Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Biżuteria


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
802 odpowiedzi w tym temacie

#121 monika s

monika s
  • Użytkownik
  • 23 postów

Napisano 07 stycznia 2008 - 16:00

Od kilku miesiecy kompletuje na bransoletce Biagi elementy-koraliki. Znacie to? Swietna, indywidualna sprawa. Polecam!!! :-)
Pozdrawiam

#122 Nymphadora

Nymphadora
  • Użytkownik
  • 2 636 postów

Napisano 07 stycznia 2008 - 16:01

Hmm, to ja się od razu przyznaję, że nie mam pojęcia o co chodzi... ;-) <co></span>

#123 monika s

monika s
  • Użytkownik
  • 23 postów

Napisano 07 stycznia 2008 - 16:07

Hmm, to ja się od razu przyznaję, że nie mam pojęcia o co chodzi... ;-) <co></span>

wejdz na strone reklama kupujesz koraliki przedstawiajace wazne dla Ciebie sprawy. Nie jest to tanie, ale kompletujesz miesiacami, latami. Mam 14 elementow!
Pozdrawiam

#124 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 07 stycznia 2008 - 16:10

łał...


jakoś mnie to nie kręci :P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#125 Nymphadora

Nymphadora
  • Użytkownik
  • 2 636 postów

Napisano 07 stycznia 2008 - 16:21

Hmm, no ciekawe, ale chyba by mi było trochę szkoda kasy, przynajmniej na razie ;-)

#126 Madae

Madae
  • Użytkownik
  • 5 875 postów

Napisano 07 stycznia 2008 - 16:30

tez nie wiem o co chozi ale wleze i zobacze :D

oglądnełam :) te z cyrkoniami nawet nie brzydkie :P ale raczej mnie to nie wciągnie :P mały wybor :P

#127 madzia88

madzia88
  • Użytkownik
  • 2 409 postów

Napisano 07 stycznia 2008 - 17:24

oj ja tez nie wiem o co chodzi wiec wchodze :-D troche to drogie chyba drewniane sa najtansze mnie tez nie wciagnie :-P

#128 Viagra

Viagra
  • Użytkownik
  • 4 711 postów

Napisano 07 stycznia 2008 - 17:40

hyhy chyba reklama sie nie udała :P nawet fajna sprawa, gdyby np ktos dla mnie ( na kazdą wazna dla mnie okazje ) kupował mi jakis element. Za drogie troche te pierdółki, moge sobie sama stworzyć cos takiego kupując poszczególne koraliki w sklepach hobbystycznych, bedzie taniej i fajniej :P

#129 madzia88

madzia88
  • Użytkownik
  • 2 409 postów

Napisano 07 stycznia 2008 - 17:43

hyhy chyba reklama sie nie udała nawet fajna sprawa, gdyby np ktos dla mnie ( na kazdą wazna dla mnie okazje ) kupował mi jakis element. Za drogie troche te pierdółki, moge sobie sama stworzyć cos takiego kupując poszczególne koraliki w sklepach hobbystycznych, bedzie taniej i fajniej

masz racje Viagra w sklepach z koralikami sa ladniejsze duperelki drobiazgi i koraliki te branzoletki jakies dziwaczne troche pare koralikow i jeszcze za taka cene :-P

#130 Aneta

Aneta
  • Użytkownik
  • 64 postów

Napisano 07 stycznia 2008 - 17:44

za droga ta impreza

#131 Roszpunka

Roszpunka
  • Użytkownik
  • 1 980 postów

Napisano 07 stycznia 2008 - 17:44

Za drogie troche te pierdółki,


Szoku doznałam jak ceny na tej stronie zobaczyłam:679zł za zestaw startowy?!?!?!
Drogie hobby!!! Wole książki fajne kupić lub do kina pójść :-D

#132 anusek

anusek
  • Użytkownik
  • 3 457 postów

Napisano 07 stycznia 2008 - 23:15

no ładne to nawet ale dlaczego takie drogie :?: :!: :shock:
wiesz kto-tego czego szukasz ja już tu nie napisze,nie marnuj czasu!!!!!!!!!!!!!

#133 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 08 stycznia 2008 - 14:11

hyhy chyba reklama sie nie udała :P


żem się uśmiała :P :P :P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#134 mOtOcYkLiStKa

mOtOcYkLiStKa
  • Użytkownik
  • 107 postów

Napisano 17 lutego 2008 - 10:30

biżuteria a i owszem. najczęściej kolczyki srebrne albo plastikowe takie jakieś wzorki, wisiory, łańcuszki np. mam różowy krzyżyk, srebrne kółeczko, literka S, serducho; bransoletki : przeźroczyste bransolety, plastikowe-kolorowe i też koraliki srebrne albo czarne czasem perły ale to już tak bardziej "uroczyście"

[ Dodano: 2008-02-17, 10:32 ]
ogólnie to strasznie lubię świecidełka tylko pierścionków nie nosze

[ Dodano: 2008-02-17, 10:38 ]
i strasznie kocham cyrkonie a zwłaszcza kolczyki kółka z cyrkoniami ! no i wisiorki różnego rodzaju
Droga do szczęścia jest ciemna i ciernista, ale rozświetla ją nadzieja

#135 Lorrie

Lorrie
  • Użytkownik
  • 150 postów

Napisano 17 lutego 2008 - 21:23

Hej dziewczyny....mam na sprzedaż kolczyki z serii sztucznej biżuterii...wystawilam je na allegro, jesli szukacie tanich dodatkow to zapraszam , oto link:

reklama

Jesli nie można sie tutaj tak reklamować to przepraszam, ale nie wiedzialam!!

Pozdrawiam wszystkie milosniczki dodatków:))



nie można się reklamować

#136 madzia88

madzia88
  • Użytkownik
  • 2 409 postów

Napisano 17 lutego 2008 - 21:36

Lorrie, takie sobie :-D

#137 Lorrie

Lorrie
  • Użytkownik
  • 150 postów

Napisano 17 lutego 2008 - 21:49

No rzecz gustu, jesli komus cos przypasuje to zapraszam!!

#138 Roszpunka

Roszpunka
  • Użytkownik
  • 1 980 postów

Napisano 18 lutego 2008 - 19:32

Lorrie, poprosze link na pw.

#139 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 10 października 2008 - 19:01

od dawna lubie długie kolczyki , a ostatnio koraliki drobne i długie.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#140 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 10 października 2008 - 20:17

Kolczyki, kolczyki i jeszcze raz kolczyki, dlugie, kolorowe, srebrne, smieszne, eleganckie, wariackie, wszystkie :!: :-P
Dołączona grafika





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych