ja swojemu zaraz mailem wysle
Biżuteria
#101
Napisano 05 grudnia 2007 - 22:52
ja swojemu zaraz mailem wysle
#102
Napisano 05 grudnia 2007 - 22:57
#103
Napisano 06 grudnia 2007 - 08:48
#104
Napisano 06 grudnia 2007 - 09:45
#105
Napisano 06 grudnia 2007 - 10:24
bardzo oryginalny
ładnybardzo fajny inny niz wszystkie
#107
Napisano 11 grudnia 2007 - 18:08
#108
Napisano 12 grudnia 2007 - 08:16
ten kamien to prawdopodobnie Awenturyn
#109
Napisano 12 grudnia 2007 - 09:17
#111
Napisano 12 grudnia 2007 - 17:30
#112
Napisano 12 grudnia 2007 - 21:33
#113
Napisano 12 grudnia 2007 - 21:50
na plastyk mi to nie wygląda, a jak widzisz kamyczek ma specyficzny kolor
#114
Napisano 13 grudnia 2007 - 19:40
#115
Napisano 13 grudnia 2007 - 21:06
#116
Napisano 13 grudnia 2007 - 21:10
nooo dlatego tylko 1 %
hyhyhy tez mi na plastyk nie wygląda
ale śliczne te korale
ten sznureczek i supełki fajnie wygladają
dzieki, tez mi sie podoba, tylko nie mam go gdzie założyć
#117
Napisano 13 grudnia 2007 - 21:14
#118
Napisano 13 grudnia 2007 - 22:01
nooo ja to bym proponowała na szyjochę
jak dłuzszy to mozna spróbowac w pasie sie okrecic ale chyba ten za króciusieńki
noo albo se koka zrobic i na głowę
hehehe wariatka
#119
Napisano 13 grudnia 2007 - 22:05
ps fajowy avatarek
#120
Napisano 13 grudnia 2007 - 22:18
ps fajowy avatarek
kogoś mi ta laska przypomina
taką jedną Blue Power hyhyhy
dzięki
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Biżuteria na co dzień gdzie kupować? |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych














