Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Biżuteria


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
802 odpowiedzi w tym temacie

#101 Madae

Madae
  • Użytkownik
  • 5 875 postów

Napisano 05 grudnia 2007 - 22:52

prawda ze piękny :D i jak fajowo kamien ( perła) jest osadzony :mrgreen:
ja swojemu zaraz mailem wysle :P hahahaha niech juz odkłada :P

#102 anusek

anusek
  • Użytkownik
  • 3 457 postów

Napisano 05 grudnia 2007 - 22:57

fajny.mi sie bardzo podobają czarne perły :-D
wiesz kto-tego czego szukasz ja już tu nie napisze,nie marnuj czasu!!!!!!!!!!!!!

#103 Magdaru

Magdaru
  • Użytkownik
  • 3 650 postów

Napisano 06 grudnia 2007 - 08:48

bardzo oryginalny ;-)

#104 Moniika

Moniika
  • Użytkownik
  • 2 534 postów

Napisano 06 grudnia 2007 - 09:45

bardzo fajny :-D inny niz wszystkie :-D

#105 madzia88

madzia88
  • Użytkownik
  • 2 409 postów

Napisano 06 grudnia 2007 - 10:24

bardzo oryginalny

bardzo fajny inny niz wszystkie

ładny <ookk></span>

#106 Alicja:)

Alicja:)
  • Użytkownik
  • 74 postów

Napisano 07 grudnia 2007 - 00:38

Ja uwielbiam srebro i noszę go dużo mam na każdym palcu pierścionek, kolczyków sporo, bransoletki i inne pierdoły na rękach, najbardziej lubię biżuterię z cyrkoniami :mrgreen:
Dołączona grafika

#107 Viagra

Viagra
  • Użytkownik
  • 4 711 postów

Napisano 11 grudnia 2007 - 18:08

Madae, tak jak mówiłam wklejam moja najnowsza biżuterię, pierścionek nie jest nowy, tylko ukradziony siostrze :P ona ma teraz łapki popuchniete to nie chodzi w nim :P korale na szyję dostałam od teściowej kupiła mi na pielgrzymce do ziemi swiętej :-D różowe to prawdziwny koral, a te drugie to tez jakiś prawdziwy kamień ale ja sie nie znam i nie wiem co to, tescióweczka tyle rzeczów nakupywała, że tez nie pamieta :P Może wy sie orientujecie <co></span>

Załączone miniatury

  • DSC_0009.JPG
  • DSC_0007.JPG
  • DSC_0004.JPG
  • DSC_0008.JPG


#108 Madae

Madae
  • Użytkownik
  • 5 875 postów

Napisano 12 grudnia 2007 - 08:16

pierscionek śliczny :D korale z korala tez :D a te zielone to akurat w moim guście troszkę :P
ten kamien to prawdopodobnie Awenturyn :D ma właściwości lecznicze i często robi się z niego różne ozdoby i figurki :D podobno jest pomocny przy wszelkiego rodzaju chorobach oczu, wypadaniu włosów i egzemie :P ma też właściwości magiczne ( jak kazdy minerał :P) przywabia fortunę :D hehehehe nooo i wycisza awanturników :D pozytywnie i z wielokrotną siłą wpływa na osoby urodzone pod znakiem Barana :D

#109 Jewel

Jewel
  • Użytkownik
  • 3 742 postów

Napisano 12 grudnia 2007 - 09:17

Pierścionek superowy, jak ja lubię takie świecidełka.
"miłość jest ślepa dlatego lubi ciemność"

#110 madzia88

madzia88
  • Użytkownik
  • 2 409 postów

Napisano 12 grudnia 2007 - 14:13

Viagra pierścionek cudo sama poluję na taki :mrgreen: 3 i 4 korale bomba sama noszę też korale :mrgreen: w tych zielonych rysunek 4 się zakochałam <loove></span> <zakochany></span> <zakochany></span> <zakochany></span> <zakochany></span> a to moje cuda :mrgreen:

Załączone miniatury

  • IMG_2515.JPG
  • IMG_2516.JPG


#111 Madae

Madae
  • Użytkownik
  • 5 875 postów

Napisano 12 grudnia 2007 - 17:30

ehhh niestety :P za małe zeby kamienie rozpoznać :P o ile o kamienie :-/ ale fajowe :D szczególnie ten 1 komplecik :mrgreen:

#112 Viagra

Viagra
  • Użytkownik
  • 4 711 postów

Napisano 12 grudnia 2007 - 21:33

No ciekawe Moni, czy to ten aventuryn, jeśli tak to opis ma fajny :-D szkoda, że teściowa nie pamięta co to za kamyczek :-P

#113 Madae

Madae
  • Użytkownik
  • 5 875 postów

Napisano 12 grudnia 2007 - 21:50

na 98% to jest Awenturyn :D 1% ze to plastyk i 1% ze inny kamien ( ktorego nie znam lub w tym momencie nie mogę se przypomnieć :P
na plastyk mi to nie wygląda, a jak widzisz kamyczek ma specyficzny kolor :D

#114 Viagra

Viagra
  • Użytkownik
  • 4 711 postów

Napisano 13 grudnia 2007 - 19:40

plastik to nie jest na pewno :P

#115 Madae

Madae
  • Użytkownik
  • 5 875 postów

Napisano 13 grudnia 2007 - 21:06

nooo dlatego tylko 1 % :P hyhyhy tez mi na plastyk nie wygląda :D ale śliczne te korale :D ten sznureczek i supełki fajnie wygladają :D

#116 Viagra

Viagra
  • Użytkownik
  • 4 711 postów

Napisano 13 grudnia 2007 - 21:10

nooo dlatego tylko 1 % :P hyhyhy tez mi na plastyk nie wygląda :D ale śliczne te korale :D ten sznureczek i supełki fajnie wygladają :D


dzieki, tez mi sie podoba, tylko nie mam go gdzie założyć :-(

#117 Madae

Madae
  • Użytkownik
  • 5 875 postów

Napisano 13 grudnia 2007 - 21:14

nooo ja to bym proponowała na szyjochę :mrgreen: jak dłuzszy to mozna spróbowac w pasie sie okrecic ale chyba ten za króciusieńki :P noo albo se koka zrobic i na głowę :D

#118 Viagra

Viagra
  • Użytkownik
  • 4 711 postów

Napisano 13 grudnia 2007 - 22:01

nooo ja to bym proponowała na szyjochę :mrgreen: jak dłuzszy to mozna spróbowac w pasie sie okrecic ale chyba ten za króciusieńki :P noo albo se koka zrobic i na głowę :D


hehehe wariatka <umieraam></span> chyba se koka zrobię zgodnie z radą :P <umieraam></span>

#119 Madae

Madae
  • Użytkownik
  • 5 875 postów

Napisano 13 grudnia 2007 - 22:05

czemu <co></span> ja mam takie na bioderka :mrgreen: koków nie lubie i robie tylko na złosc Adamowi jak chce pokazac jaka to obrazona jestem i je jest tylko męzczyzną..wtedy jeszcze taką czarną sukienkę zakładam a la pani profesor ze szkoły dla cnotek :P i koraliki we włosy....a on mnie zaraz całą poczochra i tyle z mojego focha :P

ps fajowy avatarek :D kogoś mi ta laska przypomina :D taką jedną Blue Power hyhyhy :mrgreen:

#120 Viagra

Viagra
  • Użytkownik
  • 4 711 postów

Napisano 13 grudnia 2007 - 22:18

hyhy w pasie to siem tym nie scisne,oczy by mi na wierzch wyszły :P

ps fajowy avatarek :D kogoś mi ta laska przypomina :D taką jedną Blue Power hyhyhy :mrgreen:


dzięki :mrgreen:





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych