Prosze o opinie jak sie podobają...
Biżuteria
#62
Napisano 30 października 2007 - 15:09
#63
Napisano 30 października 2007 - 15:11
Tylko troszke male te zdjecia
#64
Napisano 30 października 2007 - 15:15
Jeśli chcesz zobaczyć moją stronkę napisz do mnie na PW podam Tobie adresik stronki
[ Dodano: 2007-10-30, 14:19 ]
Ok a to duże
#67
Napisano 30 października 2007 - 15:29
#69
Napisano 30 października 2007 - 15:42
#71
Napisano 30 października 2007 - 17:05
#72
Napisano 30 października 2007 - 18:43
to ja też poproszę o adres, bo już tutaj widać, że śliczne rzeczy robisz
No to jak tak zachwycacie, to ja tez poproszę na pw
Mi się te biżu podoba
#73
Napisano 30 października 2007 - 22:01
Ja również o PW poproszę
#74
Napisano 31 października 2007 - 01:01
#75
Napisano 31 października 2007 - 02:23
[ Dodano: 2007-10-31, 01:30 ]
Dziewczyny odpisałam do Was dopiero teraz
#76
Napisano 31 października 2007 - 06:17
#77
Napisano 31 października 2007 - 07:11
#78
Napisano 31 października 2007 - 09:38
#79
Napisano 31 października 2007 - 11:23
Nie chciałam Ciebie urazić
Jawel nie uraziłaś mnie
[ Dodano: 2007-10-31, 10:27 ]
Wysłałam wiadomość do Ciebie
#80
Napisano 31 października 2007 - 12:37
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Biżuteria na co dzień gdzie kupować? |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych
















