Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Biżuteria


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
802 odpowiedzi w tym temacie

#41 Viagra

Viagra
  • Użytkownik
  • 4 711 postów

Napisano 12 października 2007 - 12:51

uu te metalowe zimne pewnie bryyyy :mrgreen:

#42 Madae

Madae
  • Użytkownik
  • 5 875 postów

Napisano 12 października 2007 - 13:01

hahahaha zawsze mozna je najpierw ogrzac w dłoni :P a jaka zabawa jak twoj men sie do nich dobierze hahahahaha

#43 oOmikuniaOo

oOmikuniaOo
  • Użytkownik
  • 430 postów

Napisano 12 października 2007 - 17:34

W życiu w tej szczelinie nie zadbasz tak o higienę a zresztą nie podoba mi się bo co druga łazi z tym na wierzchu i się popisuję. Teraz w tym wieku nie wyobrażam sobie zrobić czegoś takiego, tak się oszpecić. W wargach sromowych też jest fajnie wiecie ;>

wiem, tez mnie wkurza że laski łażą z jęzorem na wierzchu dla popisówy że maja kolczyka, ale mnie nie o to chodzi żeby sie popisywać, od zawsze miałam ochote na kolczyka w języku, dla własnej przyjemności i oczywiście dla przyjemności kocurka :mrgreen:
Madzia wielkie wielkie dzieki :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Madae ty to masz pomysły :mrgreen:
Mówią że jeśli rodzi się człowiek, - z Nieba spada dusza. Rozpada się na dwie części, Jedna trafia do kobiety, druga do mężczyzny... Natomiast całe życie polega na odnalezieniu tej drugiej połowy, połowy swej duszy.... połowy samego siebie...

#44 madzia88

madzia88
  • Użytkownik
  • 2 409 postów

Napisano 12 października 2007 - 17:39

W życiu w tej szczelinie nie zadbasz tak o higienę a zresztą nie podoba mi się bo co druga łazi z tym na wierzchu i się popisuję. Teraz w tym wieku nie wyobrażam sobie zrobić czegoś takiego, tak się oszpecić. W wargach sromowych też jest fajnie wiecie ;>

wiem, tez mnie wkurza że laski łażą z jęzorem na wierzchu dla popisówy że maja kolczyka, ale mnie nie o to chodzi żeby sie popisywać, od zawsze miałam ochote na kolczyka w języku, dla własnej przyjemności i oczywiście dla przyjemności kocurka :mrgreen:
Madzia wielkie wielkie dzieki :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Madae ty to masz pomysły :mrgreen:

prosze lubie pomagac innym oOmikuniaOo daj znac jak bedzie po:) bede trzymac kciuki apropos tez nie paraduje z jezykiem

#45 Madae

Madae
  • Użytkownik
  • 5 875 postów

Napisano 12 października 2007 - 18:32

ja myslałam o kolczykach w róznych miejscach :P i w róznych juz mialam :P ale zostane przy moich 4 w uszach i moze znowu wróce do tego w brwi :P

3mam kciuki OomikuniaoO :D zaopatrz sie jednak w słomki :P bo jesli niedajboze bedzie sie paprac albo długo goic to bedziesz sie gerberkami odzywiac :P hihihihi :P wierz mi :D wiem co gadam :D

#46 oOmikuniaOo

oOmikuniaOo
  • Użytkownik
  • 430 postów

Napisano 12 października 2007 - 18:40

madae a ty miałaś kolczyka w jęzorku?? Madzia dam znać :mrgreen:
Mówią że jeśli rodzi się człowiek, - z Nieba spada dusza. Rozpada się na dwie części, Jedna trafia do kobiety, druga do mężczyzny... Natomiast całe życie polega na odnalezieniu tej drugiej połowy, połowy swej duszy.... połowy samego siebie...

#47 Madae

Madae
  • Użytkownik
  • 5 875 postów

Napisano 12 października 2007 - 18:53

ja nie :P ale moja siostra ma :D i miaa z nim straszne przezycia :P bo sie jej nie chciało goic :P ty nawet sobie nie wyobrazasz jaka cisze w domu miałam hahahahahaha :D no ale jadła tylko miekkie pokarmy wtedy :P..samo przekłuwanie jej tak nie bolało jak to co było potem :P ale nie martw sie :D moja qmpela tez ma kolczyk i ja bolało tylko 4 dni chyba :P bo sie dobrze goiło
a tu zapodaje kilka rodzajow fajowych kolczykow do jezyczka :D teraz modne sa te z napisami :D

Załączone miniatury

  • 142.jpg
  • 141.jpg
  • 140.jpg
  • 139.jpg
  • 135.jpg


#48 madzia88

madzia88
  • Użytkownik
  • 2 409 postów

Napisano 12 października 2007 - 19:20

ja nie :P ale moja siostra ma :D i miaa z nim straszne przezycia :P bo sie jej nie chciało goic :P ty nawet sobie nie wyobrazasz jaka cisze w domu miałam hahahahahaha :D no ale jadła tylko miekkie pokarmy wtedy :P..samo przekłuwanie jej tak nie bolało jak to co było potem :P ale nie martw sie :D moja qmpela tez ma kolczyk i ja bolało tylko 4 dni chyba :P bo sie dobrze goiło
a tu zapodaje kilka rodzajow fajowych kolczykow do jezyczka :D teraz modne sa te z napisami :D

mnie bolalo tez 4 dni a ja mam podobny kolczyk do tego ostatniego,ale rozowy:)oki to daj znac

#49 oOmikuniaOo

oOmikuniaOo
  • Użytkownik
  • 430 postów

Napisano 16 października 2007 - 12:26

no moja siostre też tylko chyba 4 dni bolał języczek a teraz wogóle nie narzeka... :mrgreen: wzory kolczyków super... a ja ide24 umówić się na przekucie.. :mrgreen:
Mówią że jeśli rodzi się człowiek, - z Nieba spada dusza. Rozpada się na dwie części, Jedna trafia do kobiety, druga do mężczyzny... Natomiast całe życie polega na odnalezieniu tej drugiej połowy, połowy swej duszy.... połowy samego siebie...

#50 madzia88

madzia88
  • Użytkownik
  • 2 409 postów

Napisano 16 października 2007 - 12:34

no moja siostre też tylko chyba 4 dni bolał języczek a teraz wogóle nie narzeka... :mrgreen: wzory kolczyków super... a ja ide24 umówić się na przekucie.. :mrgreen:

wszystko bedzie dobrze czekam na relacje:)

#51 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 16 października 2007 - 12:39

Ale z relacjami to juz sie tutaj mozecie przeniesc piercing-vt629.htm
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#52 Viagra

Viagra
  • Użytkownik
  • 4 711 postów

Napisano 16 października 2007 - 12:41

oo fajne kolczyki hehe ten Virgin prawie jak Viagra hyhyhy wygląda No ale the best jest 69 <sex></span> :-P

#53 Moniika

Moniika
  • Użytkownik
  • 2 534 postów

Napisano 16 października 2007 - 14:00

A ja nosze mało biżuterii. Na prawej ręce srebrna a obrączka a na lewej srebrny pierścionek, na szyi łańcuszek srebrny z serduszkiem od Skarba i to wszystko. Kolczyków nosic nie moge bo uszy bola :-/

#54 koniczynka

koniczynka
  • Użytkownik
  • 124 postów

Napisano 21 października 2007 - 13:02

ja tez nosze mallo bizuterii zazwyczaj kolczyki czasem wisiorek bardziej korale

#55 agness28

agness28
  • Użytkownik
  • 36 postów

Napisano 28 października 2007 - 14:42

Ja chyba jak większośc kobitek uwielbiam różnego rodzaju świecidełka :mrgreen: Mam ich mnóstwo i na rożne okazje... Kiedyś wybrałam sie do sklepu na poszukiwanie czegoś konkretnego do sukni wieczorowej... Trafił mnie sz.....k jasny jak zobaczyłam po 20 takich samych komplecikow na połce :evil: Wiele mialam takich sytuacji i tak właśnie zrodził sie pomysł a dlaczego nie spróbuje swoich sił i nie zaczne tworzyc sama :-P
Spróbowałam i od tej pory stalo sie to moją pasją Kocham to robić. Sama wymyślam wzory i urzeczywistniam je :) Tworze komplety , naszyjniki wieczorowe jak i również sportowe, kolczyki bransoletki jak i zawieszki na lańcuszek. Uwielbiam robić delikatne ślubne zestawy. Właśnie im ostatnio poświęcam sporo czasu...
Cieszę cie że, pomysł tworzenia biżuterii zrodził sie w mojej głowie,czuje sie spełniona :)
Jeśli jesteście zainteresowane prosze o kontakt na PW.
Pozdrawiam :P
...Daj każdemu dniu szansę stania się najpiękniejszym w całym twoim życiu...

Dołączona grafika

#56 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 28 października 2007 - 19:15

stwierdziłam ostatnio, tzn bardzo szybko się skapnęłam, że nie mam żadnych naszyjników wisiorków.. mam mnóstwo kolczyków wiszących :)
FIOŁ :mrgreen
a tak to.. lipton ;)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#57 koniczynka

koniczynka
  • Użytkownik
  • 124 postów

Napisano 29 października 2007 - 11:30

ja musze zainwestwoac w branzoletki...

#58 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 29 października 2007 - 19:22

bransoletki to ja mam, kilka.. ale za bardzo nie noszę.
Jedną mam ulubioną, dostałam od Radzia, taka drewniana.. piękna moim zdaniem ;)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#59 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 29 października 2007 - 19:25

Dziewczynki, jesli macie gdzies w swoich okolicach sklep indyjski to polecam :-) mozna wypatrzec fajne rzeczy ;-)
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#60 Nymphadora

Nymphadora
  • Użytkownik
  • 2 636 postów

Napisano 29 października 2007 - 21:51

Ooooo mam koło uczelni, to siem może wybiorę :P
Chociaż ja myślałam raczej o poszukiwaniach spódnicy, ale może i biżuteria fajna się znajdzie :)





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych