Biżuteria
#41
Napisano 12 października 2007 - 12:51
#42
Napisano 12 października 2007 - 13:01
#43
Napisano 12 października 2007 - 17:34
wiem, tez mnie wkurza że laski łażą z jęzorem na wierzchu dla popisówy że maja kolczyka, ale mnie nie o to chodzi żeby sie popisywać, od zawsze miałam ochote na kolczyka w języku, dla własnej przyjemności i oczywiście dla przyjemności kocurkaW życiu w tej szczelinie nie zadbasz tak o higienę a zresztą nie podoba mi się bo co druga łazi z tym na wierzchu i się popisuję. Teraz w tym wieku nie wyobrażam sobie zrobić czegoś takiego, tak się oszpecić. W wargach sromowych też jest fajnie wiecie ;>
Madzia wielkie wielkie dzieki
Madae ty to masz pomysły
#44
Napisano 12 października 2007 - 17:39
prosze lubie pomagac innym oOmikuniaOo daj znac jak bedzie po:) bede trzymac kciuki apropos tez nie paraduje z jezykiemwiem, tez mnie wkurza że laski łażą z jęzorem na wierzchu dla popisówy że maja kolczyka, ale mnie nie o to chodzi żeby sie popisywać, od zawsze miałam ochote na kolczyka w języku, dla własnej przyjemności i oczywiście dla przyjemności kocurkaW życiu w tej szczelinie nie zadbasz tak o higienę a zresztą nie podoba mi się bo co druga łazi z tym na wierzchu i się popisuję. Teraz w tym wieku nie wyobrażam sobie zrobić czegoś takiego, tak się oszpecić. W wargach sromowych też jest fajnie wiecie ;>
![]()
Madzia wielkie wielkie dzieki![]()
![]()
![]()
Madae ty to masz pomysły
#45
Napisano 12 października 2007 - 18:32
3mam kciuki OomikuniaoO
#46
Napisano 12 października 2007 - 18:40
#47
Napisano 12 października 2007 - 18:53
a tu zapodaje kilka rodzajow fajowych kolczykow do jezyczka
#48
Napisano 12 października 2007 - 19:20
mnie bolalo tez 4 dni a ja mam podobny kolczyk do tego ostatniego,ale rozowy:)oki to daj znacja nie
ale moja siostra ma
i miaa z nim straszne przezycia
bo sie jej nie chciało goic
ty nawet sobie nie wyobrazasz jaka cisze w domu miałam hahahahahaha
no ale jadła tylko miekkie pokarmy wtedy
..samo przekłuwanie jej tak nie bolało jak to co było potem
ale nie martw sie
moja qmpela tez ma kolczyk i ja bolało tylko 4 dni chyba
bo sie dobrze goiło
a tu zapodaje kilka rodzajow fajowych kolczykow do jezyczkateraz modne sa te z napisami
#49
Napisano 16 października 2007 - 12:26
#50
Napisano 16 października 2007 - 12:34
wszystko bedzie dobrze czekam na relacje:)no moja siostre też tylko chyba 4 dni bolał języczek a teraz wogóle nie narzeka...
wzory kolczyków super... a ja ide24 umówić się na przekucie..
#51
Napisano 16 października 2007 - 12:39
#52
Napisano 16 października 2007 - 12:41
#53
Napisano 16 października 2007 - 14:00
#54
Napisano 21 października 2007 - 13:02
#55
Napisano 28 października 2007 - 14:42
Spróbowałam i od tej pory stalo sie to moją pasją Kocham to robić. Sama wymyślam wzory i urzeczywistniam je
Cieszę cie że, pomysł tworzenia biżuterii zrodził sie w mojej głowie,czuje sie spełniona
Jeśli jesteście zainteresowane prosze o kontakt na PW.
Pozdrawiam
#56
Napisano 28 października 2007 - 19:15
FIOŁ :mrgreen
a tak to.. lipton
#57
Napisano 29 października 2007 - 11:30
#58
Napisano 29 października 2007 - 19:22
Jedną mam ulubioną, dostałam od Radzia, taka drewniana.. piękna moim zdaniem
#59
Napisano 29 października 2007 - 19:25
#60
Napisano 29 października 2007 - 21:51
Chociaż ja myślałam raczej o poszukiwaniach spódnicy, ale może i biżuteria fajna się znajdzie
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Biżuteria na co dzień gdzie kupować? |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych














