil: ale mam ją gdzieś bo mam tylko 1 partnera i jeszcze nie miałam żadnych chorób grzybicznych ani złego seksu:)a wręcz przeciwnie jest ... :mrgreen: :-P

#15 Guest_Kociak_*

Guest_Kociak_*
  • Gość

Napisano 28 sierpień 2007 - 15:29

złego seksu:

w ogóle jak to brzmi :P wydaje mi się, że pani doktor po prostu jest jakąś konserwatywną kobietą, która sama się nie goliła nigdy i uważa to za złe i nie "po bożemu" :P innego wytłumaczenia nie mogę znaleźć, bo chyba babka nie wierzy sama w to co mówi, że przez ogolenie się można mieć zły seks <umieraam></span> <umieraam></span> <umieraam></span>

#16 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6640 postów

Napisano 28 sierpień 2007 - 15:31

a moze...jesli sie kiedys zapomnisz tam ogolic ze 3 dni...to zly sex bedzie dotyczyl ale...ukochanego... <littledevil></span> <littledevil></span> <glupek></span>

#17 Nymphadora

Nymphadora
  • Użytkownik
  • 2636 postów

Napisano 28 sierpień 2007 - 21:41

a co do chorob grzybicznych, to jak ktos zyje w malo higieniczny sposob i czesto zmienia partnerow seksualnych

Ech, grzyb to akurat nie stąd... ja miałam ten problem, partnera miałam w życiu jednego, żyję higienicznie jak najbardziej, a złapałam na basenie :roll: Powiem Wam, że nawet pani ginekolog kazała mi żyć "mniej higienicznie", bo łatwo zniszczyć naturalną florę bakteryjną.
Nevermind ;-)

Ale niiiigdy nie zdarzyło mi się, żeby ginekolog skomentował włosy łonowe <umieraam></span>

#18 Niunia

Niunia
  • Użytkownik
  • 185 postów

Napisano 29 sierpień 2007 - 10:01

Powiem Wam, że nawet pani ginekolog kazała mi żyć "mniej higienicznie", bo łatwo zniszczyć naturalną florę bakteryjną.

to fakt...jest takie powiedonko "częste mycie skraca życie" :mrgreen: :lol: :mrgreen: :lol: :mrgreen: :lol:

a co do depilacji to ja też golę sie na zero i mój ginekolog nigdy nie zwrócił mi na ro uwagi...wydaje mi sie że to nawet lepiej, jakoś nie poszłabym do lekarza taka "zarośnięta" <bezradny></span> no i podczas seksu też odczuwam lepiej wszystkie pieszczoty iedy jestem świeżutko wygolona
NIE CZUĆ NIC ZNACZYŁOBY WOGÓLE NIE ISTNIEĆ...

#19 Celyneczka

Celyneczka
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 29 sierpień 2007 - 10:50

Ta doktor musiała być chyba starej daty :D
Oczywiście w dzisiejszych czasach, przy odpowiednim utrzymaniu higieny osobistej nie trzeba się martwić o stany zapalne z tego powodu ... OCzywiście takowe się zdarzają ale to normalne, że każda kobieta w życiu je przechodzi.

Jeśli chodzi o jakość seksu to moim skromnym zdaniem depilacja może tylko ją podnieść :D Nie spotkałam jeszcze faceta, który nie lubiłby ładnie "wygolonych" kobiet (niekoniecznie na zero:P). Ponadto chyba komfort kobiety też jest wtedy większy (przynajmniej w moim przypadku), szczególnie podczas pieszczot językiem ..

#20 paulledda

paulledda
  • Użytkownik
  • 186 postów

Napisano 29 sierpień 2007 - 14:52

ale jaja... takich rzeczy to ja juz dawno nie slyszalam... hehehehe
wloski moga chronic ale bez przesady... moj ginekolog nigdy mi nie zwrocil uwagi, szczerze mowiac glupio mi isc do lekarza taka zarosnieta... ja czuje sie o wiele lepiej i czysciej jak sie ogole (szczegolnie podczas okresu)... a co do seksu to tej babie zal dupe sciska ze sama na to nie wpadla 30 lat temu...
Dołączona grafika