Biżuteria
#21
Napisano 04 września 2007 - 17:50
#22
Napisano 04 września 2007 - 17:55
ja mam 2 pierscionki weze ;] ale czesciej niz ja nosi je moja mamai mam jeszcze jakies inne weze
#23
Napisano 04 września 2007 - 17:59
tez mam pierscionek kobre
i mam jeszcze jakies inne weze
a jaszczurke to mam takom fajowa broszke srebrna
ja mam 2 pierscionki weze ;] ale czesciej niz ja nosi je moja mama
Fajne są pierścionki węże i jaszczurki, fajnie oplatają palca.
#24
Napisano 09 października 2007 - 14:55
#25
Napisano 09 października 2007 - 15:42
#26
Napisano 11 października 2007 - 17:30
#27
Napisano 11 października 2007 - 18:55
#28
Napisano 11 października 2007 - 19:07
zgadzam sie z ta kwestia mam kolczyka w jezyku i jakos mi nie gnije!Jewel tyle osób ma kolczyki w języku i jakoś im nie odpadł
jeśli się dba to myśle że nie ma problemu, moja siostrzyczka ma już tyle czasu i czuje sie dobrze - język nadal ma..
moja psiapsióła też
hmmm... uważam że to zależy od higieny, są płyny do płukania jamy ustnej... a poza tym ja dużo nie jem..żarcik
#29
Napisano 11 października 2007 - 19:12
#30
Napisano 11 października 2007 - 19:16
#31
Napisano 11 października 2007 - 19:33
#32
Napisano 11 października 2007 - 19:45
#33
Napisano 11 października 2007 - 21:54
#34
Napisano 12 października 2007 - 11:54
witam tu masz pare rad jak bedziesz miec przebitego kolczyka w jezyku:okej... dzięki wielkie... ale może nie róbmy Off Topic... i pogadajmy o tym na gg..;] bardzo byś mi pomogła
![]()
------------------kup sobie w aptece aphtin-to jest preparat do jezyka ktory mowi o tym abys kilka razy dziennie przemywala paleczkami higienicznymi jezyk(przeciw plesniawkami)
-----------------kup sobie herbatke ziolowa z dziurawca:zalac wrzatkiem i zostawic do wystudzenia, zimny napar wlac do woreczka(do robienia lodu),jak zmarznie,ssac jak boli i na zmniejszenie opuchlizny
---------------jedz zupki np.goracy kubek(zimny)
---------------albo to co wszyscy ale w papkach
---------------a takze te zupki dla dzieci np.bobovita(polecam owocowe,bo warzywne sa bez smaku) aaaaaaaaaaaaaa jak bedziesz po to daj znac pozdrawiam
#35
Napisano 12 października 2007 - 11:57
#36
Napisano 12 października 2007 - 12:04
hahahhahaha ja bym sie nie odwazylahahahaha a w wargach sromowych to bym sobie zrobiła
podobaja mi sie takie kolczyki
#38
Napisano 12 października 2007 - 12:35
kochana ehhehehehe fajny kolczyk taki chcesz:)ee chwila bólu i po sprawie
a kolczyki sa całkiem fajowe
no a jak ktos sie boi przekłuwania to ostatnio modne sa klipsy na łechtaczke
bezbolesne a wzmagaja rozkosz
hahahahaha podobno
sama jeszcze nie sprawdzałam
#39
Napisano 12 października 2007 - 12:47
#40
Napisano 12 października 2007 - 12:49
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Biżuteria na co dzień gdzie kupować? |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych













