Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Biżuteria


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
802 odpowiedzi w tym temacie

#81 agness28

agness28
  • Użytkownik
  • 36 postów

Napisano 31 października 2007 - 12:45

Jawel :lol: wszystko dobrze nie denerwuj sie tak :)
Nie obraziłam się !!!! :-P Pozdrawiam :)
...Daj każdemu dniu szansę stania się najpiękniejszym w całym twoim życiu...

Dołączona grafika

#82 Madae

Madae
  • Użytkownik
  • 5 875 postów

Napisano 31 października 2007 - 16:22

to rowniez nie mój styl :P ale 2 naszyjniki mi sie nawet spodobały :D szkoda ze nie ma pajaków hyhyhy :P noo ale i tak podziwiam :D

#83 agness28

agness28
  • Użytkownik
  • 36 postów

Napisano 31 października 2007 - 16:26

Dzięki Madae :)
A o pająkach pomyśle pomyśle :) Pozdro
...Daj każdemu dniu szansę stania się najpiękniejszym w całym twoim życiu...

Dołączona grafika

#84 Madae

Madae
  • Użytkownik
  • 5 875 postów

Napisano 31 października 2007 - 16:36

no to pomyśl pomyśl hyhyhy jakby co to sie rzuce pewnie na wiekszosc pająkowatych rzeczy :D

#85 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 31 października 2007 - 16:48

Agnes jakoś nie mój styl. Czuć tandetą <bezradny></span>

trochę ostro powiedziane, ale właśnie też tak sądzę :)
tylko niech nam się koleżanka nie obraża :) :) :)

ważne, że je robi, że wielu się to podoba :)
passssja :D
nie ma mnie tu i nie będzie.

#86 agness28

agness28
  • Użytkownik
  • 36 postów

Napisano 01 listopada 2007 - 02:01

tylko niech nam się koleżanka nie obraża


Nie nie obrażam się !!
...Daj każdemu dniu szansę stania się najpiękniejszym w całym twoim życiu...

Dołączona grafika

#87 Madae

Madae
  • Użytkownik
  • 5 875 postów

Napisano 03 listopada 2007 - 14:51

no a ja dzis znalazłam troszke pajakowatej i gotyckiej biżuteryi :P i nawet zamówiłam sobie 3 rzeczy :D ( nr 3, 5 i 7 :P)

Załączone miniatury

  • P421carmen_bg.jpg
  • P417dracon_bg.jpg
  • E245reapers_bg.jpg
  • E241ketustud_bg.jpg
  • E130rosering_bg.jpg
  • E5axe_bg.jpg
  • P411spidrafhile_bg.jpg
  • P375muroni_bg.jpg
  • E218spithre_bg.jpg
  • E150blackwidow_bg.jpg
  • R30soulofagrippa_bg.jpg


#88 Viagra

Viagra
  • Użytkownik
  • 4 711 postów

Napisano 03 listopada 2007 - 14:59

agness28, większośc bardzo mi sie podoba :-D Gdzie zaopatrujesz cie w koraliki i kamyczki, jeśli mozna wiedziec ?? :-D

#89 agness28

agness28
  • Użytkownik
  • 36 postów

Napisano 03 listopada 2007 - 17:49

Viagra !!
Otóż, część kamieni półszlachetnych, minerałów kupiłam w Polsce a koraliki szklane i całą reszte detali kupuje w Irlandii. Ostatnio kupiłam tu piękne szlifowane kryształy!!!!! CUDNE !!!
Pozdrawiam Serdecznie :)
...Daj każdemu dniu szansę stania się najpiękniejszym w całym twoim życiu...

Dołączona grafika

#90 Viagra

Viagra
  • Użytkownik
  • 4 711 postów

Napisano 03 listopada 2007 - 17:55

agnes ale w sklepie jakimś czy przez internet np ?? :-)

#91 agness28

agness28
  • Użytkownik
  • 36 postów

Napisano 03 listopada 2007 - 20:30

Kupuję w sklepie :)
Przez internet często oszukują i zamiast kamieni np. turkusu, opali kwarcu..... przysyłają plastik za cenę kamieni :cry: <bezradny></span> naciągaczy nie brakuje :evil:
Wole uniknąc rozczarowania i straty kasy.

A co chcesz spróbować swoich sił ?????
...Daj każdemu dniu szansę stania się najpiękniejszym w całym twoim życiu...

Dołączona grafika

#92 eli.bathory

eli.bathory
  • Użytkownik
  • 47 postów

Napisano 04 listopada 2007 - 14:23

Ja mam sklonnośc do duzych kolczyków, naszyjników wlaściwie wcale nie nosze. agnes28 bardzo ładna bizuteria:)

#93 Viagra

Viagra
  • Użytkownik
  • 4 711 postów

Napisano 04 listopada 2007 - 14:42

Kupuję w sklepie :)
Przez internet często oszukują i zamiast kamieni np. turkusu, opali kwarcu..... przysyłają plastik za cenę kamieni :cry: <bezradny></span> naciągaczy nie brakuje :evil:
Wole uniknąc rozczarowania i straty kasy.

A co chcesz spróbować swoich sił ??? ??

Kiedyś już robiłam sobie biżuterię, ale w taki sposób, że kupione w sklepie rozwalałam i przerabiałam na swoje ;-) Agness a w jakich sklepach można kupic takie rzeczy ???

#94 agness28

agness28
  • Użytkownik
  • 36 postów

Napisano 05 listopada 2007 - 11:32

Ja kupuje w Dublinie mam takie 2 fajne sklepy (ulic nie pamiętam) gdzie jest praktycznie wszystko !!!!
Czasami tez zdarza mi się kupić jakiś sznur korali i je poprostu zrobić po swojemu, ważne aby efekt końcowy wyglądał dobrze.

Powodzenia :) :mrgreen:
...Daj każdemu dniu szansę stania się najpiękniejszym w całym twoim życiu...

Dołączona grafika

#95 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 05 listopada 2007 - 13:15

tylko niech nam się koleżanka nie obraża


Nie nie obrażam się !!


to dobrze :)
bo ja bym nie chciała żebyś się obraziła na mnie :P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#96 Viagra

Viagra
  • Użytkownik
  • 4 711 postów

Napisano 05 listopada 2007 - 13:51

Ja kupuje w Dublinie mam takie 2 fajne sklepy (ulic nie pamiętam) gdzie jest praktycznie wszystko !!!!


chodzi mi nie o konkretne sklepy tylko typ sklepu czy to drogeria, sklep z biżuterią czy może jakiś specjalistyczny sklep :-D

#97 agness28

agness28
  • Użytkownik
  • 36 postów

Napisano 07 listopada 2007 - 11:38

Viagra :lol:

To sa sklepy o nazwie "Inspiring" i znajdziesz tam wszystko od koralików, po tasiemki i zapięcia. Jest również mase innych rzeczy artykuły do malowanie, robienia kartek, szycia haftowania, robienia na drutach dosłownie wszystko czym człowiek może się zająć. Gdy weszłam po raz pierwszy do tego sklepu byłam w szoku.Ogromny wybór wszystkiego :)
Może znajdziesz ten sklep u siebie !!

Pozdrawiam i życzę powodzenia :) :)
...Daj każdemu dniu szansę stania się najpiękniejszym w całym twoim życiu...

Dołączona grafika

#98 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 17 listopada 2007 - 15:56

Uwielbiam bizuterie :-) wylacznie srebro jak narazie. gdy wyjde zamaz to napewno obraczka bedzie ze zlota , pierscionek zareczynowy tez.
Siostra mowi o mnie sroka , heh. uwielbiam bizuterie. Mam jej mnostwo .
Nie jestem zwolenniczka "przesadnie" noszenia wszystkiego na sobie, minimalizm i dobranie do stroju jest najwazniejsze.
Ja codziennie mam na sobie inny pierscionek, kolczyki.
Jedynie obraczka i pierscionek od Misia nie zmieniaja miejsca i non stop sa ze mna :-D
Nie zaluje pieniedzy na dobra firme i solidny wyrob. Jesli chodzi o bizuterie cena nie gra roli.
Jak cos bardzo mi sie spodoba to zawsze jest moje ;-)

Załączone miniatury

  • Kopia Obraz 004.jpg


#99 Madae

Madae
  • Użytkownik
  • 5 875 postów

Napisano 05 grudnia 2007 - 22:49

a ja znalazłam fajowy pierscionek :D taki nowoczesny :D białe złoto i czarna perła :D ( a zyciu go sobie nie qpię :cry: :P)

Załączone miniatury

  • p005.gif


#100 Nymphadora

Nymphadora
  • Użytkownik
  • 2 636 postów

Napisano 05 grudnia 2007 - 22:50

Ooo jaki fajny :D To ja taki chcę na 50.rocznicę ślubu, może przez ten czas Misiek kasę odłoży :P





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych