Biżuteria
#121
Napisano 07 stycznia 2008 - 16:00
#122
Napisano 07 stycznia 2008 - 16:01
#123
Napisano 07 stycznia 2008 - 16:07
wejdz na strone reklama kupujesz koraliki przedstawiajace wazne dla Ciebie sprawy. Nie jest to tanie, ale kompletujesz miesiacami, latami. Mam 14 elementow!Hmm, to ja się od razu przyznaję, że nie mam pojęcia o co chodzi...
![]()
#124
Napisano 07 stycznia 2008 - 16:10
jakoś mnie to nie kręci
#125
Napisano 07 stycznia 2008 - 16:21
#126
Napisano 07 stycznia 2008 - 16:30
oglądnełam
#127
Napisano 07 stycznia 2008 - 17:24
#128
Napisano 07 stycznia 2008 - 17:40
#129
Napisano 07 stycznia 2008 - 17:43
masz racje Viagra w sklepach z koralikami sa ladniejsze duperelki drobiazgi i koraliki te branzoletki jakies dziwaczne troche pare koralikow i jeszcze za taka cenehyhy chyba reklama sie nie udała nawet fajna sprawa, gdyby np ktos dla mnie ( na kazdą wazna dla mnie okazje ) kupował mi jakis element. Za drogie troche te pierdółki, moge sobie sama stworzyć cos takiego kupując poszczególne koraliki w sklepach hobbystycznych, bedzie taniej i fajniej
#130
Napisano 07 stycznia 2008 - 17:44
#131
Napisano 07 stycznia 2008 - 17:44
Za drogie troche te pierdółki,
Szoku doznałam jak ceny na tej stronie zobaczyłam:679zł za zestaw startowy?!?!?!
Drogie hobby!!! Wole książki fajne kupić lub do kina pójść
#132
Napisano 07 stycznia 2008 - 23:15
#133
Napisano 08 stycznia 2008 - 14:11
hyhy chyba reklama sie nie udała
żem się uśmiała
#134
Napisano 17 lutego 2008 - 10:30
[ Dodano: 2008-02-17, 10:32 ]
ogólnie to strasznie lubię świecidełka tylko pierścionków nie nosze
[ Dodano: 2008-02-17, 10:38 ]
i strasznie kocham cyrkonie a zwłaszcza kolczyki kółka z cyrkoniami ! no i wisiorki różnego rodzaju
#135
Napisano 17 lutego 2008 - 21:23
reklama
Jesli nie można sie tutaj tak reklamować to przepraszam, ale nie wiedzialam!!
Pozdrawiam wszystkie milosniczki dodatków:))
nie można się reklamować
#136
Napisano 17 lutego 2008 - 21:36
#137
Napisano 17 lutego 2008 - 21:49
#138
Napisano 18 lutego 2008 - 19:32
#139
Napisano 10 października 2008 - 19:01
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Biżuteria na co dzień gdzie kupować? |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych














