ale chcialam poznac opinie osob obiektywnych
smutne ze sie dalam nabrac...
a on ma moj widok caly poczerwienial:( ahh
Napisano 01 kwietnia 2009 - 10:16
Napisano 01 kwietnia 2009 - 10:19
Napisano 01 kwietnia 2009 - 10:19
Napisano 01 kwietnia 2009 - 10:21
Napisano 01 kwietnia 2009 - 10:22
lovely, na pewno mu się głupio zrobiło
Odróżnienie fałszu od prawdy przychodzi dopiero z czasem
Napisano 01 kwietnia 2009 - 10:30
Napisano 01 kwietnia 2009 - 10:33
Napisano 01 kwietnia 2009 - 10:47
Napisano 01 kwietnia 2009 - 10:51
co sie mu dziwisz? wyjechalas, to poszukal sobie takiej dziewczyny, ktora jest na miejscu, i ktora mu nie wyjedzie...
To normalne, ze chlopak szuka dziewczyny na miejscu, a nie o tysiace kilometrow... Ze mu uwierzylas... ja sadze, ze on mowil prawde i WTEDY jakbys zostala, to bylibyscie razem.
Napisano 01 kwietnia 2009 - 10:54
Napisano 01 kwietnia 2009 - 10:59
Napisano 01 kwietnia 2009 - 11:02
Ile czasu minelo?
Napisano 01 kwietnia 2009 - 11:02
Napisano 01 kwietnia 2009 - 11:04
no to jak on Cie namawial do przyjazdu, a Ty przyjechalas i taki numer!!!
Napisano 01 kwietnia 2009 - 11:28
Napisano 01 kwietnia 2009 - 11:33
ely, ale ile i do kiedy Cie namawial i w jaki sposob?
Napisano 01 kwietnia 2009 - 11:42
Napisano 01 kwietnia 2009 - 11:48
a o jaka odleglosc w km chodzilo? on wiedzial, ze przyjechalas?
Napisano 01 kwietnia 2009 - 11:55
Napisano 01 kwietnia 2009 - 12:01
lovely, a rozmawial z Toba w ogole?
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Jakie rośłiny do ogrodu w szeregowcu |
|
|
|
Jak dbacie o twarz |
|
|
|
Jak ustalić numer księgi wieczystej po adresie lub numerze działki? |
|
|
|
Siłownia. Jak sie ubrać? |
|
|
|
Konsolidacja wszystkich rat w jedną niższą – jakie banki warto sprawdzić? |
|
|
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych